ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи дасиш мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Світлана Майя Залізняк - [ 2011.01.11 14:26 ]
    Внуча

    Придбала Маргарита цуценя
    Породи коллі, барви чаю з липи.
    По смерті такси чула я щодня
    Кріь перестінок стогони і хлипи.

    На п"ятий поверх носить на руках
    Рудаве тільце її ветхий тато -
    Щоб рівні лапи мала псина - та,
    Що лізе із скавкого цуценяти.
    Як онучатка, пса навча манер.
    В дощ парасоля над цюцьком:"Біднятко..."
    І лиш тягар бездітності - з рамен
    Своє доньки - не зуміє зняти.

    Для коллі він - товариш,
    лікар,
    дід.
    Уговкує Джованні колискова...

    А в сиротинці - дітки - маків цвіт.
    Чому б не взяти Маргариті... Вову?


    Рейтинги: Народний -- (5.77) | "Майстерень" -- (5.89)
    Коментарі: (3)


  2. Ксенія Завадська - [ 2011.01.11 14:24 ]
    Волокно
    Дым молчаливый как и я,
    Прозрачным, томным волокном
    Уходит тихо в мир забвения
    Растав под белым потолком.
    Вот так и мысли улетели,
    Забрав с собою образ Твой,
    Видать они не захотели
    Тебя-Меня связать судьбой...


    Рейтинги: Народний -- (4.88) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  3. Таїсія Цибульська - [ 2011.01.11 12:08 ]
    Якось вранці
    Якось вранці під вербою
    Стрілися кума з кумою.
    Обнімались,цілувались,
    Обновками милувались.

    - Яка гарна спідничИна!
    - Та не гірша й сорочИна!
    - Чобітки які чудові,
    Мабуть імпортні та нові!

    - Що сьогодні купувала?
    - Ти й на ринку побувала?
    - Знаю поряд я крамничку,
    Там чудові черевички!

    Сто крамничок обійшли,
    Те,що треба,не знайшли.
    Постояли ще з годинку,
    Торгувалися на ринку.

    Гарно так погомоніли,
    Вже й обідать захотіли.
    - Треба,кумонько,вже йти,
    Бо недовго й до біди!

    Чоловік голодний вдома,
    І в ногах уже утома,
    Милий мій не зрозуміє,
    Ще від голоду змарніє!

    На хвилинку зупинились,
    А пів-дня кудись поділись!
    Марно буде говорить,
    Скільки встигла я зробить!

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.45) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  4. В'ячеслав Романовський - [ 2011.01.11 12:19 ]
    ***
    Знов беззаконня і сваволя,
    Бал правлять тлусті гаманці.
    І зовсім безпорадна воля
    Дріма в державнім гамаці.

    У бур'яні родюче поле,
    Жебрають діти і бомжі.
    І переповнюється болем
    Мій край в зросійщеній іржі.

    Героями стають злочинці -
    У них в кишені право й суд.
    А зайди й землячки-ординці
    До прірви з посміхом ведуть...


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (5)


  5. Таїсія Цибульська - [ 2011.01.11 11:03 ]
    Темної ночі
    Темної ночі
    В полі блукала.

    В полі блукала,
    Зілля шукала.

    Зілля шукала,
    Та й не простого.

    Зілля шукала,
    Та й чарівного.

    Плакало серце,
    Долю благало.

    Плакало серце,
    Болю зазнало.

    Нічкою в полі
    Довго блукала.

    Дивне чар-зілля
    В кошик збирала.

    Зілля чарівне
    Серце врятує.

    Сльози дівочі
    Сушить-лікує.

    Темної ночі
    Чари літали.

    Серце розбите
    Знову збирали.

    І шепотіли
    В душу дівочу:

    -Сльози,не горе!
    Щастя пророчу!

    Висохнуть сльози!
    Хмари розтануть!

    Новим коханням,
    Долею стануть!

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.45) | "Майстерень" 5.25 (5.45)
    Коментарі: (2)


  6. Віктор Насипаний - [ 2011.01.11 10:37 ]
    ОГОЛОШЕННЯ (гумор)
    На зупинці біля школи купа оголошень,
    Та одне цікаве дуже розглядав найдовше.
    « Загубив наш учень вчора сумку із книжками,
    Просьба, люди, хто щось знає, зв’язуйтесь з батьками.
    Сумка має чорну ручку, синя, однотонна»,
    Нижче почерком дрібним був номер телефона.
    А ще нижче хтось надряпав дуже неуміло
    Ще й доповнення маленьке, чесне й дуже сміле:
    « Люди добрі не нервуйте моїх маму й тата,
    Тож щоденника не треба зовсім повертати ».


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (1)


  7. Світлана Майя Залізняк - [ 2011.01.11 10:16 ]
    Мушля


    В чиїх ти, Жанно, вимірах-полях?
    До самозречення кохала мужа...
    В тобі, принадній, плавало маля.
    А ти його... убила, мати-мушля.*

    Німб Материнства осявав лице.
    В твої долоні струмувати б манні...
    Чи Амадео гриз би - звіром - цеп,
    Якби ти першою погасла, Жанно?
    Чи викидався б Моді за вікно?
    У Ніццу віз би відчай, біль утрати.
    Стоїш перед очима: лик - з ікон...
    Якби ж на те вікно - молитви ґрати!

    Любові недодати за життя
    Боюсь пекельно. Зайця Юрі зшила...

    Ти вбила ненароджене дитя!
    Себе об камінь туги розкришила...



    2006-2010


    *---
    Вагітна Жанна Ебютерн викинулася з вікна 6-поверху після
    смерті свого коханого Амадео Модільяні в 1920 році.
    Їй було 22 роки. Була моделлю, художницею.


    Рейтинги: Народний -- (5.77) | "Майстерень" -- (5.89)
    Коментарі: (34)


  8. Адель Станіславська - [ 2011.01.11 09:20 ]
    Доля
    Маківкою в полі
    розквітала доля.

    Полум'яним цвітом
    линула до світу.

    Сонечком налита
    обіймала жито.

    Скроплена росою
    вабила красою.

    Дивним ароматом
    розсипала свято.

    Купана зорею
    квітла над землею.

    Серед буйства квітів
    проминало літо.

    А посеред поля
    в'яла тихо доля...

    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (26)


  9. Юрій Зозуля - [ 2011.01.11 02:09 ]
    Популярно про Популярне

    день виставляє удень сіті у сім світі:
    і найпрозорі – у неба морі...

    коли іде, ті сіті тягне за собою:
    волоче,– і небом, і земльою...

    і витягає на поверхню світу зорі:
    і навечірні, і найпізніші...

    і зорі-усмішки осяйнії озорі:
    настоює їх небо на земніші...

    ніч німо гупа у калатало:
    порожнєє бляшанеє відро...

    і теплим шляхом соняшним пливе:
    оце найбільше у цю мить цабе...

    2004



    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (5)


  10. Віталій Клімов - [ 2011.01.10 21:45 ]
    Не знаю
    Не знаю. Надо мне все это?
    Есть, говорят, другая где-то..
    А может бросить и уйти
    От этой, е ма... прелести?
    Все говорят мол не достоен
    Измен, страданий, ожиданий,..
    -Не хочешь разве ты покоя?
    -По правде? Я и сам не знаю.
    А может нету той другой,
    Которой манят всей толпой?
    Ведь люди все неповтормы.
    А идеал - фантом лишь мнимый.
    -Забудь ее! Ты ей не нужен!
    -От этих слов мне только хуже(
    И вроде выбрался немного
    И тут удар - опять я в луже(
    Может ошибку совершаю?
    Увы я этого не знаю.
    Ну а пока еще дышу я
    Пока о ней лишь я мечтаю.


    Рейтинги: Народний 3.5 (3.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  11. Віталій Клімов - [ 2011.01.10 21:01 ]
    Ты не моя
    Ты не моя, а так хотелось
    Обнять, прижать,поцеловать,
    Сказать, что в голове вертелось,
    Люблю, соскучился сказать.
    Ты не моя. Не суждено ведь
    Тебя за руку мне держать.
    И мне... как воздуха, как пищи...
    Тебя мне будет нехватать.
    Не знаю я, что будет дальше.
    Как это все воспринимать?
    Ты не моя! На этом точка!
    Моей тебе уже не стать!

    2011


    Рейтинги: Народний -- (3.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  12. В'ячеслав Романовський - [ 2011.01.10 21:22 ]
    * * *
    Знавісніли сніги.
    Ми в облозі завій,
    За два кроки не видно нічого.
    Електричка загрузла в нічній Лозовій,
    Безнадійно буксує і човга.

    Серед гір-кучугур у капкані зими,
    У шаленім канкані хурделиць,
    У партері заметів зосталися ми,
    Споглядаючи трепетну велич.

    Виє вітер студений, поземка сліпить,
    Ні зорі, ні вогню - темінь біла!
    Нумо, бабу із снігу натхненно ліпить,
    Щоби кригою та збронзовіла.

    Наче скіфка стара нас нехай стереже -
    Звично їй у негоду на чатах.
    Огир бога зимового гучно ірже,
    Не дає нам удвох заскучати.

    Знавісніли сніги...


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (6)


  13. Володимир Сірий - [ 2011.01.10 21:21 ]
    Рондель
    Я одягаю ночі фрак,
    Сорочку обрію імлисту
    І, як лицює танцюристу ,
    До пань тендітних в березняк.

    Мовляв, дівчата, так і так -
    У цю хвилину урочисту
    Я одягаю ночі фрак,
    Сорочку обрію імлисту,

    І нумо, вітру – баяністу
    Замовмо танець краков’як
    І що бажання є і хисту
    Станцюймо, хто зуміє як.

    Я одягаю ночі фрак.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (17)


  14. Віталій Білець - [ 2011.01.10 20:44 ]
    Слово, ти могутнє !
    Слово, ти могутнє !
    Слово, ти крилате !
    Вознеслось над небом
    Слово необ’яте.

    Запалило зорі,
    Розділило води,
    Привело з одного
    Чисельні народи.

    Всі часи, епохи,
    Всі шляхи, дороги
    Супроводить Слово
    За земні пороги.

    І дарує раду,
    Змученим – спочинок,
    Скривдженим – розраду,
    Мудрим – вірний вчинок.

    Слово споконвіку
    Було, є і буде.
    Славно засідаєш,
    Справедливий Судде.

    Твориш все у всьому
    І кінця немає
    Істині, що в Слові
    Вічному лунає…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (5)


  15. Павло Вольвач - [ 2011.01.10 19:47 ]
    * * *

    Те місто, що так довго в ньому жив я,
    Пуска вітрú, щоб чуб мені звихрúть.
    Там тонкокнижжя і сіроножів’я
    У двох маслин питають закурить.

    Мені ж питати що? – я здимів з дóмів.
    Сховавши в грудях вулиці і труби,
    У ятці, темній від розмов і ромів,
    Пив пиво золоте, мов ромські зуби.

    А потім легко, як у віршах пишеться –
    Під жовте сонце та жоржини дві –
    Я зраджую тобі в якомусь Вишневці,
    Секунд чотири – очі вже відвів…

    І затихають щебети і клопоти,
    Бо ніч, бо піч, бо квітка вогняна…
    Ми сидимо. Нам ноги взуті в чоботи.
    А де це є – ну хто на світі зна?


    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.73)
    Коментарі: (13)


  16. Олеся Гавришко - [ 2011.01.10 19:44 ]
    Я одна з мільйона?
    Я одна з мільйона,
    Люблю, творю, іноді каюсь.
    Від добра не відрікаюсь,
    І доспіли виноградні грона.

    Я одна з мільйона,
    Готую вдома дітям їсти.
    Вечорами наздоганяє тиша.
    Це теорема- не аксіома.

    Я одна з мільйона?
    Це ще треба довести.
    Oblige noblesse,
    Що на мільйон я одна.


    9.01.2011


    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  17. Ірина Зелененька - [ 2011.01.10 17:20 ]
    ***
    Хто улещує сни, де "Німфеї" Моне?
    Між окатого інею пишуться звори.
    Утікає проміння до квітки зорі -
    я колись написала обличчя Аврори.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.56)
    Коментарі: (4)


  18. Олександр Григоренко - [ 2011.01.10 17:58 ]
    Один Христос-Одно Единство
    На восток, мысли мои:
    Сестренка- солнышко!
    Универсальной нежности дитя!
    Жду, когда, руки-лучи твои,
    После долгой разлуки,
    Коснутся моего лица.
    Росою Тоски и Радости
    На ресницах Душа.
    Один человек-Одно
    Всеобщее владение,
    Все Братья и Сестры Мы
    -Один Бог, Один Христос,
    Одно Единство и неделимо ОДНО!
    Снежок- зимушки роса,
    Снежинка-символ Христа,
    Это-Праздник Рождества!
    Всем! Всем! Всем!
    Белоснежного Единства - пушистого Счастья!


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  19. Софія Кримовська - [ 2011.01.10 15:38 ]
    ***
    Та обручка пече. Так уперше пече невідомість.
    Я уже не його, не твоя, не своя... нічия...
    Руки неба лягають на обрій - космічна утома.
    Хто сьогодні врятує любов, коли завтра печаль?
    Океани розпуки. Обручку знімаю нервово -
    між яких континентів і звичок не сталися ми?..
    Я лишаю останнім твоє - шкода, сказане - слово
    і неміряну тишу образи і холод зими.
    10.01.2011.



    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (21)


  20. В'ячеслав Романовський - [ 2011.01.10 10:10 ]
    ІДИЛІЯ
    Телятко на лужку траву скубе,
    Малюк наш за метеликом гасає.
    І сонечко іще не пригасає,
    І плесо річки біло-голубе.

    Ідилія...
    Вивершуєм стіжок.
    Дружина розпашіла, в сіні коси.
    А луки - запахущі, стоголосі -
    Від путівця до заспаних осок.

    Втомилися?
    Під верби - на ріку,
    Пополуднаєм, знімемо утому,
    Щоб знов купатись в літі золотому,
    В зозулиному щедрому "ку-ку!".

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (12)


  21. Ігор Федчишин - [ 2011.01.10 09:42 ]
    Акро
    Завітний день
    Для тебе і для нас.
    Найкращі квіти
    Едельвейсу волі,
    Мажор пісень,
    Нірвана щирих фраз,
    Ансамбль із світла,
    Реверанси долі.
    Одній тобі
    Даруємо цю мить!
    Живись повік
    Енергією сонця,
    Не смій тужить,
    Нехай всміхнеться вік
    Яскравим спалахом у тебе на долоньці!

    2010р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.28) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  22. Олег Король - [ 2011.01.10 09:25 ]
    ***
    у цієї країни вже відбирали майбутнє
    але поки ми хотіли жити інакше
    вітер надії наповнював сенсом будні
    нас не ділили на умовних наших/не наших
    і слово завтра дорівнювало слову краще
    а слово свобода дорівнювало слову бути

    та - дві тисячі десятий. лютий.

    а слово свобода дорівнювало слову бути
    і слово завтра дорівнювало слову краще
    нас не ділили на умовних наших/не наших
    вітер надії наповнював сенсом будні
    але поки ми хотіли жити інакше
    у цієї країни вже відбирали майбутнє


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.52)
    Коментарі: (13)


  23. Віктор Ох - [ 2011.01.10 02:24 ]
    ТРИОЛЕТ-ОБЪЯСНЕНИЕ

    (семейная частушка)

    Я ж хотел, чтоб было лучше.
    Ну, а вышло – как всегда.
    Повторяю для тебя:
    "Я хотел, чтоб было лучше… "
    Или взять последний случай –
    не старался разве я?
    Ведь хотел, чтоб было лучше,
    ну, а вышло – как всегда.
    (03.1989)


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  24. Віктор Ох - [ 2011.01.10 02:18 ]
    ДЛЯ ЧЕГО ВЕЛИКИЙ И МОГУЧИЙ
    (хоровод)

    На русском, на могучем всё можно рассказать –
    души российской темень детально описать:
    имперские порывы и удальской «авось»,
    душевные надрывы и бунтовскую злость,
    унылое отчаянье и водочный угар,
    и пьяное мычание и похоти пожар,
    романтику блатную, тюремное веселье,
    бандитскую печаль и тяжёлое похмелье,
    ментовский «беспредел» и кабацкую тоску,
    лагерный разгул и чейфирную мечту,
    московско-православное у церкви покаяние,
    слезливое, сопливое сиротства содрогание,
    а ежели эмоции такие вам чужды –
    язык великий русский тогда вам без нужды.


    (12. 1993)


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  25. Асія Тілова - [ 2011.01.09 23:37 ]
    Пощечина самоубийце
    Жизнь это счастье,
    А не боль!
    Если не хочеш жить
    Ты не герой!
    За жизнь,не можеш
    Жизнь отдать
    Но у себя легко
    Ее отнять
    Если не цениш жизнь
    И в каждой мелочи
    Её винишь
    Ты говориш,
    Что не нужна она
    А ведь ты зря
    Так говориш
    И зря Создателя
    Её гневишь
    Ведь ей не нужно
    Мстить тебе
    А лишь уйти
    И этим скажет она все
    Что нужно знать,
    Тебе и мне!


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  26. Асія Тілова - [ 2011.01.09 23:25 ]
    Лентяйка
    Живу я прошлым днем опять
    Любить,любовью убивать-
    Не для меня
    Ведь мне бы только
    Больше спать
    Не интересны стали мне
    Не спорт,не книги,не природа
    А только пух перины
    И масло в складе маргарина
    С друзьями больше не общаюсь
    Ведь их уж нету у меня
    А в школе двоек нахватаюсь
    И радуюсь лишь дома про сидя
    Мне все равно
    Что делается в мире
    Мне все равно
    Что там кругом сейчас
    Мне лишь-бы спать
    В своей родной квартире
    Мне лишь-бы спать
    В любой момент и час.



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  27. Асія Тілова - [ 2011.01.09 22:00 ]
    Осколки тонувшего корабля
    Мы были с тобой
    Как корабль с водой
    Как пшеница с землей
    Как небо с луной
    Так и я с тобой
    Но увы не сейчас
    И уже не со мной
    Ведь ты стал другой
    Ты плывешь на чужом корабле
    Ты живешь на чужой земле
    Ты летаешь в чужих мечтах
    Словно во тьму погрузилась луна
    Ты погас,ты погас для меня-навсегда
    Стал другим,стал чужим для меня
    Ты уже не в моих мечтах
    Ты не главный герой в стихах
    Ты ушел,ты погас навсегда
    Хоть на небе одна луна
    В полнолунию ты пропал
    Ты пропал навсегда
    Но я буду помнить тебя
    Лишь как друга
    Который, всегда
    Готов поддержать меня.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  28. Віктор Насипаний - [ 2011.01.09 22:26 ]
    * * *
    Зупиняє мій « уазік » молодий даішник:
    - Нарушаєм,- каже,- дядьку, признавайтесь,грішні?
    Так ганяти на дорозі вам хіба не сором?
    Ось радар заміряв швидкість, тут усі сто сорок!

    Сперечатись бачу марно. Я йому говорю:
    - Ось ключі, сідай за руль, а я сідаю поруч.
    Підморгнувши, тихше кажу: - Слухай, чоловіче,
    Як розженеш до сто сорок, - штраф оплачу вдвічі.

    * * *

    У барі в нас не міг повірити ніхто,
    Що у гранчак влізає сміло три по сто!

    * * *
    Щоб зі здоров’ям все було в порядку,
    Потрібно всім частіш робить зарядку.
    Тому у нас в сім’ї вже з понеділка
    Щоранку на зарядці дві мобілки.
    * * *
    Неправда, що блондинки сексуальніш. Це не так!
    Скажу лиш по секрету, - це дурниці.
    Моя он скільки раз вже фарбувалась так і так, -
    Повір, нема ніякої різниці…


    Рейтинги: Народний 5 (5.44) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (2)


  29. Павло Вольвач - [ 2011.01.09 21:40 ]
    НА СМЕРТЬ ЖУКОВА
    Бачу колони внуків, поплічно,
    гріб на лафеті, огиря круп.
    Вітром мені не доноситься відчай
    грізних російських воїнських труб.
    Бачу в регалії прибраний труп:
    Жуков у смерть від’їжджає навічно.

    Воїн, якому безліч упало
    мурів до ніг, хоча й меч затупів,
    блиском маневра до Ганнібала
    що доростав серед волзьких степів.
    Дні закінчивши під шепіт опали,
    наче Помпей, або хто й поготів.

    Скільки пролив він солдатської крівці!
    Що ж, горював? Сповідавсь до тих лав?
    Згадував їх, передсмертний патрицій
    штатського ліжка? Не відказав.
    Що відповість їм, як випаде стріться
    в області пекла? «Я воював».

    Жуков до правого діла десниці
    не докладе уже в жоднім бою.
    Спи! У історії стачить дещиці,
    тим, хто в російськім піхотнім строю
    входили сміло в чужинні столиці,
    але в страхý повертались в свою.

    Маршале! Візьме слова оці Лета
    і прахоря твої позабира.
    Все ж, ти прийми їх – крихітна лепта
    Спасові тверді, вітчизна котра.
    Бий, барабане військовий, і флейта
    тонко свисти на манір снігура.

    1974
    Лондон





    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.73)
    Коментарі: (8)


  30. Зоряна Ель - [ 2011.01.09 21:25 ]
    Святочне
    так затишно й святково водночас
    зітхне зима в калейдоскопі щастя
    її обійми - білі та пухнасті,
    і я малим приблудним потерчам

    вгорнуся в хутра найсвітліших шат
    на день, на чверть...(о першій чи
    о сьомій -
    мій потяг загуде,
    ото й по всьому...
    і знову дні у сутінь поспішать...)

    півоберта – дзвінкі фрагменти фраз,
    різдвяна ніч, зачерпнута зі студні...
    нехай не довго.
    хай за руку - будні.
    краєчком cерця – в білий пух.
    ще раз.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (21)


  31. Олеся Гавришко - [ 2011.01.09 19:41 ]
    Брехня 2
    Так довго я собі брехала,
    Брехала нагло, прямо в очі.
    На жаль тоді я ще не знала,
    Чому нам доні довгі ночі.

    Питала я себе вже вкотре,
    Чому ти така ница і єхидна.
    Життя воно ж бо не зворотне,
    Показує, хто чого гідний.

    Не плач і не кажи більше,
    Чому час все минає без зупину.
    Почуття залишились в світі іншім,
    А я тепер живу на половину.

    21.04.2006


    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  32. Асія Тілова - [ 2011.01.09 19:29 ]
    Осень
    Желтеют листья
    Уходят годы
    И снова осень
    Концы все в воду
    Я прячу чувства
    Подальше в душу
    Стараюсь спрятать
    Ком в горле душит
    А ты уходишь...
    И повторяешь :
    "Друзьями стали и все-
    ты знаешь"
    Любовь не пытка
    Любовь ошибка
    Моя ошибка.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  33. Олеся Гавришко - [ 2011.01.09 19:49 ]
    Брехня
    Брехнею пахне все навколо,
    Самотність, ранок, дивне все.
    Серце моє застудилось й хворе,
    Ніщо його вже не врятує.

    Боюсь почуттів, що накривають з головою
    І весни п'янкої смак.
    Боюсь побачити крізь роки
    На наших душах закам'янілий знак.

    Гадалось буде все інакше
    І вірилось в твою любов без меж.
    Хіба могла знати, що завше
    Доля обирає собі жертв.

    2006-2011




    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  34. Олеся Гавришко - [ 2011.01.09 18:30 ]
    Хусточка,
    Не хотіла відпускати,

    Тримала до останнього
    Надію і хусточку,
    Що він подарував.
    Трималась до останнього
    За щастя ниточку,
    Поки випадок її не розірвав.

    Тоді безслідно він зник,
    Потяг рушив в далечінь.
    Він залишив її життя,
    Пролунав останній крик.
    Всі стежки зруйнувала заметіль,
    Та тільки не зуміла почуття.

    Настали будні дні,
    Вона часто згадувала нас,
    Моментами валилось все з рук.
    Він приходив у світлім сні.
    Зринав в уяві той щасливий час,
    Долинав їхньої пісні звук.

    Минули довгі роки,
    Коли ту хусточку він залишив.
    Голова її вже сивиною посріблилась,
    Вони стали батьки і діди.
    Але для неї назавжди
    Ця хусточка у серці залишилась.

    28.12.2011




    Рейтинги: Народний -- (4.56) | "Майстерень" -- (5.08)
    Прокоментувати:


  35. Лариса Ліщук - [ 2011.01.09 15:11 ]
    ***
    Рипить холодний білий сніг,
    Мороз знов перехожих підганяє.
    І віхоли сумної дивний сміх
    У голому гіллі щораз лунає.
    Скрипить ліхтар промерзлий до кісток,
    Хапаючи з пітьми сніжинок зграї
    І віхола в холодному танку
    Теперішнє в минуле обертає.

    2009р.


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.21)
    Прокоментувати:


  36. В'ячеслав Романовський - [ 2011.01.09 12:58 ]
    БАЛАДА ПРО ЩАСТЯ
    В тридев'ятому царстві його не знайшов.
    Стільки літ розгубив, позбивав підошов.
    Бачив горе і радість, засилля біди...
    Залишились повсюди мандрівця сліди.
    Відпитав сім чудес, в нетрі вирвав женьшень.
    Дослухавсь до людей, до заморських пісень.
    Та несита жага, мов лихий оповив:
    Чи не вітра у полі мандрівцем ловив?
    Геть циганське життя!
    Вік минув - і дарма,
    Певно, щастя його не було і нема.
    Збудував теплу хату. Ловив карасі.
    ...Але снились дороги в снігах і росі.
    Маривсь ледь не щоночі небачений край,
    Де хмільні орхідеї, пустельний курай.
    - Що ці спокій і хата...
    Нехай їм греці!
    Тільки б посох утримать в ослаблій руці!-
    І старий нетерпляче звестися хотів,
    Та знесилене тіло притримала тінь...
    Затужив чорнотроп. Одступив путівець.
    І баладі циганській приходить кінець,
    Бо не ступить на ряст наш мандрівець. Хоча,
    Те, що вік він шукав - золотіло в очах.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (6)


  37. Оля Оля - [ 2011.01.09 10:56 ]
    heroin(e)
    я не люблю тебя.
    я не твоя.
    я никогда и не была с тобой.
    но что-то ж заставляет
    по ночам
    рыдать под одеялом с головой.
    здесь все сложнее.
    это как болезнь.
    боязнь пространств, в которых не тебя.
    да, я зависима
    от сетей интернет,
    где ты напишешь мне хоть иногда.
    ты для меня теперь
    как героин.
    мне нужно увеличить дозу "ты",
    чтоб было так,
    что мы вдвоем лежим,
    и пусть над нами только неба дым.
    мне нужно,
    чтоб ты чувствовал меня.
    хотя, я знаю, это невозможно.
    тебе ведь ночью
    есть кого обнять.
    и вот я снова в дурах.. да, все сложно.


    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  38. Оля Оля - [ 2011.01.09 10:25 ]
    инсомния
    и пусть у меня бесснонница,
    зато я умею слышать
    беззвучный голос безумия
    "спасите же наши души".
    зато я умею видеть
    в оранжевом ночью небе,
    повесившемся над улицей,
    звезд изредка белый пепел.
    зато я могу дотронуться
    до тьмы, из осколков склеенной.
    и пусть у меня бессонница..
    ее мне тобой навеяло.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  39. Адель Станіславська - [ 2011.01.09 10:23 ]
    Привіт, вусатий!
    Привіт, вусатий!
    Очка - намистини,
    вологий ніс торкається руки,
    і шовковиста біла кожушина
    клубком пухнастим треться до щоки.
    Цей теплий м"ячик , розімліле диво
    ліниво “місить тісто” , мружить зір,
    згортається в калачик воркотливо,
    мій лагідний хижак,
    мій ніжний звір.


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (23)


  40. Іванка Шкромида - [ 2011.01.08 23:22 ]
    Градієнти зими
    Рясний сніг на околицях стелить свої градієнти,
    на мостах завжди тихо, чекають творіння весни.
    Кожне серце по-своєму ловить зимові моменти:
    хтось літає зі снігом, хтось падає, в час спішачи.

    Батальйони людей завертаються в хутряні дупла,
    перестрінуть їх дикі тварини сусідніх світів.
    На ослінчику хат заспіває сумна завірюха -
    не почує ніхто з-за екранів мобільних мурів.

    Телепати і маги пророчать лавини й потопи.
    Вже на санки не сяде малеча у штучних светрах.
    Сніжних баб занесли у зміст книги "Журба ідіотів"...
    Тільки білі мурахи живуть на високих дахах.

    Рясний сніг на околицях стелить свої градієнти,
    на мостах завжди тихо, чекають творіння весни.
    Кожне серце по-своєму ловить зимові моменти:
    хтось літає зі снігом, хтось падає, в час спішачи...


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (4.88)
    Коментарі: (2)


  41. Павло Вольвач - [ 2011.01.08 23:22 ]
    Зимова ніч


    Мело, мело по всій землі,
    У всі наділи.
    Свіча горіла на столі,
    Свіча горіла.

    Як влітку на вогонь мошка
    З нічного бору,
    Сніжинки вилися до шкла,
    Злітались з двору.

    Ліпила віхола на склі
    Кружала й стріли.
    Свіча горіла на столі,
    Свіча горіла.

    По стелі, що осяяв сніг,
    Плив тінний трепет.
    Перетин рук, перетин ніг,
    Судьби перетин.

    Й спадали черевички вниз
    В тремкім безладді,
    І з нічника все капав віск
    Слізьми на плаття.

    І все губилося в імлі,
    Де сиво й біло.
    Свіча горіла на столі,
    Свіча горіла.

    На свічку дихало з вугла,
    Й спокуси присок,
    Як янгол, навхрест, два крила
    Здіймав у присмерк.

    Мели весь лютий хуги злі,
    І все несміло
    Свіча горіла на столі,
    Свіча горіла.



    1946


    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.73)
    Коментарі: (19)


  42. Юлія Радченко - [ 2011.01.08 20:35 ]
    Для різдвяних чужинців накрито (під Місяцем) стіл...
    Для різдвяних чужинців накрито (під Місяцем) стіл
    (я не можу заснути, коли благодать затихає)…
    Зірка, думала, сходить, а то – лиш на стелі... вініл,
    Що тоді миготить, коли світло (вночі) вимикаєш…

    Не востаннє злітаєш. Не вдруге торкаєшся вій,
    Наче янгол дитинства, назавжди прирісши… На плечі
    Опускаєш любов, ніби спогад осліплих надій,
    Якось дуже розкуто, що навіть собі суперечиш…

    Великодневі тіні - в уламках нового Різдва.
    Знов збираю у жмені пухких янголяток (із вати)…
    Крила ріжуть долоні. Не вперше відчула (жива!),
    Але так й не навчилась присутність твою відчувати…

    У порожній шухляді зім’яті лежать рушники…
    Перев’язано руки – зусиллям святих віфліємів…
    Незгасаючі душі. Нетлінність чужа – навіки
    (що не стала чиєюсь, й не стане, напевно, твоєю)…
    2011 рік


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.5)
    Коментарі: (4)


  43. Софія Кримовська - [ 2011.01.08 20:08 ]
    ***
    у тебе німби
    у мене крильця
    літати ніби
    пора
    та сниться
    що б’ємо долі
    у тих польотах
    і не по ролях
    до неба дотик


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (7)


  44. Володимир Сірий - [ 2011.01.08 18:11 ]
    вперед у минуле
    здрастуйте прадіде і прабабусю
    довго ішов я до вас
    трудно було у зворотному русі
    йти стрімчаками в прачас
    ось я нарешті стою на порозі
    тихих ясних вечорів
    парубок спить чорночубий на возі
    місяць до хмарки підсів
    плач соловейка доноситься з гаю
    тінь упирається в пліт
    в стайні дорідні воли румигають
    лижучи зморення піт
    лине тужлива дівоча співанка
    аж просльозилась зоря
    дзвінко взиває імлистого ранку
    жайвір до плугатаря
    півень натхненно утретє і вп’яте
    піє в дрімоту п’янку
    має ось – ось закричати мій тато
    вперше в ллянім повитку
    тихо і свіжо нема агрегатів
    диму їдкого із труб вихлопних
    соми у річці гуляють вусаті
    чиста вода навкруг них
    пагорки й доли байраки з ярами
    зрощують цвіт і моріг
    пахне чудово - сміття ані грама
    я аж від того знеміг
    то ж прощавайте вертаюсь додому
    надто повітря хмільне
    можу надихавшись впасти у кому
    хто відкачає мене


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (19)


  45. Володимир Парфьонов - [ 2011.01.08 18:57 ]
    ***
    Я твій герой малих трагедій,
    Хуан Міро твоїх ідей.
    Мої слова не для комедій,
    мої слова не для людей.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.2) | "Майстерень" -- (5.08)
    Коментарі: (2)


  46. Олена Кіс - [ 2011.01.08 17:37 ]
    ***
    Потопила сльози у джерельці,
    Підзаріс тут мохом слід розлук.
    Прихопила спогадів
    Краєчок неба в жменьку,
    За плечима крила твоїх рук
    Тихо спали.
    Зачаївсь на дні один разочок,
    Не цілунків трунок –
    згірклих мук.
    У обійми впав тут камінь лунко
    І притих, зачах, оглух,
    оглух, оглух …

    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (10)


  47. Дмитро Куренівець - [ 2011.01.08 15:58 ]
    СКАРБ
    В англійському банку, в підземному сховищі,
    сейфів броньованих раб,
    за сотнею хитрих замків, невідомий ще,
    спить зачарований Скарб.

    Світ нагорі, ледве зрісши висотками,
    в урвища падає криз ¬–
    в цей час унизу обростає відсотками
    чийсь несподіваний приз.

    Десь землю захланні замучили заступи,
    вчені десь трощать списи,
    чужих таємниць розбираючи записи,
    в мотлох встромивши носи.

    Банки одні було другими з’їдено,
    ртуттю зливавсь капітал,
    і власник новий переймав заповідане –
    тьмяний чужинський метал.

    З давніх гросбухів в комп’ютерні файли
    дивне ім’я перейшло:
    Mr. Pavlo Polubotok, Esq.
    Далі – кругленьке число.

    Довкола цих зливків устиг наснуватись
    пліток і легенд цілий міх.
    Навіть подеколи може здаватись:
    скарб цей насправді є міф.

    Значить, дарма сподіватись і марити:
    де він, джекпотик наш, де?
    Так Україна, обдерта, обманута,
    справжнього гетьмана жде.

    Та поки світ світом, манитиме солодко
    вдачі мрійливої карб –
    гетьманське золото, демонське золото,
    бідної нації Скарб.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (7)


  48. Наталія Шульська - [ 2011.01.08 15:18 ]
    Ти - Я- Прага
    Я знов приміряю північ
    У сірих твоїх навпроти,
    Де небо – давно за Грінвіч
    Із зоренатягнутим дротом.
    І чую, як дихають стіни
    У грудях блаженним звуком,
    А ти, підібгавши коліна,
    У мене вплітаєш руки.
    І молиться Прага Богу
    По-нашому на балконі,
    Закутавшись в ковдру, як в тогу,
    Ми рідні такі сьогодні…
    Як вчора, як завтра, як потім...
    Бо порівно навіть сонні.
    Ми - ціле одне без сотих
    І жодних шенген-кордонів,
    Бо серце в твоє врослося
    Без дозволів і бумажок,
    Словами «ти мій холосий»
    «..і ти моя тільки назавжди…»
    Пробач, що не маю права
    Щодня тобі сни писати…
    У вухо уткнувшись справа,
    Затиснувши щастя в лапах…
    Пробач, що приходиться бігти
    З солоними часто очима
    Що душу шкребуть, як кігті
    і горло – дорожнім димом…
    пробач... що втікаю знову
    під серця коліс...бах..бах…
    в валізі з твоєю любов’ю…
    й цілунками на губах...


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (1)


  49. Ася Куц - [ 2011.01.08 14:19 ]
    Твои непринятые (звонки) чувства
    Как же меня «сломать-то?»
    Парень, ты слишком крут.
    Ты своим неудачным словом
    Мне накинул на шею жгут.

    Ты учти, я и впредь не сдамся,
    Я теперь как на палке змея.
    Приручить захотелось самку?
    Отойди и не трожь. Не твоя.



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (10)


  50. Ася Куц - [ 2011.01.08 13:50 ]
    Жизнь - живите
    Сутки рейсами прошли
    Мимолетными,
    Под дождями акварельными
    Промокли мы.
    Забери свое унылое,
    Несмелое,
    И одень мои ресницы
    В белое.
    Зазвени, январь, морозами
    Крепкими.
    Разогрей сердца нам винами
    Терпкими!
    Задуши, февраль, тоску
    Щемящую.
    Разыграй блинами души
    Пропащие!
    И под сомкнутыми сонными
    Веками
    Потекут снега ручьями-
    Реками.
    Часом больше станет света
    И баловства.
    И забрызгает зеленью нас
    Листва.
    Просыпайся, сегодня пришел
    Твой день!
    И корону пахучих цветов
    Надень.
    Вот тебе посох-ветвь, вот вино
    И мед.
    Забирайся на трон, пока время
    Ждет.




    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)



  51. Сторінки: 1   ...   1235   1236   1237   1238   1239   1240   1241   1242   1243   ...   1829