ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Сан Чейзер - [ 2007.10.17 14:12 ]
    * * *
    Яка суперечність життя:
    пояснення всі - недоречні
    Стабільність - стабільно хитка,
    і заперечення так безперечні
    Недоліки всі - досконалі,
    а промах - влучніший дев'ятки
    І люкси давно на вокзалі
    Тож велкам, - збирайте манатки
    25.01.06


    Рейтинги: Народний 5 (4.99) | "Майстерень" 5 (5.11)
    Коментарі: (1)


  2. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.17 13:07 ]
    Закон Любові
    Сказав Іісус: Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов!
    Любов Божа до нас з'явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили. Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи. Бог є любов, і хто пробуває в любові, пробуває той в Бозі, і в нім Бог пробуває!
    (1 Івана 4:8,9.10,16)
    "зверніться до Господа; говоріть Йому: “відніми всяке беззаконня і прийми на благо, і ми принесемо жертву вуст наших..." Книга Пророка Осії 14:3)
    ...Прости, змилосердися, мій Ісусе, серед оточуючих нас небезпек, Своєю Найдорожчою Кров'ю заслони нас. Амінь.
    Отче Предвічний! Благаємо Тебе, через Кров Господа Ісуса Христа покажи нам милосердя. Амінь... (Коронка до Христових Ран)

    МОЛИТВА ГОСПОДНЯ (Від Матвія 6:9-13)
    ЗАПОВІДІ БОЖІ (Біблія, Вихід 20:2-17)
    ЗАПОВІДІ ЛЮБОВІ (від Матвія 22:35-40)


    Сутеніє… Знов світає…
    Зиму літо заступає...
    Квіт весни... Букет осінній...
    Тож існує він понині,
    З часу створення віків,
    Та на горе ворогів
    Існувати завжди буде,
    Бо повік не змінять люди
    Цей Закон – Закон Любові
    Від Отця Святої Крові.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  3. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.17 13:23 ]
    Самокат
    Зрештою отримав я
    Самокат! У сяйві дня
    Мчу на ньому, як стріла:
    - Розбігайся, дітвора!
    Та кричать мені: Зажди!
    Стій! На вулицю не їдь!
    Там машини. Повертай!
    Краще їх не зачіпай!
    Знай, що пустощі на трасі
    Всі призводять до нещастя.
    Бо машини там літають,
    Бідних пустунів збивають.
    І подумав я: Ага!
    Поверну-но я назад.
    На подвір’ї, біля хати,
    Малюків почну катати.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  4. Ганна Осадко - [ 2007.10.17 09:08 ]
    ...Час брюту відійшов...
    …Час брюту відійшов, і час вина,
    І осінь – як кохання - промина,
    І холодно у пальці до нестями…
    Звивається над домом білий дим –
    Це жовтень помирає… Бог із ним!
    А ми ще живемо. То й Бог із нами…

    Підвищим градус – літо пом’янем:
    Там не було роздвоєнь і дилем,
    Зелені танці у траві високій.
    Кульбаби сонця! Сонечка крапки!
    Веснянки на обличчі. І руки
    Твоєї у моїй блаженний спокій.

    Вмирає осінь. Їй іще болить
    Порожніх парків знуджена блакить,
    Розтріпані ворони-намистинки,
    Уплетені в гердани жовтих крон…
    Ми з осінню відходим в унісон –
    Щоночі, щоцілунку, щохвилинки.

    Уже не повернутись, любий. Бо
    Шукає місяць у ставку Лі Бо,
    І сонні риби туляться до нього,
    А їхні спини зимні, і вода
    Густіє в тілі – чорна, як слюда
    На вітражах костелу стонімого…


    Рейтинги: Народний 5.8 (5.65) | "Майстерень" 5.5 (5.62)
    Коментарі: (17)


  5. Олег Левченко - [ 2007.10.17 09:05 ]
    ВІХИ ВОГНІВ НА ВИСОКИХ ВЕЖАХ ЛЮБОВИ
    В якім горіти нам огні,
    Якої міри та настрою,
    Що оживатиме луною
    У кожнім доторкові днів?..

    У світлих явах почуттів,
    Безмежно легкою вагою
    Розливи лун звучать любов’ю
    У шептах янґолів-майстрів.

    Вони влучають у серця,
    Вони заторкують уста,
    Оповиваючи у крила.

    Так, пломеніючи в красі,
    Гаптують спалахи душі
    Слова кохань, щораз важливі.


    Рейтинги: Народний 5 (5.14) | "Майстерень" 5 (5.21) | Самооцінка 6
    Коментарі: (8)


  6. Зеньо Збиток - [ 2007.10.16 22:00 ]
    Ми перейшли на
    Ми перейшли на "Ти"- невже, мадам?
    А вчора нам переходила кішка...
    Знайомі будьмо, не одні сто грам
    Звели докупи куций зір та ліжко.

    А нинька я відшкливсі наче - плюс,
    До писка ані краплі більше, чесно.
    От би росолику, макітра - шлюз.
    А коник спит, та думаю - воскресне.

    Коли гуде, як джміль - живий відтак,
    Перебираю наче бульбу пальці.
    Бубнять думки, що ласі на гопак,
    Похрумує кістками збитий кальцій.

    А за вікном, мов кіт наплакав, рух.
    Перетирає сонце дощ під шибов.
    Як Вініпух, торкоче, ріже слух
    Те щастє, шо я вчорай в клюбі здибав.

    Кугут прополоскав під ранком крик,
    Сірко пробігся нишком до стодоли.
    Дивлюсь на тебе, мов на браму бик,
    Була би Ти нічо, коли б не гола.

    16 Жовтня 2007


    Рейтинги: Народний 5.17 (5.33) | "Майстерень" 5 (5.27)
    Коментарі: (19)


  7. Екс Рей - [ 2007.10.16 20:45 ]
    ...
    Whirls of dancing galaxies -
    Pearls on the eternal skies,
    Soaking Universal palaces
    Light is forming dyes.

    Rays are turning round
    Uttering deaf sound;
    Aroma of spatial dust -
    World expanse will never last!

    Pulses of the consciousness
    Can’t realize infinity;
    Feelings of amorousness -
    Heart perceives divinity.

    Stars are shining with the suns,
    Great enchanting fire burns,
    Visions are filling my eyes,
    Fascinating illuminations arise!

    Spiritual symphony of eternal grace
    Gives birth in any part of space!
    Secrets of life are hiding sense,
    Who starts it, where it ends?

    22.09.07-23.09.07


    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" 5 (5) | Самооцінка 5
    Коментарі: (4)


  8. Нестор Мудрий - [ 2007.10.16 19:16 ]
    ТОВАР Є ТОВАР
    Приїхав до Радянського Союзу
    Гість із Країни сонячного сходу.
    Тут, певне, оцінив він по заслузі
    Мужчин статечність і жіночу вроду.

    Крім того, несподівані й цікаві
    Слова сказав, коли його спитали:
    "З побаченого в нас тут, у державі
    Що Вам найдужче до смаку припало?"

    "Прикол" японець видав не відразу
    І шпильку змусив хазяїв стерпіти.
    Він перед тим звичайну мовив фразу:
    "О! Бачив я - у вас чудові діти!"

    "Але що ще сподобалось Вам, пане?"
    Тут про дітей він повторив те саме
    І враз додав: "А навпаки - погане
    Усе те, що ви робите РУКАМИ!"

    Відтоді лад у нас перемінився.
    Змінив держплани ринок благодатний.
    І на теренах наших вмить з'явився
    Товар чудовий, конкурентоздатний.

    Це... діти вищезгадані прекрасні,
    Що виросли: ціна їм - грошей море.
    Хоч їх виробники - батьки нещасні -
    Отримали від продажів лиш горе.

    Купилась молодь на обман торговців
    І - "за бугор": "трудитися легально".
    А ждала трудова неволя хлопців,
    Дівчат же, звісно, - рабство сексуальне.

    Зламавши сотні доль, ділки з наваром!
    І нині продають, і будуть далі!
    Але чому ж, чому живим товаром
    З колишнього Союзу люди стали?!

    Відгадку дасть нам солов'їна мова.
    У ній "ТОВАР" існує не єдиний:
    У селах багатьох співзвучне слово
    Вживають на означення скотини.

    В нікуди їдуть громадяни бідні
    Чи не тому, що влада не бажає
    Всім дати тут життя умови гідні,
    Бо щиро нас худобою вважає?


    Рейтинги: Народний 5 (5.12) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (4)


  9. Олександр Некрот - [ 2007.10.16 19:53 ]
    У ЗАМКНЕНОМУ КОЛІ
    Трикутники любовні... Різні долі,
    І в кожній з них такий трикутник свій.
    Моєму ж місце в замкненому колі,
    В яке вписав три серця фатум злий.

    Моя кохана дуже добре знає:
    Чистішим від гірського кришталю,
    Високим почуттям її кохаю
    І тільки їй казав не раз: «Люблю!».

    І знає, як душа моя все тужить,
    Поринувши у холод і пітьму,
    Бо іншого кохає мила дуже
    І вже не раз освідчилась йому.

    І третю річ ота красуня знає:
    Що теж страшного болю зазнає,
    Любов так само невзаємну має,
    Не може щастя віднайти своє.

    Та є ще й факти, милій невідомі,
    Таке їй не присниться і вві сні:
    Болить те саме й третьому, він “гомік”
    І про любов казав не раз... мені.
    1998


    Рейтинги: Народний 5 (5.11) | "Майстерень" -- (5.22)
    Коментарі: (10)


  10. Орест Форко - [ 2007.10.16 17:38 ]
    ЗРАДА
    Світ шаленів у нестримному танці,

    свідомість втрачала ознаки життя .

    Розірване фото,де двоє коханців

    -скалічений символ чужого життя.



    Біль стугонів від солодкої втіхи,

    відчаю крихти засипали стіл,

    повержений янгол корчився від сміху,

    посеред кров’ю заляпаних тіл.


    Рейтинги: Народний 5 (4.94) | "Майстерень" -- (4.75)
    Коментарі: (2)


  11. Ірина Заверуха - [ 2007.10.16 14:29 ]
    Космішна
    Космополіти читають журнал Космополітен
    Нам би радіти що ми від космосу порівну
    Одержали світла
    А літо на шворках гойдається
    І попрані квіти на майках цвісти не встидаються
    Усе ще скидається справжнім
    Допоки не випито
    Ти випитай в літа коли то летіти нам висланим
    До нового світу
    Із новозимовими рисами

    *
    Ми з тобою збудуємо дім із круглими вікнами
    В ньому можна хоч завтра іти у відкрите плавання
    Перестати бути комусь і в чомусь підзвітними
    І не виявляти жодного зацікавлення

    Задля чашечки кави у відкритому космосі
    Перекреслити всі закони земної фізики
    Щоб тримаючи руку на картонному глобусі
    Відчувати всю землю і без жодної містики

    Через круглі віконця-ілюмінатори
    Нам з тобою усе довкола не заокруглити
    Ми з тобою не космонавти не авіатори
    Та корисно хоч іноді ролі місцями плутати...


    Рейтинги: Народний 5.13 (5.21) | "Майстерень" 5.25 (5.16)
    Коментарі: (3)


  12. Ольга Анноун - [ 2007.10.16 03:00 ]
    Sic transit...
    Опустіла душа, наче темна кімната
    Для прибульців
    Старого тісного вокзалу
    І думки нечіткі повні згадок зім'ятих
    Як квитки, що уже непотрібними стали
    Ми ще тут, на пероні
    Ще разом, ще поруч
    Ще шукаємо нашого щастя підкову
    Та нема для нас місця в одному вагоні
    Кожен з нас їде в напрямку іншому знову
    Тягнучи за собою валізи бездонні
    Днів понурих, самотності, докорів
    Щему
    Тільки здогад пульсує в натомлених скронях
    Що нікуди від себе (на жаль?)
    Не втечемо
    Може завтра
    За жовту потерту монету
    Поворожить циганка без роздумів, знаю...

    Скаже нам гучномовець захриплим
    Фальцетом
    "Пасажири, увага, поїзд ваш прибуває..."


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.18) | "Майстерень" -- (5.14)
    Коментарі: (21)


  13. Марта Шуст - [ 2007.10.16 02:52 ]
    ***
    When pain is inside of you
    Like water in a boat,
    Don’t say there is no hope…
    Just sing your song and you’ll see
    The river flowing through a desert…


    Рейтинги: Народний -- (5.15) | "Майстерень" -- (5.04)
    Коментарі: (2)


  14. Марта Шуст - [ 2007.10.16 02:12 ]
    Лісовая ти, лісовая...
    Лісовая ти, лісовая
    Тепла осінь тебе гойдає
    Над водою у верболозах
    низько-низько.

    Відтужив та уже неблизькою
    Клен порожньо скрипнув колискою
    Впустить-вгорне тебе в серцевину
    тихо-тихо.

    Дно озерне застленеє ласками
    І волосся зеленими пасмами
    І по плесі розписуєш пучками
    рівно-рівно.

    Лісовая ти, лісовая
    Тож дерева тобі співають
    За молитвою світлу пісню
    плинно-плинно.

    7 жовтня, 2007


    Рейтинги: Народний 5.17 (5.15) | "Майстерень" -- (5.04)
    Коментарі: (4)


  15. Чорнява Жінка - [ 2007.10.15 21:16 ]
    Zурбаган. Фентезі
    Вже Мiсяць на вежу вмостився,
    Траву застилає туман,
    Я знаю – ти знову наснишся
    Менi, чарiвний Зурбаган,

    I знов кришталевi обранцi
    До Бiлої Cкелi ведуть,
    Холодного мороку бранцiв
    Ряди за рядами встають,

    Коли зацвiте конюшина
    I очi вiдкриє сурмач,
    Я знаю – настане година,
    Не плач, моє серце, не плач,

    Тут сутiнки пахнуть iмбиром,
    I м’ятою пахне вода,
    I ледве помiтним пунктиром
    Життя
    .......по долонях
    ....................стiка.


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.6) | "Майстерень" 5.5 (5.61)
    Коментарі: (13)


  16. Володимир Замшанський - [ 2007.10.15 16:45 ]
    Донецкая кровь
    Повсюду пыль,
    Глаза блестят и зубы...
    Циклоп-фонарь заводит свой каприз.
    И кабеля (натужно) словно трубы,
    Вгоняют в шахту электрическую жизнь.

    А мы вгоняем
    Крови цвет в вагоны:
    За смену - тоннами - конвеер на гора!
    Чужие-милые...
    Всем ватникам лощёным
    На жизнь подземную Бог выдал ордера.

    На жизнь подземную
    (без устали, до срока)
    Вгоняет клеть, картечью, души в ствол
    И вот вам - кровь
    (С пласта ребристым боком)
    На ленту падает, под окрики "пошёл!"

    Такая кровь,
    Какие - в землю - души:
    Из чёрна-чёрные, от вашей нелюбви -
    Лишь те "Донецкие",
    Что (притчей) с губ да - в уши
    (согреть дома, той твари... и свои).

    Повсюду - "пыль",
    Глаза горят...
    И зубы
    Скрепят на митингах: а шли-бы все вы на ... !
    Забой чесней:
    Там просто уголь рубим,
    Из крови той, что портит нам Страна!


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (1)


  17. Олег Левченко - [ 2007.10.15 16:23 ]
    ПЕРЕДСЛОВО
    „Спочатку було слово...”

    Розріджене слово сповзає по вертикалі
    у завчасно зганьблену душу. Пауза виткана
    з перебігу життя і натяків нашої співучасти,
    викрешує в мозку суху ноту.
    Просинається попіл на роздоріжжі горизонтів.
    Заторкує тіло можливі змисли і зримість
    через втілення. Лоно повітря викохує клони будинків.
    Хижі міста узвичаюють оскал в очах.
    Пожмакані глиби людей, щоранку й щовечора
    опановують вутлість приміщень. У нутрощах
    квадратних метрів, як зойк або вигук,
    застрягає окраєць слова.


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.21)
    Прокоментувати:


  18. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.15 15:49 ]
    Кошенята
    Вечір. Світиться віконце,
    Вже зайшло за гори сонце.
    В хаті тихо. Кицька-мати
    Повкладала кошеняток.

    Кошенята гарно сплять.
    Сплять маленькі, сплять синочки,
    Сплять пухнастенькі клубочки,
    Лапкою прикривши ніс...

    Треба їм багато спати,
    Щоб змужніти всім, як тато -
    На щурів, як він, завзято
    Неодмінно полювати.





    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  19. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.15 13:38 ]
    Чарівна нічка
    Котик-муркотик,
    Сіренький животик,
    Під ліжечком спить,
    Тихенько мурчить.

    Мурчить колискову
    Для Петрика знову.
    Бо нічка відкрила
    Небесну комору,

    Дістала ліхтар
    Та тростинку чарівну,
    Спускається з хмар,
    Наче фея та дивна.

    Як тільки з'ясує,
    Що дІточки сплять,
    Вона їм дарує
    Рясну благодать

    Ясних сновидінь
    Із сюжетом казковим,
    Де сутінків тінь
    Стане сяйвом чудовим.



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  20. Фешак Адріана - [ 2007.10.15 13:23 ]
    не прийду
    більше ніколи не повернуся на цю вулицю
    там тобою розбитий ліхтар і вікно
    там гуляють вітри, я знову простуджуся
    підчеплю цей вірус, бажання, любов

    зашмарканий вечір, закуска - цитрина у чаї
    радянське кафе, обдерті столи і стільці
    я сюди забрела... для чого, по кого? не знаю
    я - частина декору, яка заблукала в собі.
    вирум*янюю ніч... одинадцяту тікає втома
    і здається потрібно по щось і до когось іти...
    сірий котик Васько, зачекався уже мабуть вдома
    крім його годувати у мене немає мети...




    Рейтинги: Народний 5 (5.23) | "Майстерень" -- (5.07)
    Коментарі: (9)


  21. Дмитро Дроздовський - [ 2007.10.15 07:50 ]
    неможливе можливе палкіше
    неможливе можливе палкіше,
    а можливо, і це неможливо,
    проминає життєвість тихіше,
    коловерті, цунамі, обриви,

    ми із вами потроху бездомні,
    самоти запашне лиходійство,
    безголов'я ідуть безсоромні
    під литаври німих піккардійців,

    неможливе: й можливе зникає,
    випадковість зростає законом,
    ну а людство іде і кульгає
    під знаменами честі Платона


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.36) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (1)


  22. Уляна Явна - [ 2007.10.15 00:44 ]
    під Покрову
    Мицю, же ти як сонце ясне,
    Розгорни ми хмари:
    Рипає відерками,
    Рип-по-рип,
    Хмара в злості, хмара сопуча.
    Як же за цебер вхоплю!
    Та потягну, та потягну, та по…
    Чом ті рученьки та до неба –
    Білесенького-святого, чи то
    Чорного-злого, раз-по-раз.
    Тягнуться, тя-г-нуть-ся –
    Та дотягують.

    Мицю-кицю-миценько-киценько,
    Кітко мій злотний, срібельцем
    Маяний та в молоках митий –
    Моїми рученьками –
    Та до весіллячка.
    А я в барвіночку паренім –
    Пахучо коса спада на плечі,
    А я в медові мазана –
    До твого батога, до твого…
    Прирученая, присмиреная.

    По бавлені, по Покрові –
    До престола, під віночок,
    Під хусточку,
    А ти, любчику, в перстеник,
    Що до інших гонор маю,
    Бо лиш тя, милисенький,
    Бо лиш тя…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.3) | "Майстерень" 5.5 (5.26)
    Коментарі: (3)


  23. Анна Зайцева - [ 2007.10.14 20:53 ]
    Без надрыва
    Ты не тот, кого я любила…
    На твоих губах соль и раны…
    Только море воды ушло,
    А осталось – море песка.
    Иногда возвращаться – рано.
    Ты не тот, кого я любила.
    Я не буду тебя искать.

    Изменяются даже камни…
    Даже ночь нуждается в звездах…
    Иногда возвращаться – опасно.
    (На Итаке не ждут Одиссея…)
    Иногда возвращаться – поздно.
    Изменяются даже камни.
    Чтобы жать, сперва надо посеять.

    Без надрыва страстей – чужие.
    В Одиссее ты видишь героя,
    А мне его просто жаль.
    И в золе не ищут огня…
    Мы уже не умеем строить…
    Без надрыва страстей. Чужие.
    Ты не тот, кто любил меня.


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.16)
    Прокоментувати:


  24. Анна Зайцева - [ 2007.10.14 20:46 ]
    Для ненависті
    Недостатньо для смутку
    Лише вечірнього неба,
    Замало для перемоги
    Тільки сили сліпої,
    Не вистачить для зневіри
    Тіні в сонячну днину,
    Одна краплина води
    Спраглого не напоїть.

    Усього буде замало:
    І зради, і непокори.
    Навіть зламаним криком
    Не зможу тебе дістати.
    Ватра перегоріла,
    Залишились дим і попіл.
    Не вистачить для любові!
    А для ненависті ¬¬– достатньо.


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.16)
    Прокоментувати:


  25. Ната Вірлена - [ 2007.10.14 16:30 ]
    Чекання
    Це ти, мій рідний? Скажи-но мені, це ти?
    Я так чекала, що марила наяву.
    Мовчить відлуння прогірклої самоти.
    Я так чекаю, що, мабуть, не доживу.

    А дні тремтять, і у венах вирує струм.
    А дні летять божевільним рядком кантати.
    І раз на рік одиноку сльозу зітру.
    І я би краще в черниці, ніж так чекати.

    І кожен подих минає мені, як вік.
    І кожен день утікає мені, як птах.
    Один земний напророчений чоловік
    Не зміг дійти, загубивши себе в віках.

    І він не хтів, чи хотів, а не знав доріг,
    Чи проминув, загубивши мої прикмети.
    І я навколішках, Боже, бо час пробіг,
    Мені лишаючи тіні та силуети.

    Бо стільки років – це ж, Боже, такий тягар,
    Бо я забула врешті, кого чекала,
    Бо в мене, Боже, зостався старий дзиґар,
    А більше, Боже, я зроду собі не мала.

    І тільки тиша лишилася наостанку.
    Волосся сивіє, кров моя в жилах рідне.
    Отак чекати роками безперестанку.
    Це ти, мій рідний?


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.46) | "Майстерень" 5.4 (5.5)
    Коментарі: (12)


  26. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.14 15:40 ]
    Подарунок
    Дід Хрущак своїм малятам
    Восени зробив санчата.
    Позабув Хрущак-дідок,
    Що потрібен їм сніжок.

    Що узимку ті внучата
    Всі у ліжках будуть спати.
    Ще й устануть, справді сміх,
    Як розтане зовсім сніг.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  27. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.14 15:28 ]
    Іменинниця
    Бігла Киця до крамниці
    Купувати паляниці.

    Паляниці купувати,
    Щоб сусідів пригощати.

    Бо сьогодні вранці Киця,
    Що купує паляниці,

    Друзів буде всіх скликати,
    Іменини святкувати.

    Прийде в гості сіра Мишка.
    Принесе їй що? Горішки!

    Прийде чепурна Гусеня.
    Принесе їй що? Варення!

    Прийде Курочка, до речі.
    Принесе їй що? Яєчко!

    Прийде дядечко Індик.
    Принесе їй що? Пиріг!

    Їжачок іде з-під лісу.
    Принесе... Грибів та хмизу!

    Будуть Кицю всі вітати,
    Подарунки дарувати,

    Довголіття їй бажати,
    Пісеньки гуртом співати.




    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  28. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:04 ]
    * * *
    Ось воно забуття -
    жданий спочинок серця…
    Рим вже повечорів,
    спека об ноги треться.
    Хтось нас навчив словам,
    що розмикають брами…
    Сутінки. Римський сад.
    Камінці під ногами…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.04) | "Майстерень" 5.5 (5.33)
    Коментарі: (1)


  29. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:38 ]
    * * *
    Я йшла кудись - розбещена вакханка,
    В терпких обіймах сяйва неземного.
    Весна мене у губи цілувала
    І не було їй соромно від цього.

    Я йшла помилуватись на руїни -
    Туди, де мої храми зруйнували.
    І янголи без сльоз в очах блакитних,
    Заквітчану, мене не впізнавали.


    Рейтинги: Народний -- (5.04) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (3)


  30. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:43 ]
    * * *
    Що тобі лишилось? Блазнювати!
    І стоять смиренно біля трону.
    В тебе геть не королівський профіль,
    А мені судилася корона.

    І тепер моїй особі скромній
    Навіть прислуговують вельможі.
    Я тепер тобі і посміхнутись,
    Гонор свій не втративши не можу.

    Я війшла. Всі дивляться на мене.
    Затаїла подих тронна зала.
    Господи, невже ще тільки вчора
    Я тобі долоні цілувала.


    Рейтинги: Народний 4.75 (5.04) | "Майстерень" 5.5 (5.33)
    Коментарі: (1)


  31. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:00 ]
    * * *
    Скажи мені, чужинце ясноокий,
    для чого нам від вічності тікати?
    Невже моїм, таким шляхетним, предкам
    нема про що з твоїми розмовляти.

    Невже це тільки вигадки брутальні -
    Кохання вічність, неможливість втрати,
    невже для того нас з"єднала доля,
    щоб про свою жорстокість нагадати.


    Рейтинги: Народний 5 (5.04) | "Майстерень" 5 (5.33)
    Прокоментувати:


  32. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:36 ]
    * * *
    Спиню тебе перед порогом -
    ми перед злом не безборонні!
    Воскреслі мусять мать стигмати.
    Тож, покажи мені долоні.

    Ти кажеш: мир оцьому дому!
    Три дні минуло і три ночі,
    як ми навіки розпрощались…
    Долоні швидко перед очі!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.04) | "Майстерень" 5.5 (5.33)
    Коментарі: (2)


  33. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:42 ]
    ***
    Вже погляди у вас,
    як в знятих із хреста.
    Блакитноока смерть
    цілує вас в уста.

    Та прозирають вам,
    з очей її імли,
    прикмети тих жінок,
    що вашими були.

    І тягнеться рука,
    в мольбі своїй німій,
    щоб квіточку зірвать -
    подарувати їй.


    Рейтинги: Народний 5 (5.04) | "Майстерень" 5 (5.33)
    Прокоментувати:


  34. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:52 ]
    * * *
    Пахло в кімнаті дощем.
    Тіні тинялись по дому.
    Боже, коли це було?
    Мабуть, в сторіччі не цьому.

    Пахли троянд пелюстки.
    Я так боялась даремно.
    Дощ. І обличча твоє
    низько схилилось до тебе.

    Тіло бажає чогось.
    Дивне щось сталось зі мною.
    Боже, як добре було
    бути безкарно собою.

    Соромно трохи, проте
    сорому більше немає.
    Вперше свою наготу
    я з кимось ще розділяю.

    Духи шепочуть мені.
    Співи прадавні я чую.
    Дивний, незнаний танок
    з вами, мій лорде, танцюю.

    Сяє обличчя твоє.
    Мить, і видіння зникає.
    Пахло в кімнаті дощем.
    Я тільки це пам"ятаю.


    Рейтинги: Народний -- (5.04) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  35. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:28 ]
    * * *
    Не дитя вже, ще не жінка,
    ледь сп"яніла поцілунком,
    відьма з вітром у волоссі
    твої очі зачарує.

    І під місяцем, що колом
    світить в небі бездоганним,
    зажадає тіло тіла -
    хижо, люто, невблаганно.

    І запахне у повітрі
    травнем, пеклом і полином,
    й переможнє скавуління
    з хащі темної долине.

    Й цьому поклику підвладне,
    Чи цього бажав ти, хлопче?
    Тіло легко і без болю
    перекинеться на вовче.


    Рейтинги: Народний -- (5.04) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (1)


  36. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 11:47 ]
    * * *
    А небо рясно встелене зірками.
    Вночі сьогодні спати не піду я.
    Вовки крилаті - янголи небесні -
    співають Богу вічне "Алілуя!"

    З небес, як із розчахнутої прірви,
    їх буде чутне скиглення до ранку.
    А хто посміє кривдити невинних -
    тому вони перегризуть горлянку.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.04) | "Майстерень" 5.5 (5.33)
    Прокоментувати:


  37. Наталка Чибісова - [ 2007.10.14 10:47 ]
    * * *
    Тіней долину перетнеш байдужо
    і небеса прибульця привітають…
    Блакитноокі янголи небесні
    тепер тобі твій Реквієм співають.

    З усіх усюд збереться товариство
    таких як ти несамовито впертих,
    де келихами еля відсвяткують
    твою прибулість до домівки мертвих.

    Молитви наші будуть долинати
    до того краю вічного спочинку.
    І Бог, зійшовши з трону, тобі скаже:
    "Як добре, що ти повернувся, синку".


    Рейтинги: Народний 4 (5.04) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  38. Ілля Веселий - [ 2007.10.13 23:27 ]
    Щодня
    Щодня народжую думку,
    мільйони незнаних вражень,
    колись при дивнім стосунку
    мені це Господь покаже.
    Опинюсь на ангелів ложі,
    від смерті німий у слові,
    і той, на кого я схожий,
    відкриє Книгу Любові.
    Чи буде там що читати
    святим і блаженним ликам,
    а потім на полі розплати
    радіти за мене стиха?
    Щодня народжую гасло:
    "Прийти.Любити.віддатись.",
    щоб потім радісно й вчасно
    з Ангелом привітатись.


    Рейтинги: Народний 5 (4.97) | "Майстерень" 5 (4.69)
    Коментарі: (1)


  39. Анна Зайцева - [ 2007.10.13 21:33 ]
    Коли ти відчув владу?
    Коли ти відчув владу?
    Відразу? Чи трохи згодом?
    Коли запитали: «Хочеш?»
    І ти відповів: «Згоден!»?

    Коли забуття закляття
    Наділи тобі на шию?
    Грізно спитали: «Зробиш?»
    Прошепотів: «Не смію…»

    Подарували мрію,
    Занапастили душу…
    Хитро спитали: «Твориш?»
    Зніяковів: «Служу…»

    Коли ти відчув владу?
    Коли ти відчув втому?
    Перепитали: «Прагнеш?»
    Сказав: «Хочу додому».


    Рейтинги: Народний 5 (5.14) | "Майстерень" 5 (5.16)
    Коментарі: (3)


  40. Анна Зайцева - [ 2007.10.13 21:34 ]
    Ім’я для собаки
    Коли свічки схилять голови,
    Коли сірники втратять полум’я,
    Коли зневіра впаде зливою –
    Залишиться в мене твоє ім’я.

    І більше нічого, що можна втримати,
    І більше нічого, що можна втратити.
    Жодного слова, щоби молитися,
    Жодної краплі, щоби заплакати.

    Жодної стежки, щоб повернутися,
    Жодної хати, щоб сторожити.
    Треба купити собі собаку,
    Щоб твоє ім’я залишилось жити.



    Рейтинги: Народний 5.17 (5.14) | "Майстерень" 5.17 (5.16)
    Прокоментувати:


  41. Варвара Черезова - [ 2007.10.13 11:38 ]
    ...
    Я тобі не дружина… я на щастя тобі не дружина,
    і мабуть не коханка, бо те, що між нами, то інше…
    Я земна, самобутня, я грішна! Й на жаль, не єдина…
    А може так краще, бо в щасті не пишуться вірші…

    Мені щастя замало! Через примху бешкетниці-долі
    мені в книзі життя начертали: «одвічна розлука».
    Залишатись твоєю для мене - конати поволі.
    А не бути твоєю - це просто померти з розпуки…

    Я за крила любові платитиму щедро сльозами.
    Нарікання палю, як свічки на колінах у церкві.
    Хай того, хто не зміг, зустрічають стрічками й вінками.
    Я тебе не залишу… У клятій життя круговерті.

    Ти вже сивий… Ти мій і зі мною постійно.
    Будеш каву? (я знаю, міцну і без цукру).
    Ми вже разом, і це означає - я вільна
    від журби, від безсоння і сірого смутку.



    Рейтинги: Народний 5.36 (5.47) | "Майстерень" 5.5 (5.46)
    Коментарі: (38)


  42. Чорнява Жінка - [ 2007.10.13 11:43 ]
    Місто-Гойя
    Ніч неквапно розгортає
    порцелянові крильцята
    снів, наврочених чужою
    долею, що сумом котить,
    білим колом,
    чорним колом,
    місто-Гойя,
    місто-морок...

    Ні, давай-но спробуй знову!

    ... порцелянові крильцята...
    місто-зрада,
    місто-змова,
    цвіллю вдягнуті калюжі
    ... снів наврочених. Чужою
    тінню спогади паплюжить,
    ... білим колом,
    ... чорним колом
    листячко над містом тужить
    вітер-брате,
    Місяць-друже...


    Рейтинги: Народний 5.7 (5.6) | "Майстерень" 5.67 (5.61)
    Коментарі: (57)


  43. Варвара Черезова - [ 2007.10.13 08:34 ]
    Осіннє
    А журавлі летять… І ти летиш…
    І осінь відлітає за тобою…
    Прийде зима і білою габою
    укриє все… А потім… Втім, облиш!

    Це буде потім, і мабуть, не з нами.
    Ми лишимося в осені. Повір!
    Із ніжністю меланхолійних лір,
    магічних скрипок… Боги над Богами…

    Цей жовтень дні, немов за віршем вірш
    без поспіху гортає самотою…
    А журавлі летять… І ти летиш…
    І осінь відлітає за тобою…



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.47) | "Майстерень" 5.5 (5.46)
    Коментарі: (10)


  44. Шаман Дощ - [ 2007.10.13 03:42 ]
    Ода про славу
    Ти намагаєшся показати що ти крутий

    Ти не знаєш істини, ти дуже малий,

    Не розумієш Писання, не віриш у Бога

    У диявола теж, і не маєш основи

    Не розумієш що твориш, не бачиш що робиш

    Усе усе хочеш, та нічого не маєш

    Ти просто мурашка в цьому сильному світі

    Ти думаєш зможеш усе зрозуміти

    Але не дано, не рано не відчуваєш

    Ні баб ні бухла ти внатурі не маєш.



    Запрошую вас я до себе додому

    В монастир темний, в брудні сугроби

    Де вже не витає, дух, пустої слави

    Де більше не має твоєї держави

    Не має життя і не має любові

    Не має брехні і не має війни

    Там тільки існують думки тих що вмерли

    Убогі їх речі і погляди в склі.

    Ти вже відчуваєш що ти помираєш,

    Твій погляд виходить з твоїх відчуттів

    Але не зітхаєш, бо рота не маєш,

    Не розповідаєш це всім на землі.



    Ти брудний і речі вже твої в грязюці,

    Мобільний украли а плеєр розбився

    І бідний оце ти на світі лишився

    На світі лишився в неволі зостався

    Ув’язнений в склепі шаманської вежі

    Одежі вже в тебе ніколи не має

    Отравлені родичі ті що робили

    Усе бля робили для твоєї прослави.



    Вічні основи існують у світі,

    Не знаєш куди тую думку діти

    Грабунки і вбивства тебе переслідують

    Вони ходять за тобою і тебе змушують

    Вбивати жінок як овець, і розбивати мільйони сердець

    Нищити людей, вбивати дітей,

    Горілку пити і на все це плювати.

    Вгризаєшся в жертву і пєш її кров

    Твої рухи жадібні, ти ні з ким не ділишся

    Постійно змінюєшся, нервуєшся, бісишся

    І майже ніколи ти не смієшся.

    Ублюдки скрізь заполонили світ

    Убили родичів, згвалтували твій рід

    Зіпсували твої погляди, спалили твій дім

    І ти вже не ти, ти мертвий !



    Забагато я вам усього сказав,

    Переварити інфу або просто іти

    Не слухати – не втикати,

    Не гнати – не бухати,

    Не нервуватися – не співати,

    Не репувати – не ревнувати

    Не біситися, і не вдаряти

    В гонг !!!



    Ти віриш у бога ?!

    Чи може ти Дияволу молишся

    Мені це байдуже, бо просто піклуюся про твою душу

    Щоб її здобути в чистому стані,

    Не обісрану твоїми брудними думками.

    Я залюбки тебе уб’ю, і пошматую твої гарні очі

    Що дивишся ними на світ так байдуже,

    Не піклуєшся дуже про тих хто родив тебе із лона

    Материнської утроби куди тебе загнали

    Двоє тих людей що грішно кохались.

    Ти злий на них, а я злий на тебе,

    Бо ти ще існуєш а цього не треба

    Така є потреба, вимога чи просто наказ

    Не треба образ – поплюй краще у свій унітаз.



    Мене хвилюють тільки твої образи,

    Бо я Не чистий – як чортик замазаний

    В грязюці твоєї душі гріхів, не треба слів

    Якщо вони брехливі, не почуттів бо вони ще не дозріли

    Ти краще мені віддайся сама,

    Звільни свою душу від тіла і йди...

    До мого єства...

    До мене красуне ти притулися

    А після, вмри чи засни, то не має різниці,

    Не має різниці...



    Твої злі дурниці є недоречні

    А хто я насправді я знову не знаю

    Уражений блискавкою смерті

    Чи просто дурень яскравий...



    Без друзів долаю життєву дорогу,

    Проходжу і ноги не підіймаю

    Бо знаю що мені не поможуть

    Ніхто не поможе здобуть собі славу !!!



    Рейтинги: Народний 3.5 (3.5) | "Майстерень" 3.5 (3.5)
    Коментарі: (2)


  45. Шаман Дощ - [ 2007.10.13 03:35 ]
    Сльози
    Одного вечора я зібрався

    Побачення назначив її

    Щось, та невже я закохався

    Щось гарного було у ній

    Падав дощ неначе злива

    А я в сорочечці одній

    Вона сказала що прийде

    І я повірив їй.

    Одначе я – мрійник завзятий

    Подумав що я їй потрібний

    Але таких як я у неї много

    Навіщо я їй.

    Я думав що оце кохання

    Буду кохатись з нею вдвох

    А виявилось так як завжди

    І я дурний неначе лох

    Життя важке

    Але проблема

    Кохати я не перестану

    А сльози , сльзи всі пропали

    Не сипте сіль на свіжу рану

    Вона так любить веселитись

    Пішла собі на дискотеку

    Могла б на мене подивитись

    Та що я їй , на серці легко

    І сльози сльози заваджають

    Мені і думати про неї

    Писати вірш не марна справа

    Проблема дня не чорна барва

    Як склянка що з водою

    Дрижить на рухомому об’єкті

    Так почувається моє серце

    Коли кохає.

    Але серцю не накажеш

    І продовжуючи вохати, воно змушує розум робити дурниці

    І ніхто не може сказати Ні !

    Перестає серце кохати тільки тоді

    Коли кохана людина є дуже далеко

    Або у неї є хтось

    Серце у відчаї тріпочеться

    І передчуваючи розлуку

    Робить відчайдушне зусилля

    І знов кінець кінцем залишається ні з чим.



    Сльози падають з обличчя людини що кохає

    І людина думає що буде кохати її все життя

    Але незабаром це відчуття минає.

    Так і у мене.........



    Рейтинги: Народний -- (3.5) | "Майстерень" -- (3.5) | Самооцінка 4
    Прокоментувати:


  46. Ольга Анноун - [ 2007.10.13 02:43 ]
    Запізніла осіння гроза...
    Пастель осіння... Подихи розмиті,
    Тіла сплелись плющем - і під дощем
    Цілунки спраглі і несамовиті
    Як на прощання...
    А я хочу ще
    Відчути тіла Твого смак і запах
    Розплинутись у Тобі,
    Ще хоч мить
    Читати серцем потаємну мапу
    Де пристрасті солодкий слід лежить
    Я буду знову блискавкою,
    Громом
    Сьогодні будеш Ти,
    Без слів і нот
    Я вип‘ю з Тебе днів самотніх втому
    Зрікаючись удаваних чеснот...
    ...Шалені ночі ласкою прошиті
    Не вистигає в жовтні літа жар
    І знову я дивлюсь на календар
    Пастель осіння... Подихи розмиті


    Рейтинги: Народний 5.43 (5.18) | "Майстерень" 5.25 (5.14)
    Коментарі: (19)


  47. Марта Шуст - [ 2007.10.13 01:14 ]
    Емігрантське...
    Перестрочена посмішка і можливо
    Забувається смак у ній простоти.
    А повірити б знов в обережне диво
    Не зізнавшись собі, що це просто ти

    Опинилась на іншому боці... За гратами
    Амплітуда стабільності на нулю.
    І душею розтятою вкотре зіграти би
    Половина на сході, решта в раю...

    Там де в дикого лісу присмак ожини
    На галявинах схована впояс трава...
    І пірнаєш у синь – в руках порожнина
    А ти виткана сміхом і зовсім жива.

    Де чекає на збавлення хтось за рогом
    І надія звичайна, що саме ти
    Озирнувшись раптом повернеш з дороги
    Не тобі вготованої самоти...


    Рейтинги: Народний 5 (5.15) | "Майстерень" -- (5.04)
    Коментарі: (1)


  48. Марта Шуст - [ 2007.10.13 01:11 ]
    Бумерангом...
    Бумерангом слова розтинали удрузки шиби.
    З найніжнішого шовку огортає думками шаль.
    Непокошені квіти і запах свіжого хліба.
    Осінь... хмари на захід, захопивши свою печаль.

    Снить в ранковім тумані одвічності павутина.
    Тиша не німота... на долонях відбитки бажань.
    Перелившись із себе в дощ протікати по згинах
    Ненакреслених берегів... відмінна піскова грань.

    Відпускалось органзою, то й ловити без зойку.
    Теплим снігом латаття з прозорістю світу у нім.
    Бірюзою на сонці крило голубої сойки,
    Повертаючись у небеса бумерангом твоїм.

    25 вересня, 2007


    Рейтинги: Народний 5 (5.15) | "Майстерень" -- (5.04)
    Коментарі: (2)


  49. Ілля Веселий - [ 2007.10.13 00:27 ]
    Ти любиш осінь золоту?
    Ти любиш осінь золоту?
    А хто ж її не любить?
    Цілує вітер молоду
    тополю ніжно в губи,
    а та пручається, немов
    оте дівча, що досі
    ще неціловане було...
    Надворі справжня осінь!


    Рейтинги: Народний 5 (4.97) | "Майстерень" 5 (4.69) | Самооцінка 6
    Коментарі: (2)


  50. Зеньо Збиток - [ 2007.10.12 23:35 ]
    А журавлі летять
    А журавлі летять... І ти летиш...
    І осінь відлітає із тобою...
    Пихтиш, бурчиш, волаєш: "Киш!",
    Бебехкаєш - же світ іде луною.

    ДАІ перевіряє ближній хук,
    Хитаєшсі, як флюгер на виходку,
    Хитаютьсі з тобов гаї, ДАІ-мук,
    Макітра їде і робить фотки.

    І кіко б ти на лапу не давав,
    Усім розхитаним в цю ніч ДАІ-мукам,
    Усі вони на їдь жадають прав
    І в кожне слово прибав`яють "сука".

    Та дідько з ними - журавлі летять,
    Вони мені в дорозі не в заваді
    Чого ж то ті ДАІ-муки ще не сплять?
    І палкою махають, наче... кампазітори.

    12 Жовтня 2007


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.33) | "Майстерень" 5.5 (5.27)
    Коментарі: (19)



  51. Сторінки: 1   ...   1677   1678   1679   1680   1681   1682   1683   1684   1685   ...   1829