ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

Ірина Вовк
2026.06.26 11:04
Розділ V. МІЖ КОЛИСКАМИ ТА ПРЕСТОЛОМ, АБО КИРИЛИЧНИЙ ПІДПИС НА ЛІЛЕЯХ ФРАНЦІЇ Земля Капетингів дихала вогкістю та залізом, коли у весняний день тисяча п’ятдесят другого року над Суассоном прокотився перший крик немовляти. Усміхнена Анна схилилася над

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Андрей Мединский - [ 2010.05.22 18:01 ]
    Собака
    Я мечтал быть собакой, большой, шерстяной, лохматой,
    верным другом, отлично знающим как это делать,
    но тогда зодиак был залеплен зимой и ватой,
    и душа моя вниз человеческой полетела.

    И упала на снег, и осталась лежать до лета,
    а точнее в апреле, какой-то залетный аист,
    обнаружил меня и заставил бродить по свету,
    вот с тех пор я, как ветер, по этой земле скитаюсь.

    На беду воспитан этой белой залетной птицей,
    ни гнезда, ни земли, но с врожденной привычкой выси,
    я куда бы ни шел - оттуда мне не возвратиться,
    да и некуда, и потому не имеет смысла.

    А куда же идти? Если все обратить по кругу,
    то вернешься в точку, откуда все и начиналось,
    я пытался жить, я кому-то протягивал руку,
    а в ладонь прилетал плевок под названием жалость.

    В городке неизвестном меж ребрами двух империй,
    где правители спорят, чей карточный домик выше,
    я стучался в двери домов и трактиров, но двери
    были заперты, и мне навстречу никто не вышел.

    И бескрылостью, словно смирительною рубахой,
    я связал себя, чтобы случайно чего не сделать,
    я мечтал когда-то родиться лохматой собакой,
    но теперь уже и этого не хотелось.




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (6)


  2. Зоряна Ель - [ 2010.05.22 16:16 ]
    ***вілла
    нема


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (11)


  3. Кока Черкаський - [ 2010.05.22 14:00 ]
    Кабздець
    До всіх нас непомітно,
    Неначе горобець,
    Крадеться неминучо-
    Неконтрольований кабздець.

    Історія нас учить,
    Що ми дурні й тупі,
    І всіх нас під-жи-дає
    Кабздець на букву "пі".

    Не встигне і пробігти
    По спИні морозець,
    А вже чека на тебе
    Твій персональний "бздець".

    Один лиш порятунок:
    Якщо уже ти мрець.
    Якщо ж живий - готуйся
    Зустріти свій кабздець.

    Кабздець буває різний,
    Та результат - один.
    Ти можеш лише вибрати
    Улюблений бензин,

    Ти можеш тілько вибрати
    Мотузку до лиця,
    Завод, де варять мило, чи
    Виробника стільця.

    Якщо ж ти будеш все життя
    Держатись молодця,-
    Ти зміниш - в кращім випадку-
    Лиш дату кабздеця.


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (6) | ""


  4. Віктор Цимбалюк - [ 2010.05.22 12:47 ]
    Пісня про двох вовків
    - У чому сенс життя? – пита внук діда…
    А дід онукові: - Мой-мой.. У боротьбі…
    Як вовча зграя вперто йде по сліду –
    Так двоє з них змагаються в тобі…

    …Не на життя – на смерть у герці б’ються,
    Переминаючи, як млин, твоє нутро…
    І у невпинному двобої не здаються,
    Один – суть Зло, а інший – суть Добро…

    …І доки ти живеш – триває бійка…
    Безкомпромісна січа, буря, вир…
    І лиш коли пересихає дійка,
    Душа твоя на Тому Світі має мир…

    …І внук спитався: - Ну, а хто ж з них переможе,
    У чоловіка, що під Сонцем ґаздував?...
    І дід сказав: - А той, якого він, дай Боже,
    Усе життя підігрівав і годував…

    …Роки пройдуть, і ти, мій сину, ставши дідом,
    Обмолотивши сніп тугий своїх років –
    Не позабудь, своєму внукові повідай,
    Прадавню казку про життя і двох вовків….

    Кумпала Вір, 19.05.2010 року,
    м. Хмельницький


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.36)
    Коментарі: (4)


  5. Юлія Радченко - [ 2010.05.21 23:09 ]
    Щастило полю: роси замість сліз...
    Щастило полю: роси замість сліз.
    Тепер - лиш губи тріснуті. Похмуро
    Й повільно очі опускаю вниз -
    У мене, мабуть, теж температура…

    В саду гірлянди – теплі світлячки…
    На вигляд – справжня. Є одна загроза…
    Торкнувся хтось холодної руки,
    Але мене вже п’ятий рік морозить…

    Під берегами – річка жде дощів…
    Як я і поле. Рухається кволо…
    Бракує серцю випадкових див…
    Мабуть, там щось іще не охололо…
    2010 рік


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  6. Юлія БережкоКамінська - [ 2010.05.21 21:59 ]
    * * *
    Залиши мене для себе,
    Для світанків незабутніх:
    Буду я тобі за свято,
    Буду я тобі за будні.

    Буду я тобі за сонце,
    А опівночі – за місяць,
    За дощі, вітри, морози,
    За пустелі і криниці.

    Буду я тобі за Музу,
    За родзинку, щіпку солі.
    Залиши мене для себе:
    Буду я тобі за долю.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (1)


  7. Юрій Лазірко - [ 2010.05.21 19:21 ]
    Сонет XXIX
    Де груддя тіл, неначе листя пале,
    пропахло спокоєм і слави димом
    непевно сонце пробирає талим.
    Напевно Богові було би зимно

    скидати око, де війну приспали
    під пухом янгола нехерувими.
    Із того зимного в неперестале
    переливається душа незримо.

    Очима гострими – стрілою тиші,
    мов духом пороху із горла-дула,
    впивайтеся, смакуйте се безсилля

    і не питайтеся кого колише,
    кого багаття білопіре тулить,
    ледь оніміючи від божевілля.

    21 Травня 2010


    Рейтинги: Народний 6 (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (14)


  8. Юрій Лазірко - [ 2010.05.21 19:58 ]
    Сонет XXVIII
    На прю багаті щастя постулати.
    Бої притихли. Схлипуючи збито,
    закутані у темряву кошлату,
    два табори розбилися спочити.

    Ворожа лінія масна і м`ята,
    розбіглася до ранку перешитись.
    В обіймах смерті засинає кляте
    і те, заради чого варто жити.

    Обачно час купився низькозорий.
    Як варту виставив – то ватру вигнав,
    аби вона язичницею стала,

    добралася жебрачкою на зорі.
    Се місце лінії займає стигма,
    де груддя тіл, неначе листя пале.

    20 Травня 2010


    Рейтинги: Народний -- (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (2)


  9. Юрій Лазірко - [ 2010.05.21 19:55 ]
    Кiннота
    Їли куряву і краяв стегна хлист.
    З мила, піною – виходила пегастість.
    У небите-ще – копито зодягли,
    на нестелене ненавчені упасти.

    Ніздрі й гриви обтесали вітру чуб.
    В серцевину заганяли шаблі хугу,
    від свинцевого рідішали дощу
    аж багряна повня розійшлася лугом.

    Потяглись самотньо, зношені сідлом.
    Порозхлюпували вершників і втому.
    Позникали, змиті місячним гало.
    Шкандибали злою вісткою додому.

    19 Травня 2010


    Рейтинги: Народний -- (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (2)


  10. Юлька Гриценко - [ 2010.05.21 19:28 ]
    Згадую
    У травні сніг буває часом,
    Кружляє тихо над життям.
    І серцю хочеться відразу
    Вернути втрачене.

    Та ми щасливі, хоч не разом,
    Плекаєм різні почуття,
    Сердечні рани ніжно змазав
    Бальзам пробачення.

    Іду весняним теплим парком,
    Ховаю погляд в небеса.
    Смертельний біль і знову жарко,
    Багаття спогадів.

    Дивлюсь на те, як стало гарно
    Навколо дихає краса.
    Кричу :”Вернись”, та бачу, марно,
    Та й ти нічого не сказав.
    Суцільні здогади.

    21.05.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.4) | "Майстерень" -- (5.32) | Самооцінка 5
    Коментарі: (4)


  11. Юлія БережкоКамінська - [ 2010.05.21 16:26 ]
    * * *
    В лігвищі,
    В кублі гадовім,
    Там,
    Де не бачить зрячий, -
    Сонце ясне вигадую, -
    Жовтогаряче.

    Там,
    Де слизьке і миршаве
    Точить язик і зуби, -
    Я огортаюся віршами,
    Музику шлю по трубах.

    Там, де кінчають зрадою,
    І починають нею ж, -
    Небо із тріском падає
    На
    Одвічну Помпею.

    Стати нічною тишею?
    Каменем?
    Гадом?
    Пилом?..
    Як же повільно більшають,
    Пір`ям беруться крила…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (3)


  12. Ніна Яворська - [ 2010.05.21 16:00 ]
    Двісті сорок віршів
    А мені до тебе, як до дельти Нілу -
    двісті сорок грізних, наче Сфінкс, хвилин,
    двісті сорок літрів синього чорнила,
    двісті сорок урвищ і ще п'ять мілин.
    А мені до тебе, як до Евересту -
    двісті сорок нервів, стиснутих в кулак,
    двісті сорок болів і дурних протестів,
    двісті сорок зморшок, лобових атак.
    А мені до тебе - двісті сорок віршів,
    що не тонуть в морі, не горять в вогні,
    двісті сорок довгих подорожей піших,
    двісті сорок перлів, схованих на дні...


    11. 05. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.28) | "Майстерень" 5.25 (5.23)
    Коментарі: (2)


  13. Ніна Яворська - [ 2010.05.21 16:50 ]
    Так, я самотня...
    Навхрест залатані вікна,
    спогади, зібгані в жмут.
    Бути самотньою звикла
    без панацей і отрут.
    Знову зриваю шпалери,
    вишиті бісером снів.
    Так, я самотня... Холера!
    Як же цей шторм знавіснів!
    Біс із ним... Гірше не буде...
    Совість, страхи - під замок.
    Завтра - круїз на Бермуди,
    і з парашутом стрибок...


    11. 05. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.28) | "Майстерень" 5.25 (5.23)
    Коментарі: (3)


  14. Ніна Яворська - [ 2010.05.21 16:54 ]
    Перелякані люди
    Перелякані люди давно не чекають Месію,
    довіряють данайцям, котрі їм дарунки приносять,
    від жорстокої правди впадають у стан амнезії,
    відчайдушно фарбують ледь-ледь посивіле волосся.
    Перелякані люди не звикли дивитися вгору,
    і читати уголос вірші, продиктовані серцем.
    І ніхто з них не гляне, що ж сховано в скриньці Пандори,
    не промовить ні слова супроти знущань Громовержця.
    Перелякані люди ховають "заначку" в матраці,
    а образи і сльози - в коробці з-під синього плаття.
    Перелякані люди не люблять яскравих паяців,
    і не вірять, що можна у снах кольорових літати.


    10. 05. 2010 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (6)


  15. Володимир Сірий - [ 2010.05.21 16:56 ]
    *-*-*
    Імперські задуми вождів,
    Неначе шило з мішковини,
    За неспокійних наших днів
    Вилазять духом сатанини.

    І зріє деспот у серцях,
    Що пив, як воду, кров мільйонів,
    І знов його на кумачах
    Несуть очільники червоні.

    Безглуздю відданий народ
    Укотре вірує в оману,
    І радо йде на ешафот,
    Хвалу співаючи тирану.
    05.05.2010р.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (6)


  16. Ірина Зелененька - [ 2010.05.21 16:18 ]
    ***
    Я утікаю ніччю у сади.
    Мені не треба теплої одежі.
    Віддайте струни, дримби і дощі.
    Візьміть пороги, береги і межі.
    Рятуйте листя, мокре від очей.
    Ночей багато - слів не вистачає.
    Це кругообіг. Це шалений біг.
    Це Білобог. І значить, він чекає.
    А зорі, зорі - вервиця небес.
    Душа жасмину котиться у поле.
    О доле-доле, доли - як хорти,
    дугою спини, лащаться із болем.
    А трави, трави - зойки поколінь.
    Біліє строго хусточка кульбаби.
    Учора вишня Либіддю була -
    і груші ще дзвеніли, як дараби.
    Учора все пригадувало сад:
    я не змогла у спогаді стояти.
    Я утікаю. Ніч мені - ріка.
    Стає на небо місяць, як на чати.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.52) | "Майстерень" -- (5.56)
    Коментарі: (6)


  17. Таля Рейн - [ 2010.05.21 15:48 ]
    .сни
    .глибокі сині небеса
    .торкаються твоїх долонь
    .сиди під столом сиди
    .сліди минулого сліди
    .рви папір рви

    .ти незахищена душа
    .і сліпить очі той вогонь
    .веди за руку веди
    .біди уникнути біди
    .спи сліпа спи

    .світанок променів іша
    .у серці терпкістю полонь
    .лети подалі лети
    .знайди ти істину знайди
    .сни згадай сни

    .


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (3)


  18. Григорій Слободський - [ 2010.05.21 15:53 ]
    ...
    Як вперше виїжджав із дому
    Покидаючи батьківський поріг.
    Вирушав у даль не знайому
    Матері вклонився до ніг.

    Попрощався з батьківською хатою
    І покину рідне село,
    Натхненний мрію багатою -
    Мріям збутись було не дано.

    Дороги- дороги стелились
    По чужих невідомих краях
    До рідного краю стелився
    Позаду залишений шлях.

    Тепер я свідомий в пригодах,
    Прийшлось би повторити, те що було
    Не покинув би батьківську хоту
    Не покину би рідне сел

    21 травня 2010 Слободський.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  19. Олеся Гавришко - [ 2010.05.21 14:02 ]
    ***
    Я ничего не жду,
    Просто любила-
    Теперь не люблю.
    Своей жизню живу,
    Рисую, стихи пишу,
    По ночам молюсь Богу
    И верю в судьбу.
    Считаю дни вместе
    И месяци отдельно.
    Скажу слова,хоть и солгу.
    Тепло в сердце зберегу.
    Так легко разтоптать
    Ракушку на берегу.

    21.05.10


    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  20. Олеся Гавришко - [ 2010.05.21 14:30 ]
    Зачем
    Зачем судьба
    Тебя мне подарила.
    Это тепло и свет,
    Что ты и луна дарила.
    Зачем судьба
    Тебя у меня украла.
    Быть без тебя одна
    Поверь очень устала.
    Мгновений радости
    Порой как лета ожидала.
    Но ты дулеко
    И жизнь моя пуста.
    Тот мир, что в нем существуем
    Без тебя не мил.
    И з каждим днем
    Все сильнее ты любим.
    Дорога к счастю знаю трудна!
    Но чего би не уготовила судьба
    Вера во мне живет всегда.

    6.05.10


    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  21. Олеся Гавришко - [ 2010.05.21 14:50 ]
    Бути вільними
    Ми народжені
    Бути вільними.
    Обирати самі
    В чому є сильними.
    Працювати чи віддихати,
    Танцювати чи курити,
    Ненавмдіти чи любити.
    Марнувати час
    Чи насправді жити.
    Розкрити на зустріч долоні,
    Звільнити в собі людину.
    Віддати данність долі,
    Що невтомно
    Посилає знаки.
    Та серцю бракує
    Деколи відваги.
    Зустрітись з тобою віч-на-віч.
    І не потрібні відзнаки,
    Коли нагородять найдорожчим-
    Благословенням Господнім.


    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  22. Катерина Савельєва - [ 2010.05.21 12:18 ]
    Червона шапочка
    Крокує повінь в потойбіччя днів,
    Міська багнюка засипає тишу.
    Солодку казку в купі твоїх слів -
    Холодним попелом в руках колишу.

    Блукає місяць в лісі почуттів:
    Виводить очі з мокрого страждання.
    Голодний вовк мене в сарай завів,
    Готовий з'їсти без перевдягання.

    Брутальний вітер вирвав з корнем хлів,
    Звільнивши душу з пащі вовкулаки.
    Спасибі, що за мене попітнів -
    Хто ж знав, про підлість хитрої собаки?!


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.33) | "Майстерень" 5.25 (5.32)
    Коментарі: (2)


  23. Соломійка Бехт - [ 2010.05.21 11:48 ]
    ***
    Я вплету у віночок печалі,
    Квіти радості теж вплету.
    Я тебе серед інших впізнала
    І тебе серед інших вкраду.

    Заквітчаю віночком долю,
    Застелю пелюстками шлях,
    Заведу тебе в макове поле
    І присплю у червоних краях.

    Я вкраду тебе легко, звабливо,
    До безтями, вкраду назавжди,
    Бо люблю тебе, мій сизокрилий,
    Й хочу, щоб полюбив і ти.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.31)
    Прокоментувати:


  24. Наталія Крісман - [ 2010.05.21 11:09 ]
    ІДУТЬ ДОЩІ...
    Ідуть дощі - холодні, з гіркотою,
    Неначе в саму душу проника,
    Аж пам'ять серце боляче стиска,
    Повінчана я наче з самотою...

    І кожна ніч - мов вирок у лице,
    Мені навідмаш кинутий від долі.
    Навіки я повінчана з цим болем,
    Мабуть, за щось покарана Творцем...

    Ідуть дощі, у серці йдуть дощі,
    Змиваючи солоний присмак туги.
    Чи дасть мені ця доля шанс удруге
    Знайти розраду зраненій душі?...

    Минуть дощі, а з ними вщухне й біль мій,
    На серці рани час запорошить.
    Тамую за любов'ю ненасить
    У своїх мріях, трохи божевільних...
    21.05.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.46) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (9)


  25. Наталя Скосарьова - [ 2010.05.21 11:08 ]
    Останній дзвоник


    Останній дзвоник в юних школярів.
    Останній дзвоник — повістка в життя.
    Востаннє — усмішки вже рідних вчителів,
    В волоссі бантики і бантиком уста.

    Останній дзвоник. Спомин поминальний.
    Він дзеленчить у серці моїм досі.
    Такий похмурий і такий печальний!
    Згадалося дитинство ніжно-босе.

    Останній дзвоник. Сльози на очах.
    Сорочку — праскою і праскою — по серці.
    Як я живу без тебе? Як?
    Моя любове, моя перша.

    Останній дзвоник. Голкою у душу.
    Останній дзвоник. Ти десь там, десь там.
    Я ледве вибрела із сліз на сушу.
    І ці рядки присвячую я Вам.








    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (5)


  26. Зоряна Ель - [ 2010.05.21 11:36 ]
    *
    ...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (9)


  27. Олександр Христенко - [ 2010.05.21 11:21 ]
    В ПОДЗЕМКЕ
    Улыбаются цветочки на груди и талии,
    Соблазнительно и томно опуская взгляд.
    Утончённый аромат – с берегов Италии, –
    Будоражит резвых мыслей радостный отряд.

    В этом ситцевом наряде ты цветёшь, как лилия.
    Я смотрю и наслаждаюсь – и к чему слова,
    Ты стоишь со мною рядом – вот она идиллия...
    Только жаль: у нас в подземке не растёт трава.

    Ведь цветам нужны листочки, солнышко и ласточки.
    Без тепла им очень грустно и без ветерка...
    Я хочу тебя коснуться в этом летнем платьишке,
    И сметая все запреты,
    Тянется рука.
    18.05.10г.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (11)


  28. Мара Щира - [ 2010.05.21 10:48 ]
    Демоненок

    Маленький демон в моих волосах
    Он злой и коварный, но милый
    Он знает все о блеске в глазах
    И владеет не дюжей силой

    Мой маленький демон, мой добрый шептун
    Сидит он над правым ухом
    Он знает тайны молоденьких лун
    И вяжет слова мягким пухом

    Мой маленький демон – смешной и жестокий
    Мне выковал обруч из стали
    Из камня вытесал песенки строки
    Но нот не нашли, хоть искали

    Мой глупенький демон, влюбленный ревнивец
    Плетет мне на утро косы
    Не бог хоть колдун и немного провидец
    Не любит пустые вопросы

    Мой маленький демон, когда я уйду…
    (На кухню за чашкой кофе)
    Возьмет и утонет в зеленом пруду
    Из тоски. Мой нежный пройдоха…


    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (4)


  29. Олеся Овчар - [ 2010.05.21 10:34 ]
    Нечемний півень
    Хто це там, на паркані,
    Спати не дає мені?
    Та це ж півень-задерика
    Так горлає “ Ку-ку-рі-ку!”,
    Що аж ген з-за небокраю
    Сонне сонце визирає.

    От би півні всі мовчали –
    Ми б із сонечком ще спали!
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (6)


  30. Ігор Міф Маковійчук - [ 2010.05.21 10:55 ]
    * * *
    Давай забудемо про час
    У час, коли ми тільки двоє,
    Понавигадувані ролі,
    Хоча б на мить. Хоча б на мить…

    Полиньмо у безмежний вир
    Хай безнадійної надії.
    Хай попри віяла навіїв,
    Нас не лякатимуть вітри.

    Твоє крило – моє крило.
    І тільки лет, і тільки простір,
    І так невимушено просто
    У тільки наших небесах.

    Та постріл дня розвіє сон.
    Одягне дійсність отрезвіння.
    Чужі безликі сотворіння
    Мене повернуть з небуття

    В життя, де мрію і життя
    Перетинає нездійснення –
    Стіна без вигляду і ймення,
    Котру дивак, долаю я...
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.41) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (17)


  31. Олеся Овчар - [ 2010.05.21 00:35 ]
    неПомилування
    Пригадуєш той берег ночі
    І човник наш на хвилях мрій?
    А як слова “Помилуй, Отче!”
    Тривожно шепотів прибій?

    Помилуй прагнення любити,
    В хиткому човнику пливти,
    Дарма – без весел...
    Ех, якби-то...
    Помилувані я і ти...
    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  32. Юлія Радченко - [ 2010.05.20 21:33 ]
    Не соромлюсь тепер винуватців запліднень і пилу...
    Не соромлюсь тепер винуватців запліднень і пилу -
    На запилених вулицях струшую острах в траву…
    Випробовую велич. І дякую, що запросили
    У волошковий день, у якому, здається, живу…

    На наперстку тривог – виокремлюю (з даху до столу)…
    Чітко відданий рід. Над покликанням – гамір лелек…
    Таємниця життя не розгадана буде ніколи,
    Як балада про матір - записаний святістю трек…

    Тихий зговір страждань. Не залишить осмислених рішень…
    Правдолюбні ромашки усі віддадуть пелюстки…
    Але серце чомусь за потребою стане палкішим
    Чи, можливо, як погляд, уперше занадто різким…

    Закохається відчай. І втратить останню довіру…
    Теж зіллється із цвітом старого бузку й черемхи…
    Не соромлюсь людей. Я їм вірю. По-справжньому й щиро…
    Все, що буде і є, - це сумирність й одвічні гріхи…

    Все, чим світиться день, - тривіальні стискання кульбаби…
    Розмежовує травень. Й розкаже зворушено про
    Те, чого не було. І про те, чим схвильовані граби,
    Що в найближчому гаї омріюють вічне добро…
    2010 рік


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (11)


  33. Віктор Максимчук - [ 2010.05.20 21:15 ]
    ***
    ***
    Вимикаю бур’ян.
    Перекопую ґрунт.
    А на яблунях цвіт –
    Ніжні пуп’янки болю.
    Сонце рветься в зеніт.
    Сім позичених струн
    Розділяють мій світ
    Вже на дві різні долі…

    19 травня 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.29) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (5)


  34. Юлька Гриценко - [ 2010.05.20 18:11 ]
    Трамвай
    Блукаю в погляді чужому,
    Неначе рідні очі ті.
    Не хочу рухів, слів, нічого!
    Шукаю щастя у житті...

    Дивлюсь на колії, трамваї.
    Вони ж як люди - все біжать.
    Усе життя когось шукають,
    Усе життя - вперед,назад...

    Дощем весняним напоїти
    Потрібно кожного із них.
    В трамваїв також будуть діти,
    На львівських вулицях пустих.

    Трамваї всі летять до когось,
    У них же клопоти свої.
    Та десь на світі є дорога,
    Де мій зустрінеться з твоїм...


    20.05.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.4) | "Майстерень" 5.25 (5.32) | Самооцінка 5
    Коментарі: (2)


  35. Ольга Виноградова - [ 2010.05.20 16:18 ]
    * * *
    Надеваю наушники слепо

    втягиваю грудью фимиам

    Я выгляжу всецело нелепо

    Будто бы здесь я не своя



    Не для этого мира, не в этой вселенной

    Заблудала судьба и назад нет пути

    И во всей этой жизни приторно-бренной

    Мне бы дожить всего до тридцати



    Мы не знаем как сюда попали

    И вполне неизвестно когда уйдём

    После долгих часов печали

    Находим выход и думаем, что переживём



    Перестроим мосты ранним утром

    И тогда откроются наши глаза

    Ведь мы так отчаянно и необдуманно

    Разбиваем чьи-то сердца



    Забываю…открываю глаза с улыбкой

    Ставлю свечку и поднимаюсь с пола

    Знаете, ничего не бывает вечно

    Так запомните вашу жизнь надолго



    Не жалейте о сделанном

    И не плачьте об утраченном

    Если было ваше – вернёться

    Если нет – то значит так и надо



    Но не теряйте того, что дорого

    Даже если кажется, что не время

    И если к вам со всей душою

    Не обламайте крылья вере



    Выходя из храма я оборачиваюсь

    Что бы попрощаться с ним на много лет

    Ты только назад возвращайся

    Я буду ждать, любимый мой человек

    (2010)


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  36. Тетяна Малиновська - [ 2010.05.20 16:02 ]
    Думки
    Коли собі ти не належиш,
    Так, іноді, стискає в грудях,
    На мізки тиснуть псевдо-межі,
    Яких тримаєшся на людях.

    Немає «хочу», є «повинен»,
    Мигають кадри на екрані.
    А, може, сам у тому винен?-
    Не дав боліти першій рані.

    Укотре позабувши втому,
    За рухом думки пильно стежиш.
    А, може, щастя саме в тому,
    Що ти собі вже не належиш…

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.39) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (10)


  37. Ніна Яворська - [ 2010.05.20 15:44 ]
    Ти повернувся...
    В моєму серці ти - репатріант.
    Здолавши всі земні й небесні сили,
    ти повернувся - втомлений Атлант,
    котрому з пліч зняли важезну брилу.
    Ти був не мій. Ти геть не тих кохав.
    Не в тих обіймах ти шукав притулку.
    А я ридала трепетом октав,
    блукала в, зритих шрамами, провулках.
    Ти повернувся - гордий, як Синдбад,
    як Одісей - розсудливий і щирий.
    В моєму серці ти - репатріант
    із необмеженим лімітом на довіру.


    14. 04. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (6)


  38. Ніна Яворська - [ 2010.05.20 15:06 ]
    Прощавай
    Перемеленим попелом
    стежку до тебе встелятиму,
    божевіллям розтопленим
    ватру журби підживлятиму,
    запиватиму кавою
    черстві надії сплюндровані,
    лікуватиму травами
    душу навскіс препаровану,
    у шпаринах шукатиму
    сліду твого прохололого,
    не віддам тому катові
    запаху твОго ранкового,
    розливатиму спомини,
    наче бензин, між кімнатами,
    рухом впевнено-стомленим
    іскри з коробки вийматиму...
    Ти не згадуй поганого
    в день, коли дзвони кричатимуть.
    Просто смійся з оргАнами,
    й плач, коли землю кидатимуть...


    13. 04. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (8)


  39. Ніна Яворська - [ 2010.05.20 15:38 ]
    Ти і архангел
    Натомлене місто вляглося до сну горілиць,
    суворий архангел стоїть непорушно на чатах...
    В моєму архіві нема вже порожніх полиць,
    я навіть забула в котрій з цих коробок твій запах.
    Придумаю завтра, куди б "копірнути" тебе.
    А може, простіше натиснути клавішу "вихід"?
    Ти став раритетом, як сингли від групи "Любе"...
    Архангел, як завжди, нас грішних боронить від лиха.


    05. 04. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (2)


  40. Андрій Мирохович - [ 2010.05.20 15:52 ]
    петров-водкін
    блідавість тіла розсипана розлита
    посеред полинового плетива літа
    росяний вермут на втомленість квітів
    зоряний хлопчик на червоній кобилі
    стікає водою з долоні
    у пошуках краю світу
    по-над прірвою
    по-над вирвою


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (2)


  41. Віктор Максимчук - [ 2010.05.20 12:50 ]
    ***
    ***
    Гуляє вітер полем, як лоша.
    А у думках зринають нові мрії.
    Краплина сонця – то моя душа.
    Ковток повітря – то моя надія.

    Знов забілило сніжним цвітом сад,
    І квіти умиваються росою.
    Та я шукаю в світі цім принад…
    Хоч не знаходжу в них я супокою.

    І знову думка в далечінь руша,
    Лише в дорозі серденько радіє.
    Промінчик сонця – то моя душа.
    А подих вітру – то моя надія.

    18 травня 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.29) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (7)


  42. Ігор Вільний - [ 2010.05.20 12:46 ]
    Мрія
    Я давно вже мрію про волю,
    Про будиночок у селі,
    Необуздану дику природу,
    І більш нічого не треба мені.
    Я такого дикого нраву –
    Дух гір бурлить в душі,
    Хочу несамовиту забаву,
    Адреналіну кортить мені.
    Забратися високо в гори
    Й вітром злетіти вниз,
    Оглянути з неба доли
    Й залетіти на чийсь карниз.
    І вгору знову мене тягне,
    Щоб різко зриватися вниз,
    Така доля вже в мене,
    Вічно боротись за жизнь.
    Я хочу в село на природу,
    Віддихнути від цього буття,
    Такого священного спокою
    Більше ніде нема.
    02,2010-03-19


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (3)


  43. Ігор Вільний - [ 2010.05.20 12:15 ]
    Українці
    Нема села, нема в силі народу –
    Все здохло, вмерло, виїхало
    Світ за очі - лиш би далі від городу,
    Кому треба – тягти ото ярмо.
    Будуємо Чехію, Польщу, Італію,
    А дома демократія повний капець,
    Поповнюємо всюди нашу діаспору,
    А Україну просрали вкінець.
    Нікому не потрібні і всіма забуті,
    Знайшли свій притулок в світах,
    Гастарбайтери – гроші кров’ю і потом добуті,
    Щастя і доля на материнських сльозах.
    Діти безбатченки, Жінки не жінки
    Всіх потягнуло в далекі світи,
    Україну віддали – звільнили престол,
    Руський наш брат загріб нас в подол.
    Українці є всюди, лиш на Вкраїні нема,
    Тому "руський язик нам надо",
    Так Вам і треба, як мозгів нема-
    "Будем кормить соседа".



    02,2010



    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  44. Марися Іванів - [ 2010.05.20 12:53 ]
    ХУТІРСЬКИЙ БЕНКЕТ
    Аби видались гості хоробрі ,
    До читання та мислення гожі:
    - Пригощайтеся, людоньки добрі!
    Маю слово за хрін не солодше!

    Ось вам квашений час, мов капуста!
    Ось з городу свіженька ідея,
    Мов редиска, повнісенька хрусту!
    Ще й сметанка-облуда до неї!

    Передвиборне сало жовтеньке –
    Дух важкий, але з перцем – то смачно!
    Ось прогресу горіх – тут обценьки
    Треба брати до рук – однозначно!

    Ось вам смажена качка газетна
    І законом наварений борщик –
    Їжа добра, не індеферентна!
    Пригощайтеся, гості хороші!

    15 грудня 2006


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  45. Ярина Брилинська - [ 2010.05.20 11:15 ]
    ***
    про тебе думаю
    і проростаю
    квітами ливанськими
    в мовчанні знищуючи серце
    і вдаючи
    що весело шумить
    ріка гіркого сумніву
    я посміхаюся

    а думка
    рветься диким вепром
    до плоду твого слова
    із ароматом
    солодкавого
    горішка
    кедра


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.51) | "Майстерень" 5 (5.4)
    Коментарі: (15)


  46. Олександр Христенко - [ 2010.05.20 11:40 ]
    СИНОВІ
    Мій ненароджений малюк –
    Ми досі з ним єдине ціле,
    Та він уже збирає сили,
    Сердечка зміцнюючи стук,
    Аби з’явитися на світ:
    Почувши спів пташок у сквері,
    Шукає заповітні двері,
    Штовхає ніжками живіт.

    – Вже скоро,
    Сину,
    Кілька днів,
    І зможеш криком привітати
    Себе, мене і, звісно, тата:
    „Я
    Переміг
    У цій „війні”!”
    19.05.2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (4)


  47. Юлія БережкоКамінська - [ 2010.05.20 10:09 ]
    * * *
    Олівець я. Графіт і дерево.
    Плоть, заповнена вщент душею.
    Олівець я. З хребта і нервів,
    Все малюю тонкі лілеї,

    Все кришусь на голкасті літери
    І до купи слова збираю.
    Та моєї, на жаль, палітри,
    На веселку не вистачає.

    За собою лишаю лінії,
    Наче борозни, як дороги,
    Тільки всі вони в мене сині і
    По них не ступають ноги.

    І на лінії кожній – вузлики,
    Наче долі переплелися.
    Я, на жаль, не малюю музики,
    Лиш дощі, небеса, каплиці,

    Зорі над розписними храмами,
    І вершини, снігами вкриті.
    Олівець я.
    Буваю зламаним.
    І надкушеним, і надбитим.

    Час підточить. І сточить, оголену
    Мою душу. Йому ж бо можна.
    Що мені?
    Тільки б задоволеним
    Залишився старий художник.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (13)


  48. Магадара Світозар - [ 2010.05.19 22:18 ]
    * * *
    Навпомацки, тривожно, ледь піти…
    Лишити на подушці сни і завтра.
    І доки догорить мовчання ватра,
    розвіятися в лоні самоти.

    Розрізати долоню навпростець,
    звільнити і звільнитися від болю.
    Ти не один, це небо над тобою
    загоїться і сонцем проросте.

    Поніжся теплим ранком, не спіши,
    сніданок на плиті – як звик, як завше.
    Та будеш гріти, відігрій від фальші,
    бо там, на денці, крихітка душі.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.47)
    Коментарі: (6)


  49. Олена Багрянцева - [ 2010.05.19 21:44 ]
    Якби ми опинилися вдвох...
    Якби ми опинилися вдвох
    У кімнаті з надійним замком,
    На шпалерах з квітучим бузком
    Наші тіні б до ранку тремтіли.

    Ми б пірнули в оранжевий смог
    Через сітку двозначних розмов.
    Крізь кватирку – у тишу дібров
    Разом з леготом ми б полетіли.

    Знявши одяг, як вату із хмар,
    Ми б кружляли в танку відверто.
    І писали дзвінкі лібрето
    Наші змучені в сальсі тіла.

    Якби ми опинились удвох…
    19.05.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (2)


  50. Зоряна Ель - [ 2010.05.19 20:20 ]
    Манірне танго
    очі. зажди, тільки день закочу
    знаю. цей травень такий доречний
    врешті. відкинемо тон пророчий
    зайвий, і буде бузковий вечір

    ноти. розкидай, збирай помалу
    можеш, сьогодні настало справжнє
    просто. не згадуй безглуздь віддалень
    вилий дешеве, смакуй вінтажним

    потім - без нього не обійтися
    правда, що правда буває різна
    кривда - кульгава стара і лиса
    вечір. бузковий і надто пізно...

    травень 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (4)



  51. Сторінки: 1   ...   1322   1323   1324   1325   1326   1327   1328   1329   1330   ...   1829