ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Оля Оля - [ 2010.04.14 09:39 ]
    *_,
    слова твои до боли колючие.
    улыбка стабильная.
    смесь гремучая.
    любовь или ненависть - дело случая.
    слезы катятся.
    жажда мучает.
    фразы - стрелами. раны жгучие.
    кровь потоками.
    небо тучами.
    эта ночь была самая лучшая.
    веет холодом..
    я пьянючая.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  2. Віталій Білець - [ 2010.04.14 07:33 ]
    Спалахнула земля первоцвітом
    Спалахнула земля первоцвітом,
    Запалали ясні небеса.
    Новий день розбудила трембіта…
    Боже мій ! Що за диво-краса

    Переможно лісами крокує,
    І гаї і сади чепурить…
    Це весна нову казку малює,
    У потоках життя дзюркотить,

    Сяє щастям, у травах буяє…
    З кожним днем зачарований світ
    Феєрверками див просвітляє
    Спраглу душу, що тане, мов лід,

    Під палаючим сонцем…Піснями
    Зачарована, музику п’є
    Там, де мліють сади солов’ями,
    Де натхнення джерелами б’є.





    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (5)


  3. Віталій Білець - [ 2010.04.14 07:41 ]
    Весняний мотив
    Заспівай мені, весно, весело,
    Затанцюй над буйнистістю трав.
    Спалахни у душі диво-зелом,
    Духмянінням уквітчаних лав.

    Намалюй мені казку щасливу,
    Де киплять листявинням ліси,
    Де земля п’є брильянтову зливу
    І шумує приливом краси.

    Я впаду у ті чари барвисті,
    У потоки нескінчених див,
    Що розніжують ранки росисті
    І дзвенять над широкістю нив.

    Стану пити ті обрії п’яні
    Спраглим серцем… Злетівши у вись,
    Зачерпну небеса полум’яні,
    Може ними прозрію колись.

    Заспівай мені, весно, врочисто,
    Подаруй свою вроду живу,
    Додай, любко, ще трішечки хисту,
    Хай тобою сповна оживу.

    Просвіти все єство моє тайним,
    Животворним, цілющим огнем,
    Підбадьор золотим, сонцесяйним,
    Так потрібним душі моїй днем.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  4. Василь Думанський - [ 2010.04.14 06:07 ]
    * * *
    Додому, додому, додому
    Спішу від міської утоми.
    Тісний покидаю автобус -
    Іду поміж нив, там, де колос.
    До жнив уже гострять десь коси,
    Та зараз на стеблах - ще роси;
    Ранкове проміння в них грає,
    І жайвір над полем співає.
    Так любо іти рідним світом
    І дихати липовим цвітом.
    І щемко, що тут, край дороги,
    Вже інший пасе хтось корову.
    Додому, додому, додому
    Із міста везу свою втому.
    Спочину у батьківській хаті,
    В якій моя струджена мати,
    Лиш руки я їй поцілую -
    Полегкість і спокій відчую.


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (1)


  5. Василь Баліга - [ 2010.04.13 23:16 ]
    Світ зрушив з місця (18.03.10)
    Давно світ зрушив з місця;
    Все не так як колись.
    Він швидко вдаль однісся,
    Він зник од нас кудись.

    Дивна тепер мить кожна —
    Яке все дивне стало.
    Знайти вогню не можна!
    Де істини начала?!

    Багаття вже погасло;
    Та тільки не ці іскри!
    Чарівно сяють — нащо?!
    Поглинуть чорні піски.

    Навколо нас пустота,
    І всюди ця темрява,
    Породження болота;
    Земля — це хаос, а я?!

    Я бачу штучність всюди,
    Чужий контроль над нами.
    Заблукані ось люди.
    Їх дурять всіх дарами.

    Ви всі спите в дорозі,
    Вас всіх везуть до прірви.
    Ніхто вам не поможе,
    Вуаль пітьми не зірве!

    Виходьте швидше зі сну,
    Зірвіть саван облуди!
    Відкиньте думку пусту,
    Закрийте шлях в нікуди.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (4)


  6. Наталія Крісман - [ 2010.04.13 23:17 ]
    Чом на душі "шкребуться миші"?
    Чом на душі "шкребуться миші"?
    Ти серцем вслухайся у тишу -
    Шумлять думки людей навколо,
    Десь тихо птах співає соло,
    А інший - крИльми затріпоче...
    Безмежжя звуків в тиші ночі!
    Ти ж не один - таких багато,
    Які не прагнуть срібла-злата,
    А лиш скарбів душі безцінних,
    Того, що вічне і нетлінне,
    Що чисте, світле, нефальшиве,
    Які ще мають віру в диво...

    Ще на душі "шкребуться миші"?
    Душею вслухайся у тишу!!!
    13.04.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (8)


  7. Юлія БережкоКамінська - [ 2010.04.13 22:33 ]
    * * *
    Відхлинуло... І все пішло на дно…
    Так глибоко, куди не кане промінь.
    І – ніч – на дно, туди – де хо-ло-дно,
    Де вже осів, мов камінь, кожен спомин.

    Позаду вже і туга, і туга
    Мотузка слова, що в’язала крила,
    І вже коханий коней розпряга,
    Довіривши мені вудила.

    Летять гніді, у яблуках, і без,
    Летять думки про яблуні у травні.
    І я тепер звучу на фа дієз
    На сни вчорашні, до безсмертя давні.

    Відхлинуло, - і злива, і гроза,
    І вітер вщух, нікого не згадавши…
    А ти мені…
    А ти мені казав,
    Що все у нас - однині
    І - назавше…



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (14)


  8. Наталя Скосарьова - [ 2010.04.13 21:07 ]
    Лікер із розлуки
    Я зробила лікер із розлуки:
    Крапнула туди краплинку болю,
    До смаку додала рішки муки
    І назвала той напій Тобою.

    2000


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (4)


  9. Артур Сіренко - [ 2010.04.13 20:06 ]
    Слова дощу
    (Низка неканонічних хокку)

    * * *
    У небо хотів пірнути
    Та зрозумів –
    Втоплюсь…

    * * *
    Димом заморського зілля
    Дихаю знову
    Весняне небо…

    * * *
    Ніч – це двері
    Зайду в їх морок
    Шлях знайду до істин нових…

    * * *
    Книгу життя свого прочитав
    Навіть закрив…
    Іншу б почати…

    * * *
    У сірому пейзажі
    Побачив художник фарби
    Мені б його очі…

    2010
    (Фото автора віршів)


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (1)


  10. Юлька Гриценко - [ 2010.04.13 19:19 ]
    Для рідної душі
    Не станеш німою ніколи!
    Щоб вчитися я змогла,
    У тебе, у жінки-долі
    Писати на склі слова.

    Не станеш німою ніколи!
    Душа прагне висоти,
    Душа прагне вітру, волі,
    Палити старі мости...

    Не станеш німою ніколи!
    Не моритимеш душу свою.
    Я щаслива, я вдячна долі,
    Бо Наталю свою люблю!

    12.04.2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.32) | Самооцінка 5
    Коментарі: (6)


  11. Юлія Селезньова - [ 2010.04.13 19:45 ]
    Бурхлива вода
    Бурхливі слова, Бурхлива вода І тіні тіней На світанні. Чия це вина? Чия це вина, Що зараз Говорим в останнє? Що плаче роса І в'яне трава Від поглядів Наших в останнє... Чия це вина? Чия це вина? Лиш тіні тіней На світанні... (2005)


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  12. Юлька Гриценко - [ 2010.04.13 17:00 ]
    Комірець сорочки
    Комірець сорочки,
    Як провісник лиха.
    Там вуста червоні
    Причаїлись тихо.

    Там відбилась пристрасть
    В вигляді помади.
    Ти ретельно чистив
    Слід нічної зради.

    Пив "Медову з перцем",
    Щоб втопити грішність.
    Жив в моєму серці,
    Спав в чужому ліжку.

    Не хвилюйся, любий,
    Я попрала речі.
    На сорочці губи
    Не мої, до речі.


    12.04.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.4) | "Майстерень" 5.25 (5.32) | Самооцінка 5
    Коментарі: (11)


  13. Дарія Швець - [ 2010.04.13 14:40 ]
    Сонет
    Скажи, коли я зникла з твоїх снів?
    Цвітуть дощі, п"ючи з калюж безсмертя,
    і сім вітрів зійшлись на перехресті
    іще ніким не пройдених шляхів.

    Коли затихне ехо твоїх слів?
    І як твій дотик з мого тіла стерти?
    Танцює осінь дикий танець смерті,
    вбиваючи весни останній спів.

    Твоє волосся - змії на подушці,
    твій запах - кава у залізній кружці,
    твій голос - спів струни і свічки,
    весь білий світ - твоя безбарвна тінь.

    Ця мить безумства - істинна і вічна.
    Я не чекаю див, а ти - моїх молінь.
    2006р.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (8)


  14. Жорж Дикий - [ 2010.04.13 13:23 ]
    Пророче
    У спогадах краси нема -
    там є прозріння!
    Чимало випито вина -
    а де везіння?

    Моя чи ні у тім вина -
    знати не хочу!
    Водичка проряд є питна -
    чуття злоскочу...

    Красою сповнене життя...
    А що я бачу?
    Хто не цінує почуття -
    тим не пробачу!

    І може я і не герой,
    щоб бити пику!
    В душі я лицар і ще той -
    як в лева рику!

    Сховаю в усмішці оскал
    свій кровожерний...
    Мені не здобич цей шакал -
    я честі ревний!

    Хай брешуть лиси на щити
    червена* граду...
    Ми йдемо твердо до мети -
    добра і ладу.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.15) | "Майстерень" 5.5 (5.21)
    Коментарі: (4)


  15. Олена Багрянцева - [ 2010.04.13 13:51 ]
    Знову небо лягло в сумку...
    Знову небо лягло в сумку
    Сумно в білому йти в холод
    У мережаний спів ранку
    У прозору, як сон, росу

    Зачепити виток звуку
    За тонкий парапет ганку
    За не схоже на сніг соло
    За містичну твою красу

    Знову небо лягло в сумку
    Налякати мою втому
    Сумно в холод іти з дому
    Щоб шукати нову весну.
    12.04.2010


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.53) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (4)


  16. Наталія Крісман - [ 2010.04.13 11:43 ]
    НА КРИЛАХ ДУШІ
    Вип"ю келих вина,
    Прошепочу до Бога молитву
    І на крилах душі, що у битвах
    Гартувалися, наче метал,

    Крізь квадратик вікна
    Я злечу, для усіх непомітно,
    Понад містом, до мене привітним,
    Де літають усі лиш у снах.

    Я ж - на крилах душі!
    Хоч незримі вони - та могутні,
    І мандрівки мої незабутні
    Над натомленим містом вночі...

    Я літаю, мов птах!
    Розправляючи крила в безмежжя,
    Забуваючи про обережність,
    Проганяючи смуток і страх.

    Лиш в польотах нічних
    Досхочу напиваюся волі,
    Щоб повік на боятись вже болю
    І у битвах поразок гірких...

    Не боятимусь вже
    Одурманену люттю сучасність -
    Бо вмивається в Господа ласці
    Моя спрагла за світлом душа!!!
    13.04.2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (1)


  17. Іван Редчиць - [ 2010.04.13 10:23 ]
    РЕКВІЄМ
    Тече ріка глибокої печалі,
    У душах розливається щодалі.
    Страшне відлуння грому літака –
    І сльози покотились по роялю.


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Прокоментувати:


  18. Оля Оля - [ 2010.04.13 09:16 ]
    н.е.б.о
    мое небо сошло с ума
    и захлебнулось кровью
    из моего виска,
    пробитого любовью.

    и в четырех стенах,
    закрытое от света,
    небо убьет меня,
    когда захочет лета.

    солнце ему простит -
    нельзя винить за это.
    будет меня слепить
    своим вишневым светом.

    я не смогу уйти -
    меня ведь больше нету.
    мне не сойти с пути -
    написано в газетах.

    нет больше смысла ждать.
    упала на колени.
    больше нет сил молчать.
    держусь рукой за стены.

    завтра опять рассвет,
    но небо не увидит.
    солнца ведь больше нет.
    остались только нити.

    небо сошло с ума,
    и снова горько плачет.
    я все решу сама.
    желайте мне удачи.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  19. Оля Оля - [ 2010.04.13 09:52 ]
    наедине.
    задвигаем шторы.
    мы теперь одни.
    океан и море,
    свечи и огни.
    дымом сигаретным
    застлана постель,
    и с желаньем светлым
    мы одни теперь.
    отдаемся чувствам,
    нас несет теченье.
    так любить - искусство,
    вместе быть - везенье...

    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  20. Юлія БережкоКамінська - [ 2010.04.13 08:59 ]
    * * *
    Коли ти їдеш, -
    Мені –
    Залишаються всі дощі,
    Сотні круків,
    Церковний дзвін,
    Сни
    На гойдалках павутин,
    Ранки
    З сонцем на кожнім склі,
    Зошит твій на моїм столі,
    Твоя усмішка,
    Біль і сміх,
    Запах твій на речах моїх,
    Тиша в сутінках, - не збуди! –
    Всюди – ти і твої сліди…
    Все так само влучає в ціль.
    Словом – лінія на руці,
    Думка тисне і припіка,
    Дні біжать – зі струмків ріка,
    Гуснуть трави – я ними вбрід,
    Сонце проситься до землі,
    В кожнім промені – юний Бог…
    Серце – тьох…
    І у тебе – тьох…


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  21. Марія Дем'янюк - [ 2010.04.13 05:33 ]
    ***
    Якби не Ти, мене би не було.
    Якби би не Я, ти також був би Іншим,
    Та із мосту поміж святим і грішним
    Ми не стрибнули б у швидке русло.
    І не втонула б неба синь у морі,
    І вітер хвилями не так би малював,
    І хмари човеном повезли б наші долі
    Не цим маршрутом, на не той вокзал.
    Якби не Ми, то все було б інакшим...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.46) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (4)


  22. Артур Сіренко - [ 2010.04.13 02:53 ]
    Сліди самотнього вітру
    (Низка неканонічних танка)

    * * *
    Марно чекати
    Справжніх слів
    Їх не існує...
    Є тільки вітер -
    Звуки порожні...

    * * *
    Піду
    Залишу замість себе
    Самотність
    Цієї осені
    Тихої…

    * * *
    Чудо кохання
    Перемогло б смерть
    Якби вона була
    Але її немає
    Ніде…

    * * *
    Під квітами сливи
    Зажуримось разом
    З майстрами віршів
    Часів минулих давно
    Знову весна…

    * * *
    Клен зацвів
    Пахне соком дерев солодким
    Десять тисяч років
    Весни одвічної
    Побажати хочу комусь…

    * * *
    Чорний кіт
    На білому снігу
    Помітили б усі…
    Але він на даху
    Побачило тільки небо…

    * * *
    Літній ліс
    Як багато прозорих людей
    Блукає навколо!
    Поговорити б з ними
    Але їм до мене байдуже...

    * * *
    Сидів і споглядав стіну
    Тихо дихав
    Був наче відсутній
    Шукав просвітлення
    Та не знайшов…

    * * *
    Подарував радість
    Сивому дідусю
    Перший весняний дощ
    Він подумав
    Що знову молодість…

    * * *
    Пісок часу
    Так само текти буде
    Між пальців
    Якщо не буде нас
    Йому байдуже…

    2010
    (Фото автора віршів)


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (2)


  23. Тетяна Кафтан - [ 2010.04.13 00:46 ]
    Нехай...
    Нехай... Не буду я твоя...
    Ти не назвеш мене кохана...
    Любов твого життя - не я.
    Не я тобою довгождана.

    Але куди дівать мені думки,
    Ті мрії, сни, де ти витаєш?
    Я знаю, що пройдуть роки
    І ти мене не покохаєш.

    "Навіщо плачеш ти за ним?"
    В думках не раз себе питаю...
    А серце мерехтить одним:
    "Ти вір, й тебе він покохає!"


    2010 р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 4
    Коментарі: (1)


  24. Аліна Шевчук - [ 2010.04.12 23:41 ]
    ...сотворити неможливе...
    Мій янголе, я вмію відчувати душу.
    Може, це - дар, а може...втім, не знаю.
    Я просто вмію слухати крізь тишу.
    І лиш тобі і віршам це розповідаю.

    Для всіх цей вірш, це - просто щось красиве,
    Але тебе це може довести до сліз.
    Він здатен сотворити неможливе -
    Намалювати ранок, що почавсь з беріз.

    Чомусь, близьким то стало і для мене,
    Хоч забагато невідомості в словах.
    Душа моя завжди з тобою лине,
    В яких би не була тяжких путях...

    Це вперше, я порушую мовчання.
    Звичайно, зараз про усе не напишу.
    Десь там, у серці, ще лишились запитання,
    На них при зустрічі отвіт я попрошу.

    Це ще не зараз, не у цій годині.
    Ще не навчились слухати без сліз,
    Але колись, в якійсь чудовій днині
    Розмову нашу почнемо з беріз.

    Я Вас люблю...але про це не треба говорити...
    На серці в мене те ж, що й зараз в тебе.
    По лицю дощ...зуміло сотворити...
    Ну що ж, душі відпочивати також треба.

    Мій янголе, пробач , що по лицю дощ.
    Я й зараз бачу твою душу.., в небі,
    А ти говориш - "це, можливо, й краще..."
    Я відчуваю...і пишу для тебе.


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  25. Наталя Скосарьова - [ 2010.04.12 22:05 ]
    Я хочу...

    Я хочу душевного затишку,
    ідилії терпко-солодкої.
    У спеку — приємного затінку,
    у холод — твойого дотику.

    Я хочу душевного спокою,
    життєвої рівноваги.
    Буденно-святкового клопоту,
    людської довіри й поваги.

    Я хочу вагітніти мрією,
    я хочу горіти бажанням.
    І всю нелюбов волію я
    змінити на чисте кохання.

    Я хочу життя без осаду,
    любові без зайвих домішок.
    Всі заздрощі, кпини і осуди
    спалити промінням сонячним.

    Я хочу плеча надійного,
    і ласки я хочу від Бога.
    Нічого не хочу подвійного,
    нічого не хочу чужого!

    2006


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.53) | "Майстерень" 5.25 (5.4)
    Коментарі: (1)


  26. Мирон Шагало - [ 2010.04.12 20:58 ]
    Безсмертя
    Прадавня мураха-бідося
    втонула в живиці-краплині.
    Вважалась пропалою досі,
    але – віднайшлася! І нині
    дісталась мураха в коралі,
    в саме бурштинове осердя,
    й на шиї багатої кралі
    завмерло суєтне безсмертя!

    (2010)


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (6)


  27. Лідія Дружинович - [ 2010.04.12 17:45 ]
    Роздуми вголос
    У цьому Всесвіті, де замість миру - меч,
    Де замість правди – сльози полинові,
    Десь сивий голуб духу гострить знову
    Своє перо під іскрами небес.
    Зозуля не кує. Нема чого кувати.
    І замкнені давно ворота раю,
    Ключі у Юди (той, що хата скраю).
    Міняють джинс на платинові лати.
    Веселики вже не курличуть хором,
    А журавлята моляться до НАСА.
    Натягую струну на кобзі часу.
    Волошці в очі зазирнути сором…

    12.04.2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (9)


  28. Зоряна Ель - [ 2010.04.12 17:05 ]
    Дощ
    Дощ_як_ дощ, знову веснами падає
    у слова, що воскресли армадами,
    затули переляк парасолею
    і в очах тінь душі пересолену.

    Дощ_як_ дощ, так неждано-негадано,
    стільки зим, а ніяк не розрадили,
    стільки днів – не забулось, не стерлося,
    і дарма прикидались майстерно ми.

    Дощ_як_дощ – нерозумно розтрачене
    ми собі легковажно пробачили,
    а що ні, те затлумили волею,
    тільки дощ – непокірними колами.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (13)


  29. Юлія Гладир - [ 2010.04.12 16:27 ]
    * * *
    Чи стала я з роками щасливіша?
    Чи той це шлях, яким тепер іду?
    Вже й яблуньку, якій писала вірші,
    Зрубали біля кореня в саду.

    Вдивляюся в тенета кіл на зрубі,
    Знайомих ліній згустки впізнаю,
    Що на долоні витесані грубо, –
    Мов долю там накреслено мою.

    Близьких дерев зосталося так мало.
    Змиває дощ бабусині сліди.
    Я цілу ніч садком цим проблукала
    В полоні смутку, смутку й самоти.

    Зрубай мене в цю пору вечорову
    При кореню. Я з-під землі стою.
    Хай, може, хтось в моїй застиглій крові
    Колись побачить істину свою.

    Квітень, 2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.44) | "Майстерень" 5.25 (5.43)
    Коментарі: (8)


  30. Юлія Гладир - [ 2010.04.12 16:39 ]
    * * *
    Прощай, наш ніжний символ, псевдогруша,
    Заквітчана трояндами й травою,
    Задивлена в палке безхмарне небо,
    Де мешканці твої – дзвінкі сороки –
    Приймали частих гостів негостинно.
    Чи хто тепер відвідає тебе?

    Прощай, хистка фортеця двох коханців,
    Які палили вогнища, що згасли,
    Й були найщасливіші на планеті…
    Невже цього замало? Як же снила
    ВОНА найпершим квітом псевдогруші.
    Один лиш вітер попіл рознесе.

    Господарі на кілька світлих митей…
    До нас востаннє мандрівний собака
    Прибіг на запах їжі, та боявся
    Ступити за безпечну зовсім відстань.
    Як ВІН покликав змученого звіра…
    О як все спонукало до думок…

    Прощай, о псевдогруша, вічний символ
    Любові, що не зникне з видноколу,
    Розбившись об буденність. Ні. Ніколи.
    Прощай. Ні. До побачення, маслино!
    ВОНИ колись повернуться до тебе
    За почуттям, за словом, за теплом…

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (2)


  31. Андрей Мединский - [ 2010.04.12 14:10 ]
    ***
    Апрель. Звенит в ушах. Сосед готовит ужин.
    Опять картошку жарит. День вот-вот затухнет.
    А для души? Что для души… Каких отдушин?
    Из всех возможных - вентиляция на кухне:
    дышу соседской жареной картошкой.

    И крест нательный, громоздящийся на спину.
    Сижу, согнувшись, пью несладкий кофе.
    Крест на спине – уже не скинуть.
    Крест на спине – как на Голгофе,
    но понарошку.

    А у соседа сын - примерный школьник:
    его из вентиляции хвалили.
    Потом все стихло. И у звонаря на колокольне
    звонил мобильный…


    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (2)


  32. Олеся Овчар - [ 2010.04.12 10:46 ]
    Хочу в літо!
    Хочу вишеньку морелю
    Смакувати у садку
    І гойдати на орелі
    Свою пісеньку дзвінку,
    У травиці-шовковиці
    Жуцю-сонечко знайти
    І дитячі таємниці
    Тихо їй розповісти.
    Хочу сонце зачерпнути
    У долоню зі струмка
    Та знайти чарівний прутик,
    Що лякає гусака.
    Хочу хмарки випасати
    Пополудні на лужку
    І зозулю запитати,
    Скільки має ще “ку-ку”?

    Не дивуйтесь, любі діти:
    Ті бажання звідкіля?
    Просто хочу я у літо.
    Дуже-дуже хочу я!
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (8)


  33. Ярина Тимош - [ 2010.04.12 08:16 ]
    «Самі себе звоювали»*
    Бандити судять мій народ,
    бо судить той, хто вже при владі.
    І суд не стане на заваді,
    і кат готує ешафот.

    Своїх манкуртів суне ера –
    й народ за хліб, за ковбасу
    сам над собою чинить суд.
    В суді Шухевич і Бандера.

    А переможець – вже до Бога,
    свого,
    з ключем від райських брам.
    За крадене збудує храм,
    бо через храм іде дорога…

    Ну що ж, мій брате українцю,
    себе ти вкотре переміг.
    Втекти? Куди? – не стане ніг.
    Хіба що бидлом за границю…

    В своїй землі – вже в котрий раз! –
    самі себе завоювали,
    щоб потерпати від навали
    своїх бандитів чужих рас.

    * «Той направо, той наліво,
    А всі браття, тото диво!
    Нема ж любови, нема ж згоди
    Од Жовтої взявши Води;
    През незгоду всі пропали,
    Самі себе звоювали».
    (Іван Степанович Мазепа «Дума пана гетьмана Мазепи».
    За списком В. Кочубея)

    Ярина Тимош




    Рейтинги: Народний 5.25 (5.3) | "Майстерень" 5.25 (5.25) | Самооцінка 5
    Коментарі: (4)


  34. Віталій Білець - [ 2010.04.12 07:17 ]
    Цвітуть сади
    Цвітуть сади і небо синє,
    Ясне, високе, тішить зір.
    Там дума безконечно лине
    В країні кришталевих гір,

    У світ краси, джерел цілющих,
    Що ллються в музиці весни
    До днів щасливих, неминучих,
    Які являються у сни

    Лиш раз в житті, і проникають
    У душу променем живим,
    Холодне серце зігрівають
    Яскравим враженням новим.

    Ведуть у простори безкраї
    Під купола небесних веж,
    І ти в квітучому розмаї
    Глибини духу пізнаєш.




    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  35. Наталія Крісман - [ 2010.04.12 01:00 ]
    ДУША НЕ НІМА!
    Душа не німа! - Зринає
    Вона стоголоссям могутнім,
    До самих небес досягає,
    Щоб Господом бути почута,
    Щоб ангели в небовисях
    Від звуків розправили крила -
    Аби лиш мене не зреклися...
    І душу мою простили....

    Не стану німою ніколи!
    Не навчена я мовчати,
    Хоч серце й наповнене болем
    Й душа, мов в залізних лещатах.
    Ніколи байдужа не буду -
    До світу, людей ...й до себе!
    Зринає назло всім облудам
    Душа стоголоссям у небо -

    Аби ТАМ набратися сили,
    Торкнутися янгольських крилець -
    Щоб все, що душі моїй миле,
    Могла в цім житті я осилить!!!!
    12.04.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (11)


  36. Оксана Романів - [ 2010.04.12 00:21 ]
    * * *
    Падає у невідворотність моє осяйне послання
    ангелам, що кружляють десь у височині.
    Тут, за цими дверима, в шаленості наростання,
    музика збожеволіла і вирвалась із душі.

    Форте гарячих клавіш і скрипок терпкі бемолі,
    І все голосніше звуки зриваються і гримлять.
    Крізь всі дзеркала і відстані, і якось так, аж до болі,
    Холодним блакитним полум’ям струни мої горять.

    А я оніміла зовсім. За вітром з чужого неба
    Я ще не втекла, а світу замало вчорашніх меж.
    Потреба вдихнути волю і просто життя потреба.
    І ніжності, хоч на краплю, між цих божевіль й пожеж.


    Рейтинги: Народний -- (5.41) | "Майстерень" -- (5.34)
    Коментарі: (3)


  37. Ірина Білінська - [ 2010.04.12 00:15 ]
    МАЙЖЕ МОЛИТВА
    Душа мов книжка – Господи, пиши.
    Не дозволяй мене писати людям,
    що у своєму блуді інших судять.
    Пиши любов’ю у моїй душі.

    Заповни, Отче, сонцем сторінки.
    Пиши мене в рядках і між рядками.
    Не дай, щоб серце перейшло у камінь
    з чиєїсь легковажної руки.

    Пиши мене – Тобі я віддаюсь.
    А як дозволиш іншим Ти писати –
    тоді навчи все правильно приймати
    і розуміти істину Твою.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (10)


  38. Світлана Васильченко - [ 2010.04.12 00:15 ]
    Не безнадійно
    Думала, стану для тебе дотиком,
    нiжним дотиком, раннiм дотиком
    сонця, стану для тебе дзеркалом,
    в якiм погляд живе щоденно твiй.
    Думала, буду своєю пiснею
    заколисувать, заколисувать
    твої кроки, i з одержимiстю
    готувать на сніданок грiнки нам.

    /січень 2008/


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.43) | "Майстерень" 5.25 (5.4)
    Прокоментувати:


  39. Наталія Крісман - [ 2010.04.11 23:00 ]
    ЧОМ ТАК ДУШУ ЯТРИТЬ?...
    Що ж це душу ятрить? -
    Може, згірклий минулого спомин,
    Чи душі споконвічна утома,
    Чи за світлом й добром ненасить.

    Чи облудні слова, що злітають
    З вуст людців, що забули про честь
    І на власнозмайстрований хрест
    Мою душу щораз розпинають...

    Може, смуток за згубленим щастям,
    Чи давно зкам"яніла журба,
    Що згинає мій дух, мов раба,
    Наче серце в її лише власті.

    Що ж це душу ятрить? -
    Може, відчай від втрат дорогого,
    Чи колюча від терня дорога,
    По якій моя доля біжить...

    Чом так душу ятрить?...
    11.04.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (1)


  40. Юлія Радченко - [ 2010.04.11 21:04 ]
    Продріботіли – площа сумовита…
    Продріботіли – площа сумовита…
    Янтарний дощ - загорне в полотно…
    Ти можеш навіть поглядом відкрити
    Моє забите глухістю вікно…

    Колекторами сірих випромінень
    Енергетичні спогади - землі…
    Тобі вдається знехтувати стіни,
    Для тебе рухи навіть - кораблі…

    Затінення - твоя пейзажна осінь…
    Під натюрмортом запис - «Зорецвіт»…
    Запам’ятали – запахи колосся,
    Повернутого поглядом – на схід…

    Йому похмурість – полюсна бравада…
    Усмішка, зітнена із перемог…
    У шепотіннях (я відверто рада)…
    У нас з тобою – спогади на двох…
    2010 рік


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  41. Володимир Сірий - [ 2010.04.11 21:35 ]
    *-*-*
    Скрипучу вісь землі нігролом
    Передсвітанок намастив,
    Зцідивши обрію в подолок
    Пітьму олив .

    Вхопив поранок у долоні
    Росу і жайворона спів
    І в небо кидав із розгону,
    Мовби дурів.

    Пощезли сну яскраві миті
    В туманних видихах ярів,
    Привітний день по стиглім житі
    Осінньо брів.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  42. Катерина Кириленко - [ 2010.04.11 21:52 ]
    З вічних верховин
    "Христос воскрес!" - майбутнє в тому слові,
    мов сонце, відображене в росі.
    Господь живий! У виповні любові
    серцям гукає: "Оживайте всі!"

    "Христос воскрес!" - надії промінь лине
    в моє буття, і відступає зло.
    Я встану з часу у життя нетлінне,
    бо Паска в смерті вирвала жало.

    Далеко там, де в океан безмірний
    стікають часу всі струмки малі,
    Своїх чекає Викупитель вірний -
    мандрівників з минущої Землі.

    Співаймо в небо, вчімось припадати
    до Книги книг і поглядом новим
    земне життя тривожне обіймати
    не з висоти, а з вічних верховин.


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.42)
    Прокоментувати:


  43. Олеся Гавришко - [ 2010.04.11 17:58 ]
    Невблаганний час..
    Залишся, не йди,
    Я ж тільки тебе знайшла.
    Та ти невблаганний і час,
    Що розлучив нас.
    Казав, що все колись мине,
    Біль і журба.
    Та тільки не знав,
    Що мине любов моя.
    Пройдуть наші осінні дні,
    В яких тебе любила.
    Пройдеш ти по сльозах,
    Яких так і не зронила.
    Відійдуть слова, прийде весна,
    Знов шукатиму тепла.
    Тебе згадаю уві сні,
    Побачу лінію долі на руці.
    Буду ходити, щось робити,
    Сумувати і радіти,
    Щось знаходити, а щось губити.
    Не знала вона,
    Що шукав ти іі дарма.
    Хотів сказати, що насправді
    Любиш, як тоді вона,
    Зустріли вони
    Один одного зрання,
    Коли зупинились
    Погляди навмання.
    Ти побачив у її очах життя.
    Вона в цю мить зрозуміла,
    Що вже на віки не одна.




    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  44. Іван Редчиць - [ 2010.04.11 16:37 ]
    РУБАЇ
    Густішають хулителів ряди,
    Подбаємо про їхні гаразди.
    Лишаймось доброчесними довіку,
    Чекаючи новітньої орди.


    Рейтинги: Народний 5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (3)


  45. Дарія Швець - [ 2010.04.11 15:30 ]
    Напівфілософські коротунчики)
    ***
    Мороз. О краю блудних снів!
    Мій гріх сторицею воздався.
    Мій дім. Сирен звабливий спів.
    Усе не так, як я хотів.
    Хотів і здався.
    Не хотів...
    Зірвався.

    ***
    Час так швидко пройшов: білі дні - чорні дні,
    миті щастя, тривоги, озлоблення туги...
    Де ти, осінь, дощі і світанки хмільні?
    Де моїх почуттів безпричинна засуха?
    Де ті дні, де я втратила друга?
    Календар,
    де ті дні?

    ***
    Знов дощ іде. Так тихо і невпинно.
    Я не зупиню осінь, та й навіщо?
    Де ти, навік загублена людино?
    Знайди мене посеред попелища.
    Я стану перед світом на коліна.
    Вже осінь ближче.
    Чуєш?
    Осінь ближче.

    ***
    З невимовно нестерпними муками
    дотла спалено всі мости.
    В мої двері вже двічі стукали,
    і вже двічі це був не ти.

    ***
    Ти прийшов. Сказав, що тобі важко.
    Не знайшла я слова для розради.
    Якби стало сили просто глянуть
    в твої очі і стиснути руку,
    ти б тоді, напевне, посміхнувся.
    2006-2009рр.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (5)


  46. Василь Думанський - [ 2010.04.11 15:13 ]
    * * *
    Я пройти хочу так по землі,
    Щоб гілки і трава не гнівились,
    Щоб їх болі, великі й малі,
    Під моїми слідами гоїлись.
    Щоб за мною росло і цвіло,
    Щоб тим квітом усіх прикликало,
    Щоб красу їм у душі вливало
    І щоб все невичерпне було.
    Як дороги до мене не стане,
    То щоб ношу мою, цю кохану,
    Обережно хтось інший би взяв
    І поніс - ніби серця оглав.


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.42)
    Прокоментувати:


  47. Михайло Карасьов - [ 2010.04.11 13:29 ]
    Про рукописи і вогонь.
    Вогонь читає по сторінці
    І знищує в єдину мить
    Те, що горить.

    А те, що у Поета в думці,
    Що перемелено на дерть,
    Донищить смерть.

    * * *



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.34) | "Майстерень" -- (5.35)
    Коментарі: (2)


  48. Наті Вінао - [ 2010.04.11 10:53 ]
    Поет в тобі
    Я буду серед вас!
    Лишень-но винирну з глибин,
    Підіймуся зо дна до світла…
    Я буду! Тільки час
    Іде, блука серед вітрин,
    Чекаючи на осінь серед літа…

    А мрії мріями
    Лишаються кохати сни
    І вештатись під сірим небом міста.
    Деінде віями
    Сполохані серед весни
    Покараний на смерть бентежать пристав

    Серйозності думок…
    Вмовляють повернуть до змін,
    До зустрічей в кав’ярнях… Крига
    Не втримає колись струмок –
    Поет постане із колін
    І вголос усміхнеться, а не стиха!

    10.04.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  49. Володимир Сірий - [ 2010.04.11 10:28 ]
    Мобілочка
    Попали би у психпалати
    Епох минулих предки бородаті,
    Узрівши , як на площах велелюдних
    Самі з собою гомонять вар"яти.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (2)


  50. Дарія Швець - [ 2010.04.10 17:47 ]
    ***
    Цілуй мені ноги - ми пройдемо разом по лезу.
    Спини моє серце, як ти зупиняєш припливи.
    Мене ти придумав, як світу всьому антитезу,
    прокляття своє, божевілля, сновиддя жахливе.

    Ковтай мої сльози, немов найсолодшу отраву.
    Навчи мене жити без осені, кисню й без тебе!
    Надворі мороз, а я п"ю дрібномелену каву.
    Сьогодні на землю повільно обсипалось небо.
    2006р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.38) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (4)



  51. Сторінки: 1   ...   1337   1338   1339   1340   1341   1342   1343   1344   1345   ...   1829