ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Волають круки, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Сонце Місяць - [ 2009.11.09 20:25 ]
    за сторінками
     
    досвітній штиль відсуне минуле на потім
    сиві круки принесуть осяяний спокій
    оксамитні шовки лаштувань затемнених
    невагомий грим таємничих личин твоїх

    місячний лід в іржавім чорнилі безсоння
    сумно виразні очі любові безодні
    стиха зникають молочно лілові тигри
    снів листопадні сади вітри опівнічні



     -{-




     




    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (14)


  2. Юлія Починок - [ 2009.11.09 19:13 ]
    ***
    Похмурий день, як свічадо моєї душі.
    Не знаю чому, але сьогодні навіть квіти
    зі мною розмовляють.
    У їхніх очах немає зіниць,
    але є щось неймовірно жагуче, тривке.
    Вони дають життя і забирають,
    а повітря перетворюється на попіл.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (1)


  3. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2009.11.09 16:32 ]
    Черепашачий тиждень
    В дальній Африці без стрАху
    Оселилась Черепаха,
    В дужім панцирі ходила.

    Не боялась крокодила?
    Ну, звичайно, що боялась!

    Тільки з хижим не стрічалась.
    Бо наразі не бажала!
    Та й була ще в неї справа...

    Черепаха в ПОНЕДІЛОК
    ПолотнА купила.
    У ВІВТОРОК та кравчиня
    Краяла-кроїла.
    Тож у СЕРЕДУ зметала.
    У ЧЕТВЕР бо шила!
    А вже в П'ЯТНИЦЮ узЯла
    Й гарно все розшила.
    У СУБОТУ прасувала,
    Підхопившись зранку.
    У НЕДІЛЮ приміряла…
    Диво вишиванку!


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  4. Микола Левандівський - [ 2009.11.09 15:08 ]
    Егоїзм
    я я я я я я я я я я я я
    я я я я я я я я я я я я
    я я                         я я
    я я                          я я
    я я          Я²            я я
    я я                           я я
    я я я я я я я я я я я я
    я я я я я я я я я я я я

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.36) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (34)


  5. Іван Редчиць - [ 2009.11.09 13:21 ]
    ДИВНЕ СВІТЛО***
    РУБАЇ

    1
    Лиш той духовним стане шукачем,
    Хто володіє словом – не мечем.
    Хто є володарем дзвінкої тиші, –
    До істини не ходить манівцем.

    2
    Тебе я відчуваю всім єством,
    І кожну крапку, і пір’їни ком.
    Квітуй в душі моїй, о рідна мово, –
    В грозу тебе сховаю під крилом.

    3
    Мабуть, є в кожного своя мета,
    І дум, і мрій, і серця висота.
    Лише чомусь не в кожну душу ллється,
    Мов дивне світло – Слова чистота.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46) | Самооцінка 6
    Коментарі: (4)


  6. Ірина Гнатюк - [ 2009.11.09 12:33 ]
    мертві душі
    Сонне місто,
    Мертві душі,
    Сірий дим
    Нам горло душить
    І снують страшні думки,
    І серце рветься із грудей.
    Жаль мертвих душ
    Живих людей...


    Рейтинги: Народний 5 (5.08) | "Майстерень" 5 (5.07)
    Прокоментувати:


  7. Богдан Сливчук - [ 2009.11.09 12:59 ]
    ЗЕМНИЙ МІЙ РАЮ
    Моя богине,
    тобі за сина
    цілую очі,
    сказати хочу
    тобі спасибі.
    Нехай спасе Бог,
    нехай рятує
    вас щогодини:
    тебе і сина
    і нашу дочку,
    мов чудо-квітку,
    що у садочку.
    Моя богине,
    моя любове,
    простих три слова
    знову шепочу
    вдень й серед ночі,
    бо я кохаю,
    земний мій раю,
    тебе кохаю!


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.4) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (12)


  8. Анна Малігон - [ 2009.11.09 12:29 ]
    КАРАНТІНО
    Кажеш, талант – працює, а геній творить?
    Чим же тоді займається ТОЙ ЩО НАД НАМИ?
    Ось позникає трохи людей і стане менше заторів,
    а потому підуть сніги розмотаними бинтами.

    Ми такі геніальні, ми вміємо жити дзвінко і лунко,
    тільки агатове небо хронічно стискає м’язи.
    Хлопчику Карантіно лиши свій марлевий поцілунок
    лиши лимонну надію на біг-бордах моїх повязок.

    У цього світу є свої санітари і чорнороби
    тінями невідмитими вічно висять на стінах.
    А також є той хто точно знає якої ти проби,
    коли починається страх і кінчаються вітаміни.

    Катайся, тусуйся, носи свій галімий шарфик,
    плодися і множся чи просто цілуйся з ким хочеш.
    …Одначе я знаю: вночі відчиниться шафа,
    і звідти до мене вийде Лимонний Хлопчик.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (12)


  9. Ірина Гнатюк - [ 2009.11.09 12:02 ]
    Пісенна лірика
    У комірках моєї душі
    Не шукай насолоди
    Я писала тобі вірші
    Для свободи.
    Гіркі сльози в твоїх словах
    Відмовляюся розуміти!
    Зради слід на твоїх руках
    І водою його не змити!

    У ночі,як зійде зоря
    Подарую тобі прощення,
    Поцілую тебе в уста,
    Як незаймана наречена.
    Моїм болем озветься луна,
    Серце моє як крига трісне
    Я для тебе буду ВОНА-
    Жінка-ніч у чужім намисті.

    Як розвіється сивий туман
    Ти побачеш криваві рани,
    Кровоточитиме екран
    Після болісної реклами.
    Подивімося разом анонс,
    Що житття для нас написало,
    Давай візьмемо за аванс
    Усе те,що ще не настало!


    Рейтинги: Народний -- (5.08) | "Майстерень" -- (5.07)
    Прокоментувати:


  10. Юлія БережкоКамінська - [ 2009.11.09 12:54 ]
    * * *
    А на зміну осені – знову… літо.
    Все водночас – просто
    і надто складно.
    Увірвався в місто гарячий вітер
    І каштани витрусив шоколадні.

    Налетів, згрібаючи листя мертве,
    Налетів, зриваючи квіти сонні.
    Це було по-третє. А по-четверте –
    Приміряв білизну з чужих балконів.

    Я за вітром бігла, тримала змія,
    Застрягало сонце в моїм волоссі.
    Я забула, як безпорадно ниє
    Моє серце на передчасну осінь.

    А вона чекала отам, за рогом,
    На припоні – дощ і північний вітер.
    І на цілім світі уже – нікого,
    Хто би міг до нас її не пустити.
    9.11.09.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  11. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:05 ]
    Показ моделей влаштувати на селі
    Показ моделей влаштувати на селі,
    Зібрались кум, кума, та кумів куми,
    Зробили сцену величезну з чагарів,
    Журі почало зводить думи.

    Принесли шинку, ковбасу та сало,
    Горілочки, винця, та хрону,
    І вибирать кого уже не стало,
    Усе село дістало свою нагороду.

    Так ось мораль моя така,
    Як хочеш вроду бачити у всьому,
    Ти випий чарку первачка,
    Вже літ зі сто прийому цьому.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  12. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:01 ]
    Куми й думи
    Прийшов кум до кума думу гадати,
    Щоб оце дружині любій дарувати.
    - День народження у неї лише раз у році,
    Мушу таке дарувати, що й собі захочу.

    Може вудку гарну на рибу ходити,
    Або ящик горілки, щоб було що пити.
    - Куме а ви їй мопеда купіть тай не мучтесь,
    Буде по базарах їздити вам зручно.

    -Ні, мабуть сокиру подарую любій,
    Буде худнути й рубати, от що треба їй.
    -Та ні куме це теж не практично,
    Думать потрібно тут економічно.

    Подаруйте ви їй цвяхи, молоток, кусачки,
    Буде хату майструвати, а не шукать заначки.
    Або макитру й баняка великого з гаком,
    Будуть вам вареники й палянички з маком.

    От так у нас всюди думу тримають,
    Тільки про себе й шлунок свій дбають,
    А якщо жити хочем по правді,
    Думать про ближнього треба насправді.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  13. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:34 ]
    Чудовий день
    Ступнею босою до річки я заходжу,
    Вода мов пух лоскочить тіло,
    Навколо сонце, вітерець весняний,
    Дивлюсь, не намилуюсь дивом.

    Гори, красою обливають очі,
    Вогонь потріскує недалеченько,
    І в серці посмішки дівочі,
    А сонечко сідає помаленьку.

    І ось в обіймах лежимо ми разом,
    Легенько думкою, словами ніжними кохаймось
    На небі вогникі привітно сяють,
    А ми серцями назавжди тримаймось.

    Так я кохаю, ти мені говориш,
    А гори на віки все пам'ятають,
    І все в майбутньому в нас буде добре,
    Ви не повірите, я впевнений, я знаю.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  14. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:03 ]
    Світлий...Темний...Роздоріжжя...(тріо)
    Світлий

    Світло завжди перемагає тінь,
    І той хто в тому сумнівався,
    Він просто брів сліпий, мов кінь,
    Вперед... назад не оглядався.

    Та раз-у-раз уявою між днями ,
    Ти переконуєшся часто,
    Що щира віра в світле диво,
    Завжди здолає всі нещастя.


    Темний

    Гріхом обтесана, мов камінь,
    Породжена при місяці вночі,
    Твої схоронить всі бажання,
    Тьма не залишить тіней в темноті.

    Вона прекрасно поховає всі напасті,
    Розставить на місця твої думки,
    У ній сховатись можна від нещастя,
    Поставивши над і усі крапки.

    Роздоріжжя

    Дійшовши думкою до роздоріжжя,
    Запитуєш себе, куди піти?
    І тут з обох боків до тебе,
    Підходять люди неймовірної краси.

    Одні у світлому, усміхнені та горді,
    А другі в чорному задумані, сумні,
    Одні наспівують – Все буде добре!
    А інші переконують, що ні.

    Вирішувати все одно прийдеться,
    І сторону чиюсь обрати,
    От так між темрявою й світлом,
    Ти мусиш все життя балансувати.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  15. Тіна Гальянова - [ 2009.11.09 11:32 ]
    * * *
    Забули знову подзвонити мамі.
    Заплуталися в лабіринті мушлі.
    Три дні робили з листя орігамі
    І їли суші.

    А потім ми три дні писали хоку
    Й на стінах малювали хризантеми.
    Минуло вже три довжелезні роки.
    І де ми?

    У темряві немов сліпці блукаєм,
    Мов загнані і полохливі звірі.
    Ми два самотні божевільні самураї.
    І що нам залишилось?
    Харакірі.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.28) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (6)


  16. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:43 ]
    Фарби
    Коли чорніє доля твоя,
    Візьми палітру фарб забутих,
    Та намалюй любов червону,
    Рожевим розфарбуй майбутнє.

    Нехай же білим щастя буде,
    А голубим ти мрію поливай,
    І кожен день для друзів своїх,
    Побільше жовтого ти здобувай.

    А золотим сім‘ю та Батьківщину,
    Ти виведи пером душевним.
    Підправ здоров‘я синюватим,
    І настрій підніми зеленим.

    Тоді подалі відійди,
    Та подивися на творіння,
    Пропала чорнота твоя,
    Знов розцвіло гниле коріння.

    Як просто помахом пера
    Разом із друзями, сім‘єю та коханням
    Прогнать лихе минуле зла,
    Повірити у себе та в свої бажання.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  17. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:40 ]
    Фарби
    Коли чорніє доля твоя,
    Візьми палітру фарб забутих,
    Та намалюй любов червону,
    Рожевим розфарбуй майбутнє.

    Нехай же білим щастя буде,
    А голубим ти мрію поливай,
    І кожен день для друзів своїх,
    Побільше жовтого ти здобувай.

    А золотим сім‘ю та Батьківщину,
    Ти виведи пером душевним.
    Підправ здоров‘я синюватим,
    І настрій підніми зеленим.

    Тоді подалі відійди,
    Та подивися на творіння,
    Пропала чорнота твоя,
    Знов розцвіло гниле коріння.

    Як просто помахом пера
    Разом із друзями, сім‘єю та коханням
    Прогнать лихе минуле зла,
    Повірити у себе та в свої бажання.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  18. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:57 ]
    Гострота у прекрасному
    Крапля вина на ніж упала,
    Прекрасним діамантом,
    На гострому, металі стала,
    Холод з теплом та ніжністю,
    Створив шедевр, неймовірний,
    Між багатством та бідністю,
    Між війною та миром,
    Красою й бідою,
    Між чорним та білим,
    Крапля вина на ножі,
    Між живим, та мертвим
    Між світлом та тьмою,
    Один діамант, на гострому лоні,
    Створив цілий світ у моїй долоні.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  19. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:50 ]
    Я гордий з того, що живу у цій країні
    Я гордий з того, що живу у цій країні,
    Тут люди добрі, щирі і талановиті
    Душею вірні рідній Батьківщині,
    Сяйвом добра й любові оповиті.
    Земля ж родюча та багата,
    Прекрасні ріки, гори та лани,
    Ми пам‘ятаємо про траур та про свято,
    Ми наче, всі тут сестри та брати.
    Бувають звісно люди і не дуже,
    Винити, боронити чи жаліти їх не буду я,
    Але повір, їм тільки гірше, друже,
    У них життя кусюче та отруйне, мов змія.
    Пригадуючи діяння прадідів, надієшся,
    Що правнуки та внуки їх не підведуть,
    Над прикрощами, щиро та відверто ти смієшся,
    Продовжуючи, вірний, гордий та правдивий путь.
    І бачу, що таких як я все більше,
    Таких, хто вишиванку на серця вдягнув.
    І знаю жити вже не буде гірше,
    Про біди та нещастя я давно забув.
    Зупинюся на дорозі, озирнусь навколо
    Побачу рідний дім у злагоді і мирі,
    Розправлю плечі, наберу повітря,
    Та Вільно крикну Слава Україні!!!


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  20. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:43 ]
    Символіка гірського руху
    Символіка гірського руху, поспішно викарбовується враз,
    Монументального кохання серцем, на жаль, немає поміж нас.
    Неспинні дні, на конях темряви, ворожать келихом порядку,
    Тисячу іскор під промінням ночі, миттєво засівають кладку.
    Памфлети вірування гордо, посмертно одяглись землею,
    Мить дарування, час фантазій, змішались від поразки в панацею.
    О дар!!! Тебе мільйони руками обдерли, увірвав риторики шматок,
    Прокинься, та залий з душею, холодний льодяний каток.



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  21. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:14 ]
    Кострубате наТхнення
    Миротворець, що тримає хмари,
    Строкато, в піднебесній темноті,
    Живе гармонійно та сердечно,
    Підкорюючись вірно тишині.

    Проблеми позитивні, пролітають,
    Вклоняючись Богоподібному натхненню,
    Тим часом крадучи почуті фрази,
    Спис серцем згинаю повільно й таємно.

    Танцюючи вальс, з метою фіксації
    Нервового зриву в поетичні рядки,
    Свідомо й давно чатую на операцію,
    Бо давно вже не ймуть божевільні думки.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  22. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:41 ]
    Єдиній
    Коли до неба залишається пів кроку,
    А до зірок ще день пливти,
    Тоді то тебе я прийду кохана,
    Будемо разом крокувати до мети.

    Без болю в серці, в день натхнення,
    І думки теж літають в самоті.
    Для мене сонце в день ясний на небі,
    Приносить стільки ж щастя скільки й ти.

    Із року-в-рік нам посміхається свобода,
    Та підніматись й далі йти,
    Мені допомагає твоя врода.
    Любов до тебе в серці та в душі.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  23. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:53 ]
    Моя наука
    Коли зранку ти відчиняєш очі,
    Весь світ вливається до голови,
    Він заколисаний під гуркіт ночі,
    Збудити його можемо лиш ми.

    І знову день новий проноситься повз тебе,
    Науку, долю і майбутнє він несе.
    Від нього вчитися літати треба,
    Інакше впадеш втративши усе.

    Ні не журися, це лиш подих часу,
    Добро закладене в людині назавжди,
    Воно розчинить однорідну масу,
    І я надіюсь, добрим будеш й ти.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  24. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:53 ]
    Тобі Письменнику
    Письменник – слово це придумане з любов’ю
    Але слова доходять до душі,
    І лиш коли серця залиті кров’ю,
    Стараєшся вклонитись доброті.

    Цей каламбур проблем лякає безперервно,
    І з кожним днем та з року-в-рік,
    Але дорослими ставати треба,
    Щоб мати славних пращурів навік.

    Ні, не дивуйтесь, просто виринає,
    Душевний крик, він стіни пробиває враз,
    Він топить глибоко проблеми,
    Він рятівник, він порятує нас.

    Так, не судилось Богом стати,
    Не ті проблеми у житті,
    Та можу думкою над дахом політати,
    І сам-на-сам вклонитися тобі.

    За те, що разом подолали ми нещастя,
    Гуртом звели ми стіни з слів,
    І ми приборкали напасті,
    Котрі павук лінивець нам наплів.

    Я дякую за те, що разом з Вами
    Ми йдем вперід і день-у-день,
    Несем маленьку крихту правди,
    У світ шалених, неприборканих ідей.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  25. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:40 ]
    Що заважає жити вільно?
    Що заважає жити вільно?
    Статус? Гроші? Королі?
    Чому коритись божевіллю?
    Бо віддаємося не тим ?

    У нас все просто – встав, помився,
    Поїв, вдягнувся, поголився,
    Узяв газету, от халепа,
    На мене нова вже дурепа,
    Очами дзиркає, правдиво,
    І обіцяє нове диво...
    Газету в нервах ти помнув,
    Подумав, гаркнув і...забув.

    Настане час коли не зможеш,
    Ні встати, ні вдягтись, ні прокормитись,
    І от тоді згадаєш пику,
    Яка кричала - треба битись!!!
    За віру, правду і любов,
    За дітвору, за мир, за кров,
    За Батьківщину.....
    Тобі все важче це сприймати,
    І сил нема прогодувати,
    Сім’ю, батьків старих, що дали
    Тобі життя, на зламі літ...
    Але не можеш, хочеш правди,
    Ти віриш що дадуть той пліт,
    Що понесе тебе далеко,
    І допоможе у житті,
    Що згасить теє вічне пекло,
    Що дасть майбутнє і тобі...
    І мрія твоя наче свічка,
    Жевріє, крапає теплом,
    Але згасає помаленьку,
    І виметеш ти помелом,
    Віск брудний, що залишився
    Від вражень, сподівань, надії,
    Він правдою у груди бився,
    В ту ж мить розплавив вічні мрії.
    І от коли ти розумієш,
    Та намагаєшся кричати,
    Тебе не чують, бо давно
    Весь світ роздерли ті – мордаті.

    Та свічка моя ще жевріє,
    Теплом ділюсь я з усіма,
    І поки я живу та мрію,
    Поки об’єдную слова,
    В потік надії й сподівань,
    Що вірою несе майбутнє
    Він розірве кайдани знань,
    Що сковують життя розкуте.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  26. Ярослав Клочник - [ 2009.11.09 11:10 ]
    Антигрипін
    Цибулька, часничку зубочок,
    Трішки горілочки й сала шматочок
    Маслом та медом перемазаний хліб,
    Заварний, солодкий, запашний окріп.
    Загонять в кут глухий, хвороби,
    Хутенько оздоровлять організм,
    Знову відчуєтє життєву вроду,
    Впевненість, енергію та оптимізм.



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  27. Василь Степаненко - [ 2009.11.09 09:33 ]
    Жоржини
    *
    Осінній ранній вітер
    Припадав
    До вуст розгарячілої дружини:
    Синіли пелюстки-вуста
    Жоржин.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (16)


  28. Олеся Овчар - [ 2009.11.09 08:14 ]
    Чудо-вантажівка
    У нашому місті
    є вантажівка.
    Щоранку вона
    починає мандрівку.
    Розвозить однак
    не каміння й пісок –
    У кузові в неї
    повнісько квіток,
    Веселих, усміхнених,
    просто барвистих –
    По вулицях їде
    вантажка врочисто.
    І їй не потрібно
    ні краплі бензину –
    На сонячнім світлі
    працює машина.
    Як сонце сховається
    трохи спочити,
    То досить автівці
    водички налити.
    Кому нині сумно,
    кому нині гірко –
    Усіх порятує
    оця вантажівка.
    Коли раптом настрій
    невдало-похмурий –
    Ромашечку-сонце
    вона подарує.
    Чи хтось ненароком
    чомусь вас образив –
    Троянду візьміть
    і поставте у вазу.
    Комусь так самотньо,
    ще й саме сьогодні –
    Конвалій букетик
    лягає в долоні.
    А трохи заплакало
    дощиком небо,
    То айстри веселі –
    якраз те, що треба.
    Чи холодно стало,
    мов серед зими –
    Беріть чорнобривці,
    зігріють вони.
    А настрій чудовий –
    також завітає,
    Колись незабудка
    цей день нагадає.
    Радіють усі –
    і дорослі, і дітки.
    До вечора в кузові –
    жодної квітки.
    І втоми не знає
    ця диво-машина,
    Добро всім даруючи
    кожної днини.

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (43)


  29. Іван Редчиць - [ 2009.11.09 07:45 ]
    ОЛИВА РАДОСТІ
    & 3 &

    & 3 &

    Не вартий сум щербатого червінця,
    Я б з радістю його комусь віддав,
    Щоб не душив ночами, як удав,
    Щоб туга не з’являлась, як блудниця;

    Щоб не колола думка, ніби глиця,
    Щоб я у снах радів, а не ридав,
    І на чуття, немовби кригоплав,
    Не сунула ранкова громовиця.

    Ти пам’ятаєш? Навіть навесні
    Повзуть у душу сумніви, як змії,
    Повзуть кругом, як тіні по стіні.

    Мій сум, як друг, на згадку він швидкий,
    Від нього я втікаю в ліс чи в Київ,
    Бо він завжди набридливий такий.



    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  30. Марина Мельник - [ 2009.11.09 00:00 ]
    Вдома
    — Знімай пальто.
    Тримай —
    ось чай гарячий.
    Не обпечи уста...
    Спочинь з дороги.
    ---------------------
    — Ось я малий,
    то тато-мама...
    Ти пий, ти пий...
    Я просто гляну,
    Чи ти не сон,
    а чи не
    приверзлося.
    --------------------
    — Твоя рука...
    Які тендітні пальці...
    Замерзли любі?
    Дай-но поцілую...
    Ось я, торкнись,
    Ще зранку брився...
    Я так люблю...
    Пробач, що я
    колючий...
    -----------------------
    А хочеш я
    до зір дістану?
    А може ковдру?
    Мила, ти зігрілась?..
    НЕ метушусь —
    Я місця не знаходжу....
    Дозволь торкнусь —
    Чи, часом,
    не наснилась.
    ©ммв


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.31) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (9)


  31. Ірина Білінська - [ 2009.11.08 23:46 ]
    ЦЕ ЖИТТЯ
    Сніг відбілює чорні плями.
    День хмеліє, як від вина.
    Кожна мить, як новий екзамен,
    що пронизує аж до дна.
    Аж до дна,
    до самого денця
    проникає життя,
    як струм.
    І крізь призму живого серця
    відчуваю життя і гру...
    Що крім мене, ніхто не спинить
    тої музики…
    Білий сніг
    я ловлю, як мала дитина.
    І вальсує життя в мені.
    Ох, які ці хвилини щирі!
    О, який милосердний час!…
    Це життя у своєму вирі,
    що одвічно пульсує в нас.


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (5)


  32. віталій рибко - [ 2009.11.08 23:52 ]
    * * *
    підніми свій погляд
    поглянь увічі
    адже час не точний
    адже ти не вічний

    підкори цей простір
    за горіх не більший
    адже час пророчий
    адже ти сильніший

    зазирни в цей морок
    у світи горішні
    адже час порожній
    адже ти безгрішний

    прокляни самотність
    ти вже не тодішній
    адже час минувший
    адже ти вже інший


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  33. віталій рибко - [ 2009.11.08 22:46 ]
    він/вона (прощання)
    ще темно було
    а мені вже довелося піти геть
    йти і не оглядатися
    навіть не тому
    що це погана прикмета
    ти попросила...

    вже ніби й стемніло
    ти йшов поволі
    даючи ліхтарям право не гаснути
    не ховати тебе такого
    щоб я змогла запам*ятати
    ти не оглянувся
    як я і просила...на жаль


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (1)


  34. Леді Ней - [ 2009.11.08 22:18 ]
    *****
    Дощ мережить озера поверхню,
    а весна по перса у воді,
    сірі хмари від ознобу шерхнуть,
    ну, а ми, немовби молоді
    стоїмо на перехресті світу
    між застиглим смутком і цвітінням,
    де крізь наші душі - білі квіти,
    де щаслива мить – до потрясіння.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (3)


  35. віталій рибко - [ 2009.11.08 22:44 ]
    * * *
    протиріччя
    нудьгою окреслено
    написане колись
    сьогодні закреслено

    вчора випале
    майже розтоплено
    збагнуте сьогодні
    завтра буде розтоптано


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  36. Варвара Черезова - [ 2009.11.08 21:24 ]
    На Вйо
    Бо до тої біди небагато: всього два кроки
    Крок до себе самої, а другий... Ну, власне до.
    Ти іще пам’ятаєш тлумачення слова „Спокій”?
    Це щось спільне із осінь-трава-кордон?
    Ні то й ні... Бо не дуже й хотілося того щастя.
    Мотузки розірвуться й шукай, лови!
    Ти що міряв кайдани моїм зап’ястям,
    Не подужав і мовчки зійшов на „Ви”.

    Де би взяти таку конячку й таку дорогу,
    Щоби „Вйо” і до неба, чи ген туди...
    Щоб гіркої попити із мудрим Богом,
    Ще два кроки... До себе і до біди.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (4)


  37. Павло Вольвач - [ 2009.11.08 21:41 ]
    Ах, яка була нам Бона ця...
    Ах, яка була нам Бона* ця,
    І новини – ті, і ті…
    Витіка життя з Японця:
    П’ять дірóк у животі.

    Тіні викреслені птахами,
    Сонце в небовій руці.
    Президенти з патріархами…
    Злодій-вор всія Русі…

    Я – з Іванами й Миколами,
    І вони зі мною теж.
    Їх не знать за видноколами,
    Та й не треба їм безмеж.

    Але все, бува, окременцем
    Заслухаюся в світи.
    Час прописує над Кременцем,
    Мов за ядрами, сліди.

    Спільний час. Усім. Доконче так.
    Всім єдино – простір-час…
    Витіка життя з Япончика
    І ніхто не поміча…




    * Бона – гора в Кременці на Тернопіллі

    2009, 9 серпня


    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.73)
    Коментарі: (3)


  38. Павло Вольвач - [ 2009.11.08 21:27 ]
    ***
    Час іде. Тужáвіє потрошку
    чар цих невигадливих споруд.
    Місто все в меморіальних дошках
    віршів, що примарились отут,

    де здавен прокляття й силу Сходу
    всотував у кров і все беріг,
    душу, ніби череду у шкоду
    потайки пускаючи у гріх.

    І шматки себе в жіночі вічі
    клав і крав жагу та кольори.
    Потьмяніле те десятиріччя
    покотилось пляшкою з гори –

    повз нові шляхи й законодавства,
    але й на межі тисячоліть,
    має платтям дівчина грудаста,
    має... Бо куди ж її подіть.

    І, п’янкá, тремтить у кожнім нерві,
    і, не розбираючи шляхів,
    плине щем у повітовім небі,
    над чаклунством верхніх поверхів...



    1998


    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.73)
    Прокоментувати:


  39. Чорнява Жінка - [ 2009.11.08 21:03 ]
    Ты мне
    как Алигьери
    адовы ступени,
    как древней мушке
    тело янтаря,
    как рыбам тина,
    как кулисы сцене,
    как букварю
    слова от «а» до «я»,
    как контрабасу
    только голос низкий,
    как пальцев пять,
    чтоб сжать их в кулаке,
    ты нужен мне,
    как Риму Папа Римский,
    как рваный ритм
    верлибровой строке.

    ноябрь 2009


    Рейтинги: Народний 5.54 (5.6) | "Майстерень" 5.5 (5.61)
    Коментарі: (113)


  40. Павло Вольвач - [ 2009.11.08 21:57 ]
    ***
    Шосейка щось крізь рідний вітер свисне
    і кане в осінь, тиху і глибоку.
    А навкруги - шорстка моя дідизна.
    Махновщина на всі чотири боки.

    Приземиста. Притихла. Спорожніла.
    Лиш сонях он, чорніє, ніби циган.
    І замашні шаблí ростуть із тіла,
    і щемної брови нестерпний вигин

    розвіявся, як теплі пасма кави,
    як мокрий брук. Я в них уже не вірю.
    І борозну кладуть у небі гави
    грудками чорними - на сірім.

    Змарнілі предки підуть борозною,
    легенько наступаючи на груддя.
    Над соняхом, над полем, наді мною...
    І тугу переорять мені в грудях.


    1996


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.63) | "Майстерень" -- (5.73)
    Коментарі: (1)


  41. Михайло Опацький - [ 2009.11.08 21:36 ]
    ПРИМАРНЕ ЩАСТЯ
    Україно, нене рідна,
    Чому ти бідуєш ?
    Чому ти, як сходить сонце,
    Нас, дітей, не любиш ?
    Твої діти в цілім світі
    Горбляться на пана,
    Кожен мріє про жар-птицю,
    А вона примарна.
    Кожен хоче собі долю
    Та іскристе щастя.
    Летимо ми вітром в полі
    Поки не погаснем.
    І не має сліз за нами,
    Нема панахиди
    І простеньке, добре слово
    В тишу не полине.
    Україно, серцю мила,
    Зупини поразку,
    Ми втікаєм- уповаєм
    На чужинців ласку.
    Ми втікаємо і мрієм
    Про свою жар-птицю.
    А насправді, все що маєм-
    Пір"я від синиці.
    Україно, Україно,
    В полі вітер свище,
    А з роками наші мрії-
    Гірке попелище.
    Ти би знала, як чекаєм
    Ми на твою ласку.
    Ти би знала, скільки віри
    В цю чарівну казку.

    24.10.2008


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.18) | "Майстерень" 5.25 (5.19)
    Прокоментувати:


  42. Віталій Безсмертний - [ 2009.11.08 20:57 ]
    Тільки для тієї єдиної
    * * *

    Пишу тебе я в этот день,
    День сладстратия и неги.
    Мне никогда писать нелень,
    Под светом этой старой Веги.

    Как быть когда тебя со мною нет,
    Что делать мне когда скучаю.
    Ведь мне уже немало лет,
    Тебя я взглядом обнимаю.

    Писать мне попросту легко,
    Мысль стелется по белой бумазее.
    Но на душе мне так тепло,
    Как будто я тебя лелею.

    Мне просто тихо и светло,
    В душе горит огонь рассвета.
    Мне надо только лишь любви тепло,
    Я не способен жить без света.


    И свет любви во мне не гаснет,
    Тобою полон мир моих страстей.
    Тебя мне просто не хватает,
    Твоих бездонных теплящих очей.

    Комета страсти безмятежной
    Летит на всех порах любви.
    Где стратсь души твоей той нежной
    Мне открывают полноту любви.

    Тобой дышу, живу и просыпаюсь,
    Ложусь и засыпаю вновь.
    С тобой душой я отлетаю
    И возвращаюсь вновь и вновь.

    Где мир любви - там счастье и страданье,
    Отрада сердцу, нега и покой.
    В словах любви ищу я состраданье
    Мне не страшны мороз и зной.

    И вот я снова с замираньем,
    Читаю образ нежный твой .
    Мне сладостно твое воспоминанье,
    И образ твой незыблемый такой.

    Заканчиваю опус свой любовный,
    Скрипя пером по белой бумазее.
    Готов всю жизнь тебе прислуживать в
    ливрее,
    Готов я совершить свой подвиг скромный.

    Львов,11 декабря 2008 года божьего.


    Рейтинги: Народний -- (4.63) | "Майстерень" -- (4.63) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  43. Лідія Дружинович - [ 2009.11.08 18:05 ]
    До тебе
    Напоїти б тебе чар-зіллям!
    (чи хоч липовим чаєм із медом)
    і закутати в теплу ковдру,
    і дивитися в ніч... А небо
    вже складає із зір букети.
    Он гарцює нестримний вітер
    під ворітьми із першим снігом –
    теж не знає, куди подітись.
    Очі в тебе волошково-теплі,
    ти сьогодні – герой моїх снів.
    Нас єднає самотній вечір,
    але прикро – роз’єднує Львів.
    Поспішає за серцем годинник,
    на подушці ромашка цвіте,
    хризантемами пахне кімната...
    Я б до тебе! Я б тільки до те…
    А надворі легкі пасьянси –
    снігопадом ворожить вечір.
    Напоїти б тебе чар-зіллям
    і обняти ніжно за плечі!
    Гіркувато-терпка хризантема
    тихим подихом сни обвінчає.
    Обійняти б тебе й напоїти
    чи чар-зіллям,
    чи липовим чаєм.

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" 5.5 (5.43)
    Коментарі: (4)


  44. Мирон Шагало - [ 2009.11.08 18:18 ]
    Переправа (з греків)
    Де Аїд? Вже він мертвий давно,
    псюра Цербер давно у непам'яті.
    Та буває, мов бачим кіно,
    від якого ми зовсім не в захваті:

    бачим - Стікс, перевізник Харон,
    і життя - нескінченності митниця.
    Переправа від яви у сон,
    й неможливо туди запізнитися...

    (2009, 2026)


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (8)


  45. Юлька Гриценко - [ 2009.11.08 18:19 ]
    Тобі
    Стою над прірвою, як ніч,
    Така щаслива й екстремальна.
    А ти дивишся й мовчиш,
    Тепер я знаю – все нормально.

    Стою і дивлюсь в небеса,
    Які не впадуть вже ніколи.
    А ти мені колись листи писав,
    Коли ми ще учились в школі.

    Стою над прірвою давно,
    Багато років пролетіло.
    В руці цигарка і вино,
    і наче блискавка по тілу.

    Тепер ми різні, як світи.
    У кожного свій дім, життя, родина.
    Чому ж мене ти відпустив?
    Тебе я бачу, дивлячись на сина.


    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.32) | Самооцінка 5
    Коментарі: (2)


  46. Юлія Починок - [ 2009.11.08 18:10 ]
    ***
    Акварель буденного ранку
    Паморочить голову,
    В повітрі – гіркий присмак кави.
    Я – на балконі,
    Спостерігаю як вирує життя.
    Не бачу в цьому нічого дивовижного…
    Це банальна проза
    Тижня, що розпочався…
    2009р


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (1)


  47. Юлія Починок - [ 2009.11.08 18:02 ]
    ***
    Вогняний дракон сонця
    Заглядає у моє вікно,
    Душа розбита об скелі кохання.
    Мрійник перестав бути собою,
    А поет – писати вірші.
    Що трапилося?
    Невже так подіяла капсула часу?
    Не знаю. Не хочу знати.
    Це моє життя.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  48. Юлія Починок - [ 2009.11.08 17:36 ]
    ***
    У душі порожнеча.
    Краплини дощу стікають по тілу,
    Як по вітрині нового супермаркету.
    Я втратила гідність.
    Мені соромно.
    Я хочу провалитися крізь землю,
    Щоб більше ніколи не побачити
    Того, хто це зробив.
    2008р


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (1)


  49. Юлія Починок - [ 2009.11.08 17:32 ]
    ***
    Не йди, зачекай,
    Згадай,
    Що було…
    Землі зойк
    На краплинці роси
    Ти
    І я
    Твоя
    Ще…
    Щедрий дощ
    Змив усе…
    Все!
    2009р


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  50. Юлія Починок - [ 2009.11.08 17:12 ]
    ***
    Йди сюди – стій - мовчи
    Там – вона – кричи
    Плач -втікай
    Виливай любов
    Мою
    В капсулу часу
    Несу я
    ЇЇ
    Як вагітність
    Твою
    Часу просинь
    Мовчу - блюю
    2009р


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   1417   1418   1419   1420   1421   1422   1423   1424   1425   ...   1829