ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

хома дідим
2026.06.27 08:41
радіо співає про кохання
хмари сунуть і народ снує
заробити порішать питання
до свого усяко по своє
інший навіть
міг продати душу б
за дрібну грошву бо що душа
хто би знав як душу ту відчужить

Віктор Кучерук
2026.06.27 07:06
Настане завтра добрий час, -
Всміхнеться сонечко для нас
І згодом тільки грому вибух
Стрясе раптово цілі шиби.
Та довго ще до бідолах
Війна приходитиме в снах, -
І людям будуть свідчить люди
Про те, що точно не забудуть:

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Варра Тор - [ 2006.10.10 08:26 ]
    З вінку Венери. ІІ
    Хто ти? Прадавня гетера?
    Хто я? Новенький фізрук?
    Тайну відкрила Венера:
    Справжнє кохання - без рук.

    Ніжно утримую подихом
    Місячне плесо лілеї,
    Вії невидимим порухом
    Листя зметуть із алеї.

    Вітром легеньким продерся
    Поміж тілесових лук.
    В музиці спільного серця
    Сходим до сонця без рук.


    Рейтинги: Народний 5 (4.67) | "Майстерень" 5 (4.6)
    Коментарі: (3)


  2. Юрій Панченко - [ 2006.10.10 08:41 ]
    ***
    Жовтень… Клен багряний лист роняє
    Біля броду, за вікном моїм.
    Сонце мою хату покидає,
    Щоб вернуться навесні в мій дім.

    Утрачає ніжний квіт калина,
    Щоб весною знову все вернуть.
    Тільки ти одна проходиш мимо;
    Лиш тебе назад не повернуть.

    Ти одна. Один і я в цей вечір,
    Мов самотній птах у небесах.
    Хтось співає, а мені не легше.
    Вірш складаю про минувший шлях.

    І про те, в мені що відмріялось,
    І про те, що навіть не збулось.
    Все про тебе та про мене згадувалось.
    Так в цьому житті вже повелось.

    Я хотів, але не зміг сказати,
    Що тобі всі днині віддаю.
    Хочу я, щоб встигла ти побачить,
    Що одну, одну тебе люблю.

    Без тебе життя моє вмирає,
    І кохання обернулось в дим.
    Жовтень… Клен багряний лист роняє
    Біля броду, за вікном моїм.


    Рейтинги: Народний 4.38 (4.91) | "Майстерень" 4.25 (4.81) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  3. Варра Тор - [ 2006.10.10 07:00 ]
    З вінку Венери. І
    Шкода, що ти не каліка,
    Нащо Тобі мій хлібець?
    Я, зрозумій, не шуліка
    На полюванні сердець.

    Я відшукаю знедолену,
    Впалу й забуту в імлі,
    Виснажену і натомлену,
    Щоб піднести на крилі.

    Посмішки вертяться колами,
    Губи чиїсь мерехтять,
    Я віднаходжу подолану,
    Щоб у любові здійнять.


    Рейтинги: Народний 5 (4.67) | "Майстерень" 5 (4.6)
    Коментарі: (5)


  4. Мирослава Меленчук - [ 2006.10.10 07:36 ]
    Нотами
    На задвірках любові самотньо блукає Печаль.
    Її зрікся по-зрадницьки, підступом вроджений, Смуток.
    І сідає Печаль спопелятись за щебет-рояль,
    Пісню вічності грати, словами до звуків прикуту:

    ДО побачення, любий! Навіщо зустрів ти Журбу? –
    РЕвність душу мою на дощинки із сліз розриває.
    МІріади ж зірок нам всміхалися через трубу,
    ФАрби осінь для нас лиш вшивала, гуляючи гаєм...
    СОЛЬним виступом стрімко у грудях твоїх нелюбов?!
    ЛЯчно вийти тепер у покинуте Еросом поле.
    СІроока Печаль... Знов співаю піснями розмов.
    ...
    ДО побачення, любий! Ти сам повінчав мене з Болем.



    Рейтинги: Народний 5.17 (5.46) | "Майстерень" 5.17 (5.4)
    Коментарі: (8)


  5. Оксана Лущевська - [ 2006.10.10 04:47 ]
    музика
    Вузенькі спинки чорних клавіш -
    Тримтіння рук.
    І зграя білосніжних птахів
    Летить на звук.
    Берези підпирають небо,
    Густіють хмари.
    Благословляє новий день
    Тебе - на чари.
    Сидиш по-тайськи біля річки,
    Кругом туман.
    Як таємничий, всемогучий
    Гірський шаман.
    Світ споглядає нас. Світанок
    Задув свічу.
    Хоч не літаєм ми насправді,
    Та я лечу,
    Під музику вузеньких клавіш,
    Що творить маг,
    Зігнувшись над блідим роялем,
    Як білий птах.



    Рейтинги: Народний 5.13 (5.31) | "Майстерень" 5.25 (5.31)
    Коментарі: (6)


  6. Оксана Лущевська - [ 2006.10.10 03:06 ]
    Лимани
    Лимани як ліани,
    як пряжа.Та проте
    їх води відбивають
    проміння золоте.
    Розгойдуються мрії
    повз жовті береги,
    біжать назустріч сонцю
    веселкові круги.
    Куди не глянь волошки,
    горить багряний мак.
    Лимани як ліани -
    плетуть Чумацький Шлях.


    Рейтинги: Народний 5.13 (5.31) | "Майстерень" 5.25 (5.31)
    Прокоментувати:


  7. Оксана Лущевська - [ 2006.10.10 03:40 ]
    ...із забуття...
    ...і рвалось намисто із ягід,
    дзвеніли-гуділи цимбали,
    хмельні вибивали каблуки,
    сопілки ігриво співали.
    Молилось калинове листя,
    по струнах натягнутих сонця,
    ти маревом йшов до мене -
    знайомий із всіх незнайомців...

    ...дурманили паляниці,
    шуміло бутирське пиво,
    буяли цілющі трави -
    небес чудодійне диво.
    Вкривалися оксамитом
    верби перед очищенням,
    все дихало і буяло
    величним твоїм Благовіщенням...

    ...блаженна життєва елегія
    між нами зітхає віками.
    Душевні пориви лірики,
    де ти НАЗАВЖДИ коханий.
    В обіймах усміхненні соняхи -
    ритмічний дзвінкий живоплід...

    ...ігриво співали сопілки
    і рвалось намисто з ягід...



    Рейтинги: Народний 5.42 (5.31) | "Майстерень" 5.25 (5.31)
    Прокоментувати:


  8. Варра Тор - [ 2006.10.10 02:05 ]
    Аргонавтська весела
    Я ступаю на берег Колхіди.
    І зриваю із Тебе рядно.
    І зриваю із Тебе хламіду.
    І зриваю із Тебе руно.

    І мене засліпила лілея,
    Граціозність та щирість тілес,
    Грандіозність палкої ідеї,
    Що із трону посунувся Зевс.

    І сповитий в піснях поетеси,
    І упоєний давнім вином
    Відлечу на просмолених веслах:
    - Прощавай. Я прийшов за руном.


    Рейтинги: Народний 5 (4.67) | "Майстерень" 5 (4.6)
    Прокоментувати:


  9. Роман Двох - [ 2006.10.09 23:10 ]
    ***
    Я не виграв життя лотерею,
    Я не знаю, куди далі йти,
    Лиш один за одним ювілеї
    Віддаляють мене від мети...

    Сміх і жарти, цукерки і фантики,
    Скоро нашого сонця зеніт...
    Розбиваються хвилі романтики
    Об буденності сірий граніт.

    Я живу – і неначе приречений,
    Ще ходжу – а здається, вже зліг.
    Вранці йду, повертаюся ввечері
    У холодний порожній барліг.

    Сонце світить немов присмерково –
    Телеграми, рахунки, листи...
    Час минає - то швидко, то кволо,
    Перспективи не видно, мети.

    Рік за роком штампує без збоїв
    Невблаганна машина часу́
    І хоч ми не здамося без бою –
    Об каміння поб’ємо косу.

    Тільки всупереч суму й тривозі
    Промінь світла летить з висоти:
    „Ми йдемо ще, і нам по дорозі!..”
    Так чарівно всміхаєшся Ти...


    Рейтинги: Народний 4.92 (5.05) | "Майстерень" 5 (5.06)
    Коментарі: (3)


  10. Андрій Штильвага - [ 2006.10.09 21:09 ]
    ***
    Не припускайся помилок,
    Кохаючи надміру.
    Мені Амур стріляв у лоб —
    Лише подряпав шкіру.

    Для любови немає меж:
    Ти з Молдови, вона — із Австралії.
    Ваші душі з’єднаються теж,
    Та найперше, на жаль, ґеніталії.

    Революція… Йшов на майдан.
    100 одружений. Решта — голодні.
    Але ж Ющенко нам обіцяв:
    „Ваше лібідо буде уповні”.

    Я іду вздовж вашої пам’яти,
    На узбіччі людської уваги.
    Перехрестями човгаю п’ятами.
    Тут не знайдеш нічого, крім спраги.

    В синіх вікнах — зелені зорі,
    Та до них нас ніхто і не кличе.
    Ми на горло назавше хворі,
    В нас всякчас дурнуваті обличчя.

    Лікуватися треба… Знаю…
    Подивлюся на тебе сумно…
    І, спіткнувшись об власний сумнів,
    Пригадаю про першу суку.

    Забирають те, чого не маєш.
    Не дають, але ж і ти береш.
    Кажуть, що усіх людей єднає…
    Я не вірю в солідарність теж!

    Рудиментом свободи — біль…
    Тут не треба і ворожбитів:
    Можна віль-
    но вмерти або незалежно (так само) не жити.

    Шукав розради у тобі,
    А ти брехнею повна.
    Я вже підготував топір,
    Щоб бельбахи назовні…

    Зі шкіри я зробля кисет,
    (Либонь, була це щічка!)
    Поставлю череп у буфет.
    Це буде попільничка.

    Злоначинающих спини!
    Їм череп об долівку
    Розбий, і ремені — з спини,
    А із кишок — шнурівка.


    Рейтинги: Народний -- (4.42) | "Майстерень" 4 (4.25)
    Прокоментувати:


  11. Андрій Штильвага - [ 2006.10.09 21:57 ]
    ***
    Я вмер уже й для власної надії,
    Я збився із непевної путі.
    І навіть найцнотливіші повії
    Вже не дають — тепер уже не ті.
    Вже не дають примарної розради,
    Тепер лише за смерть —
    Життя шматок,

    Побитий Колізей і
    Автостради
    Ведуть не в Рим, сюди — у
    Цей садок,
    Де крапля крови стала наче вишня,
    Де мелянхолія травою поросте,
    І де над головою є Всевишній,
    Що бавиться у вселюдський вертеп.
    А втім, той сад — то вигадка примарна,
    Насправді ж там буяв старезний ліс.
    А може, то й не ліс, лише савана?
    А може, це Андріївський узвіз?
    Ні! Гірка Володимирська, напевно!
    Парк Слави, я гадаю, десь на схід!
    Он бачиш, Лавра засіяла древня,
    Її уже й не знаю скільки літ.
    Там, пам'ятаєш, нас замкнули у затворах.
    За це сплатили ми по прейскуранту.
    І чорт із Богом на переговорах
    Із нас, дурних, сміялися до ранку.
    Моя душа вартує 30 срібних
    Іудиних. Така тверда валюта.
    Так ціни на життя упали неймовірно,
    Дорожчають мобільники і хутра.
    Мені така Голгота не під силу.
    На, понеси мого хреста хоч трохи,
    Ти замісив нас, виліпив із глини,
    І порох забереш назад у землю вогку.



    Рейтинги: Народний -- (4.42) | "Майстерень" 4.5 (4.25)
    Прокоментувати:


  12. Андрій Штильвага - [ 2006.10.09 21:34 ]
    ***
    Завше пам’ятаю пекла низ.
    Все було старанно і красиво.
    Ми тоді шукали в лісі хмиз,
    Щоб тебе спалити, Пріснодіво!

    Ми, друїди, жили у лісах
    І не знали Божої науки.
    Нас тоді схопив панічний жах,
    Коли нам в’язали ноги-руки.

    Наші руни спалено дощент,
    Наших ідолів повалено додолу.
    І у грудях — жар, пекучий щем.
    Ти принесла нам Христа і голод.

    Бо ж раніше як воно було
    Зроду-віку ми — антропофаги,
    Цебто їли один одного.
    Ти ж заборонила ті розваги.

    „Возлюбити ближнього…” Але
    Ми ж любили вельми їсти брата,
    Знали навіть і старе, й мале:
    Їсти треба швидко — ворогів багато…

    Але де ж ми зараз?
    Жар, вогонь.
    Пекло. І чорти нас штрикають списами.
    Низпошли нам благодать своїх долонь.
    І прикрий нам голі грішні душі картузами!


    Рейтинги: Народний -- (4.42) | "Майстерень" 4 (4.25)
    Прокоментувати:


  13. Варра Тор - [ 2006.10.09 20:51 ]
    Одісея
    Як далеко заплив від Ітаки,
    Промайнули віки, наче дні.
    І в самотності маю вертати,
    Кращі друзі спочили на дні.

    Не зламали мене урагани,
    Ні потвори, ні втрати й роки,
    Але образ до болю коханий
    Розчинився у хвилях морських.

    Я вдивляюсь у кожне обличчя,
    Я торкаюсь чужого волосся.
    За спідницею кожною кличу:
    - Пенелопо!.. Пробачте. Здалося.

    Коли з пляшки прибитої морем
    Убереш до грудей манускрипт,
    Озовись, Пенелопо, мажором
    На самотній баркасовий скрик.


    Рейтинги: Народний 5 (4.67) | "Майстерень" 5 (4.6)
    Прокоментувати:


  14. Ірина Пиріг - [ 2006.10.09 19:08 ]
    ***
    Тихі кроки по теплій воді.
    Море пахне і дихає хвилями.
    Я прийшла із сталевих садів.
    Там дороги вимірюють милями...

    Там туманно-в’язка чужина,
    дощовими нитками пронизана.
    П’яно котяться краплі вина.
    Обмін досвідом... відчаєм...кризами.

    Кожен сам...Одинокий, мов пес,
    в лабіринтах клонованих вічностей.
    То такий надтехнічний прогрес –
    бути майстром сучасних надмірностей.

    Скоро сонце зійде. І тоді
    повернуся у місто безлике. Є
    дивна сила у теплій воді...
    Море пахне... і дихає... дихає...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.52) | "Майстерень" 5.5 (5.49)
    Коментарі: (3)


  15. Олексій Бик - [ 2006.10.09 16:04 ]
    ***
    Розкажи мені казку, в якої немає кінця -
    Що нам в цьому краю, де панують німі та незрячі,
    Де землею і небом блукають ватаги чортячі
    І з неправдою кривда одвіку ідуть до вінця...

    Розкажи мені казку про осінь холодних ночей,
    Про загублену в часі і просторі Обітованну -
    Ще ніким і николи у світі нечуту й незнану,
    Нарожденну тривогою наших думок і очей.

    Розкажи мені казку, зведи мене на манівці -
    Я поплачу собі, помолюся на дальню дорогу,
    На якій скільки йтиму - не стріну ні чорта, ні Бога,
    Тільки вірші летітимуть, мов опівнічні гінці...


    Рейтинги: Народний 5.3 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.49)
    Коментарі: (3)


  16. Олексій Бик - [ 2006.10.09 16:57 ]
    ***
    Тьохкає в серці останній на світ соловей,
    Крешуть мелодії в неба проломлену стріху...
    Нам не лишилося більше ні болю, ні втіхи,
    І не спасе ні Месія, ані Прометей.

    Слово - це куля, і завжди останнє - в собі,
    Божого гніву боятися важко і пізно,
    Вірити в те, що прощення буває за пісню -
    Так неминуче у цій зарізяцькій добі.

    Йти по воді як по лезу святого ножа -
    Це рівноцінно віршам, недописаним кров'ю,
    Бог і нечистий збираються до узголов'я,
    В пазуху Правді змією вповзає Олжа...

    І, утомившись від самогонитв і атак,
    Замість останньої кулі або заповіту
    Переступаю за обрії власного світу,
    Щоб не вертати ні в слові, ні в ділі, ні так...


    Рейтинги: Народний 5 (5.45) | "Майстерень" 5 (5.49)
    Коментарі: (1)


  17. Мілана Стан - [ 2006.10.09 16:42 ]
    Вогонь кохання
    Запали в мені вогонь кохання…
    Обійми, щоб пристрасть взяла верх…
    Щоб нестримне бачитись бажання
    Квітувало завжди – біль померх…

    І не бійся ти в бурхливім морі
    Позабути рівновагу почуттів…
    Ти поглянь на ці прекрасні зорі:
    Я волію, щоб зі мною полетів…

    Залишись у мене до світанку,
    Подарую ніч небесних мрій…
    Я любитиму тебе до ранку -
    Ти віддаш любов мені одній?:))


    Рейтинги: Народний 5 (5.1) | "Майстерень" 5 (5)
    Коментарі: (16)


  18. Кана Жебровська - [ 2006.10.09 15:48 ]
    серед міста
    Чи то люди покинули дім

    Чи то сам він від них відцурався,

    надивившись сварок і кривд,

    Він дрімати у тиші зостався.

    Відвернушися більмами шибок,

    затулившись обдертістю стін,

    і укрившися крихтами ліпок

    раптом став невимовно один.

    Ось неначе стоїть серед міста

    Тут, неначе, машини і люди

    Але місто, либонь не помітить,

    Як його вже на місці не буде…

    Ізсутулився, в спогадах зник

    У дитинствах сивих бабусь


    Там лишився - в альбомах старих,

    Власне, я теж, на фото дивлюсь….





    Рейтинги: Народний 5 (4.92) | "Майстерень" 5 (4.9)
    Коментарі: (1)


  19. Олег Бондар - [ 2006.10.09 15:32 ]
    Така знайома гра...
    Що за гамір? Що за клопіт?
    Чом кущі ламають?
    То ГЕПАРД та АНТИЛОПА -
    В квачика гуляють!
    Мчать, аж полягла трава -
    Курявища всюди...
    ... Хто гонитву програва -
    Без обіду буде...


    Рейтинги: Народний 5 (5.34) | "Майстерень" -- (5.21) | Самооцінка 4
    Прокоментувати:


  20. Лілія Мусіхіна - [ 2006.10.09 13:28 ]
    Ерос
    І ніби сон надходить ніч,
    Така чорнява, як каглина,
    Запалять в небі сотні свіч,
    А ти заплачеш, мов дитина.

    Зрихтує ніч тобі постелю,
    Поправить подушку туман,
    Знімеш із лади перший вельон,
    Забагряніє ніч від плям...

    А за вікном волає вітер
    І плаче хмара дощова,
    Щепоче щось крізь сон тополя,
    Бо знов лишилась нічия.

    І скине люба маску цноти,
    І всоте вже булатний меч
    Проониже тіла позолоту
    І дриж торкне жаданих плеч.

    І ти летітимеш до ранку
    В безодню, може, в небеса,
    Та зійде сонце, все минеться,
    знов трави вимиє роса...

    А ти все маритимеш нею,
    Чекатимеш, коли б хутчіш
    Все освітилося б зорею,
    Крли б хутчіш, коли б хутчіш!..



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.14) | "Майстерень" 5.25 (5.04)
    Коментарі: (1)


  21. Марина Василенко - [ 2006.10.09 13:20 ]
    Стих
    Мой стих - это песня,
    Что сердце поёт,
    Мой стих от души
    Откровенно идёт.

    Мне плохо, я плачу,
    А сердце поёт:
    Едино все муки
    В стихи соберёт.

    Я счастлива, радость
    Меня обдаёт -
    Стихами душа моя
    Мысли ведёт.

    Мои настроенья
    (И радость, печаль)
    Неведомый ангел
    Стихами назвал.


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" 4 (4) | Самооцінка 3
    Прокоментувати:


  22. Олеся Бондаренко - [ 2006.10.09 13:20 ]
    * * *
    А в мене - празник:ти мою
    безслівність одмолив як гріх
    цілунками тихенько б`ю
    у дзвони кучерів твоїх

    ти не здогадуєшся сам
    та знав це мабуть князь пітьми
    що лиш словам не небесам
    створити дано хто є ми


    Рейтинги: Народний -- (4.92) | "Майстерень" -- (4.88) | Самооцінка 4
    Коментарі: (2)


  23. Марина Василенко - [ 2006.10.09 13:32 ]
    Буря
    Небо тучи застилают
    И темно, хоть день ещё,
    И деревья изнывают,
    Обдуваемы легко.

    Солнце более не светит,
    Мраку воля отдана
    И бушует вокруг ветер,
    Всё безжалостно круша.

    И взлетают листья вихрем,
    Слышен страшный голос древ,
    И всем кажется немыслим
    Столь природы сильный гнев.

    Даже море не осталось
    Безнаказанно теперь:
    Всем на море показалось,
    Что явился смерти зверь.

    Да! Природа бушевала,
    Выла силою ветров
    И всем людям показала,
    Что не вынесет оков!


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (4) | Самооцінка 4
    Прокоментувати:


  24. Марина Василенко - [ 2006.10.09 13:56 ]
    Цветок
    Ты сорвал с куста цветок,
    Им ты развлекался,
    Но другой тебя привлёк,
    Этим наигрался.

    Бросил ты в траву его,
    Захотел другого,
    Не обдумал одного:
    Как цветку то плохо.

    Не цвести ему теперь,
    А в траве валяться,
    И другим цветком тебе
    Стыдно развлекаться!


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (4)
    Прокоментувати:


  25. Мілана Стан - [ 2006.10.09 13:05 ]
    Океан страсти
    Любви не бойся! - Бойся страсти,
    Которая к тебе дорогу не найдет.
    А разве может быть ужасней,
    Когда душа от счастья не поет?

    Давай с тобой отбросим все печали
    Любви и страсти отдадим серца …
    Познаем то, чего еще не знали…
    В наслаждении купаться без конца!

    Тебе я страть свою дарить готова,
    И только для тебя поет душа…
    Не бойся утонуть во мне… И снова
    Войди в мой океан - я жду тебя…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.1) | "Майстерень" -- (5)
    Коментарі: (2)


  26. Руслан Зеру - [ 2006.10.09 12:19 ]
    ***
    Улетают стаями мотыльки
    Куда-то.
    Укрывает дыхание новой строки
    С легато.
    Угорает печаль прошедших ночей
    Случайно.
    Увлекает сиянье печальных очей,
    Как тайна.


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  27. Варра Тор - [ 2006.10.09 11:32 ]
    Нічні подорожі. Кінець циклу. Світанок
    Лежав собі тихим фугасом
    І спав би ще довго, здається...
    Зірвався шаленим Пегасом
    З іскринки коханого серця.

    Від свічки запалена свічка,
    І шириться сонячна повінь,
    Осяяна вибухне нічка
    Зорею палкої любові.


    Рейтинги: Народний -- (4.67) | "Майстерень" -- (4.6)
    Прокоментувати:


  28. Руслан Зеру - [ 2006.10.09 07:56 ]
    *********************
    Моя поезія – це не слова,
    Моя поезія - це сльози.
    Моя поезія жива,
    Не рими, а душевні грози.


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  29. Варра Тор - [ 2006.10.09 04:34 ]
    А море
    Я на хвилях скорботи й розпуки
    Гордо втримую парус надії.
    О, які ще роз'ятрені муки
    Приховали підсолені вії.

    Шторм лютує моїм галеасом,
    Але я напинаю бізань,
    І несуся натхненим пегасом
    На далеку й близьку Березань.

    А вода неспокійна й самотня
    Зазиває гостинно на дно,
    Там спочило фрегатів з півсотні,
    Й мені місце броньовано.

    Але я не постану в реалі,
    Не впаду ув обіймах колін,
    Моє серце з бувалої сталі
    Морська сіль роз'їдає на тлін.


    Рейтинги: Народний -- (4.67) | "Майстерень" -- (4.6)
    Коментарі: (2)


  30. Марина Василенко - [ 2006.10.08 23:25 ]
    Тёмная ночь
    Луна на небе поднималась
    И звёзды первые зажглись,
    И вдоль кладбища пробиралась
    Та, свечи чьи здесь не зажглись.

    Не зажигала света дева,
    Того что пряталась она:
    Её мать сильно постарела
    И ей искала жениха.

    Девица б рада была маме
    Покорной доченькою быть,
    Но найпрекраснейшего парня
    Ей и по-ныне не забыть.

    Сейчас он тихо и безмолвно
    Средь кладбища сего лежал
    И каждый день прекрасну гостью
    В свои объятья принимал.

    Погиб героем, защищая
    Свою любовь от грязных рук,
    Когда в час лунного прощанья
    На них напал коварный друг.

    Сейчас за этого же "друга"
    Мать выдать дочку собралась
    И, умирая от недуга,
    За его деньги продалась.

    А дочь её главой поникла
    И, над могилою склонясь,
    Отчаянно так слёзы лила
    И трупу в верности клялась.

    Она просила что-то страсно,
    Вздымая руки в высоту,
    И так была в тот миг прекрасна,
    Что Бог узрел её мольбу.

    Она не смерти так просила
    И не святого жениха,
    А чтоб любимого могила
    Была без ней защищена:

    Чтоб силы ветра пощадили
    Ковёр зелёный над гробом
    И чтоб дожди все мимо лили,
    Не смыв имён в надгробье том.

    И в тот же миг, как Бог заметил
    Страданья девушки младой
    Вокруг поднялся сильный ветер
    И заревел над головой.

    С той ночи тёмной и ужасной
    Не видно девушки давно,
    На на кладбище так прекрасно
    Раскрылось зрелище одно:

    Склонясь над тёмною могилой,
    Ветвями нежась о траву,
    Стоит заплаканная ива,
    Спустив аж до низу листву.

    Не страшны им ни ураганы,
    Ни бури, зной или снега
    И ветви ивы постоянно,
    Склонясь, ласкают жениха.


    Рейтинги: Народний 5 (5) | "Майстерень" -- (4) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  31. Ірина Пиріг - [ 2006.10.08 23:38 ]
    ПІНГВІНИ
    (під враженням фільму „Марш пінгвінів”)

    Там зима. Не горять каміни
    і нема золотих пожеж.
    Там живуть малюки-пінгвіни.
    І дорослі, звичайно, теж.

    Теплі дні назавжди відсутні.
    Це світи крижаних атак.
    Там не модні вечірні сукні –
    всі шанують класичний фрак.

    Можна грати в пухнасті сніжки
    і вивчати холодну суть.
    ...Та буває, що мерзнуть ніжки,
    мерзнуть ніжки, та все ж ідуть

    до своєї Мети пінгвіни,
    хоч над ними завії птах,
    височіють морозні стіни...
    Та вони віднаходять шлях

    до нового життя і дива,
    де немає п’янких оман;
    де полярна красива Діва
    освятила їм Океан.





    Рейтинги: Народний 0 (5.52) | "Майстерень" 0 (5.49)
    Коментарі: (2)


  32. Марина Василенко - [ 2006.10.08 23:34 ]
    Українці
    Ми - українці
    І це наша гідність,
    І це наше слово,
    І наша любов!
    Ми - українці
    І це не відмінність,
    І це не жахливо,
    Бо це наша кров!
    Будемо ж щирі
    З своєю землею,
    Будем любити
    Їі від душі,
    Будем же щирі
    З своєю душею,
    Будемо ж жити
    На рідній землі!


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (4) | Самооцінка 3
    Прокоментувати:


  33. Вячеслав Семенко - [ 2006.10.08 17:03 ]
    Вітер
    З Арсена Тарковського

    Душа моя між ночі затужила,

    а я любив розтерзану множинно,
    в шматки роздерту вітром темноту,
    зіркове мерехтіння на льоту -
    метелики з незрячими очима
    садами вересневими вогкими.

    І на циганській масляній ріці
    на мості - жінка,хустка на руці
    звисала над повільною водою,
    сплітались руки,як перед бідою.

    Здавалося вона була жива,
    жива,як і раніше, та слова
    з вологим "Л" тепер не визначали
    ні щастя, ні бажання, ні печалі,
    вже думка не пов"язувала їх,
    як повелось на світі у живих.

    Слова, як свічі на вітрах, палали
    і гасли, ніби плечі ті тримали
    все горе всіх часів. Ми поряд йшли.
    А та поверхня - як гіркий полин
    землі уже стопами не торкалась
    і вже мені живою не здавалась.

    Було і в неї десь,колись ім"я.
    ...До мене вітер у помешкання
    вдирається - то клацає замками ,
    то до волосся приторкається руками


    Рейтинги: Народний 5 (5.47) | "Майстерень" -- (5.54)
    Коментарі: (3)


  34. Варра Тор - [ 2006.10.08 16:59 ]
    Нічні подорожі. Серенада
    Не зачиняй своє вікно,
    Я залечу листком жовтневим
    За павутинням мережевим,
    Вплетусь у кіс густих вінок.
    Як серце рветься у танок!

    Не зачиняй своє вікно,
    Ввірвуся танцем ріверденса,
    Я чув, Ти ще і поетеса
    Осяяна зірок вінком.
    Твій стилос в грудях б'є клинком!

    Не зачиняй своє вікно,
    Йдемо до Тебе з кобзарями,
    Перспівать щоб за морями
    Сонетів золотих вінок.
    Який солодкий голосок!

    Не зачиняй своє вікно,
    Переказав замало вітер,
    Але нема потрібних літер.
    Пливу за аськовим вінком
    Тобі наснитись теплим сном.


    Рейтинги: Народний 6 (4.67) | "Майстерень" -- (4.6)
    Коментарі: (2)


  35. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:54 ]
    Междустрочье
    Закрыты двери на замки.
    А сердце сможешь ты закрыть?
    Ромашки тают лепестки,
    И память вьется словно нить.
    И разорвать? Соединить?
    Нас выбор этот не минует.
    Забыть нельзя любить…
    Ну, где поставить запятую?
    Раз точка, точка два и точка три -
    Выходит только многоточье.
    И сколько строчек не твори -
    Красноречивей междустрочье


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  36. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:10 ]
    Для Еcho.
    Светло-темная дама,
    Утомленная бликом,
    Томно светит глазами
    Святым облачным ликом.
    Ликом лирики в листьях,
    Уплывающих в небо.
    Унывающий рыцарь
    С Росинандом нелепым.
    Пансы пусть не мешают
    Мельниц призрачных танцам,
    С вкусом черного чая
    И мелодий Сен-Санса.



    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (1)


  37. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:25 ]
    Л....
    Love лавой ловило липы,
    Ламинатных линий ломали
    Ласки лепетом лика Лолиты
    Летом ласточки лихо летали.
    Лесом листья лукаво ловили
    Лунный лик, лирику Лорки,
    Лепестками лиловых лилий……
    Лишь любовь любит ловких.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (2)


  38. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:42 ]
    Полусон
    Полусонное состояние
    Полуобнаженных душ.
    В полуночном сиянии
    Полупризрачный луч.
    Полумесяцем месится
    Полузвездная пыль.
    Вверх по лунной, по лестнице
    Ухожу в полубыль.



    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  39. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:53 ]
    Жизнь - это искусство закрыться в свободе.
    Пусть сердце стремится,
    Ведь сердце не камень.
    И осень дымится
    Тоскливо дождями.
    И только стихами
    Я думаю снова.
    Играя словами,
    Хочу найти Слово.
    Хочу найти чувства,-
    Они лишь находят.
    Жизнь - это искусство
    Закрыться в свободе.


    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  40. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:06 ]
    ***
    И от усталости унылых полустанков
    Остановлюсь на станции разлука.
    Куда-то уплывая без останков
    Я вспоминаю в руках руку…
    Я вспоминаю и вопросы, и ответы,
    И шутки те, что их шутил всерьез.
    Нет, не был я тогда поэтом.
    Но, был же! Пил осколки грез


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  41. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:10 ]
    Дождь
    Дождь тонирует тонкие стекла
    Каплями тусклыми.
    Солнце в небе опять поблекло
    Тучами грустными.
    Вновь играет сентябрь на скрипке
    Песни жалостно.
    Дарит осень свои улыбки,
    Но не радостно.
    И увижу свои я горы,
    Только вдалеке.
    Сердце серой все травит город
    На асфальт-реке.
    Зажигаются звезды в джиге
    Желтыми розами.
    И в душе, словно от аджики,
    Хлещет розгами.
    Зачерпну я луну из лужи -
    Убежит она.
    И стихи мне сегодня на ужин
    Без вина.



    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  42. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:04 ]
    ***
    Вечер ветром срывает с деревьев покров,
    Застилая им мокрый асфальт.
    И сентябрь теребит четки выжженных снов,
    Надрываясь, как старый альт.
    Дождь чечеткой стучится в глазницы окна,
    Выбивая печальный ритм.
    И умывшись дождем, вдруг застонет стена,
    Несмолкая заплачет навзрыд.
    А на крыше укрывшись от ветра крылом
    Серый ангел устало уснет.
    И застывши он в камне не вспомнит о том,
    Как прекрасен свободный полет.
    Завлекут облака небеса в серый цвет,
    Позовут за собой синеву,
    Улетая туда, где чудес уже нет.
    В чудесах я живу наяву.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  43. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:35 ]
    A la dance macabre
    Вечер… встреча …
    Свечи, речи, плечи…
    Пледом...
    Плеяды звезд
    За мною следом
    Все как всерьез -
    Победа...
    Беды не ведав
    Отведай бреда.
    Влечет влеченье,
    Как варенье.
    И воскрешает воскресенье
    Судьбы крещенье.
    Гордыню девичью ломать,
    Аккорды пальцами лаская .
    Пусть не любить, но обнимать,
    Грустить, в глубины улетая.
    Таю?
    Нет - лишь мечтаю.
    И убегаю -
    В бега
    Без берега.
    Как дорогА дорОга
    В небо.
    И лишь спасение -
    Лопе де Вега.
    Собака в сене.
    Сентябрь осенний…
    Давай, Сен-Сансе -
    Macabre dance.


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  44. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:53 ]
    ***
    Осень дождем постучалась в окно.
    Асфальт свою серость подарит небу,
    И капли мерцают, как кадры кино,
    В котором давно уже не был.
    Ожили на клумбе уставшие астры,
    Как звезды земные упавшие к нам.
    A звуки дождя, как священные мантры,
    Наполнят весь воздух мудростью Лам.
    Отмоются мысли, отмаются чувства,
    Откроет луна свой звездный портал.
    Под звуки дождя немного и грустно,
    Начнется фантазий мистический бал.


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  45. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:01 ]
    ***
    Посинели руки от синиц,
    Журавлей растаяла уж стая.
    Коллапсируют колеса колесниц
    В круговерти кружевно мерцая.
    Груды грусти отгружу – все в грязь.
    Глупые слова и те - смеются.
    Не люблю, когда они как вязь
    Вяжутся ко мне и в душу рвутся.
    Изорву их снова на куски,
    И кусаю ранами на деснах.
    Рваны от нирваны лоскутки,
    Сердца раненного ранняя короста.
    И не спрятаться, не убежать,
    Не уйти от змея искушений.
    Вот и буду дальше ублажать
    Блажи в саже самомнений.
    Мнительность к сомненьям положу,
    Сомневаясь, наслаждаюсь скукой.
    Собираясь в образы сложу
    Стихосложно-ложную науку.
    А искусство будет далеко.
    Искуситель змей - в ближайшей роще.
    Глубина души в полете – высоко.
    В душу заползти намного проще.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  46. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:07 ]
    Ласточкой ластится ластик2
    Ласточкой ластится ластик
    Просится все стереть .
    Только отвергнув пластик
    Больше не буду хотеть.

    Карандашами цветными
    ЦвЕта забыв гроши,
    Но расцветают за ними
    И занимают - спеши…

    Опешенный мелкими пешками -
    Все же молчу, лишь макаю хлеб.
    Спешными грешными гренками
    Я не покаюсь - нет.

    И гренадеры устало,
    Скачут без моря горя.
    Снять бы мою усталость
    И затопить все творя.

    Горем построим город,
    Горечь убьем мы в нем.
    Был я когда-то молод -
    Молот чужих проблем.

    Ну а теперь терпенье -
    От всех дверей ключи
    Было б еще хотенье.
    Вручат и мне ручьи.

    Чьи-то читал цитаты,
    Чьи-то, но не свои.
    Я не родился солдатом.
    И генерала не жди.

    Ненависть к автоматам…
    Правда всего – дороже.
    Я не ругаюсь матом,
    Не потому, что гложит.

    Не потому, что модно,
    Не старомодный я - нет.
    Жалость сьедает подло,
    Полный псих-лазарет.

    Я не стреляю в пропасть,
    Гильзы пальцами теребя.
    Но самолетов лопасть
    Душу разрежет не зря.

    Режет – зарево стужи,
    Маревом грустных рассветов.
    Громко глотая свой ужин
    Все забываю ответы.

    И тут - отведав случайно,
    Все позабудешь ты.
    Наши забЫтые тайны
    Но не убИты мечты.

    Ты, Ты. Ты......



    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  47. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:05 ]
    Ласточкой ластятся ластики.
    Ласточкой улетаю,
    Ласточки ластятся,
    Ластика красками,
    Лаковым месяцем.
    Ласки обласканны
    Сказки рассказаны
    Гнезда разузданы
    И необузданы
    Узы не с ужены
    С суженой-
    ряженой,
    ряженкой
    ужина...



    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  48. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:17 ]
    Просто блюз.
    Гордый город уснул под прикрытием туч.
    И в открытом окне, остывает забытый мной чай.
    А на старых открытках засохший сургуч
    Мне расскажет не глупые сказки, а случай…
    Сизый дым убегает куда-то совсем от меня,
    И постелится дальше сквозь серых обоев орнамент.
    Прочь уставшие мысли, как отзвуки скучного дня.
    Что-то было со мной, и с тобой, но не с нами.
    А в ушах и в душе зазвучит старый блюз,
    Странным звуком, откинув все лишнее, скажет:
    Как прекрасен опасный сердец наш союз.
    Не бывает огня ведь без дыма и сажи.


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  49. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:33 ]
    Смысл в бесмыслии
    Нарисовано, зарисовано
    И приковано взглядом.
    Не расписано, не записано
    Стройным рядом.
    Неприкаянно и нечаянно
    Все случается.
    Так и Авель в Каина
    Превращается.
    Возвращается круг вращения
    И взрастает в вечности
    Ощущение отвращения
    От конечности.
    В бесконечности все закончится,
    Как и следует.
    Все исследуем след за следом мы,
    Нас преследует
    Смысл в бессмыслии
    Путей путаных.
    Мысль в безмыслии.
    Все запутано.
    Бесы бисером перед свиньями
    Мечут, бесятся.
    Забивают клинья клиньями
    Не поместятся.
    И Мессии в своих миссиях,
    Без священных книг,
    Всех порадуют нас амнистией
    Грехов завтрашних.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  50. Руслан Зеру - [ 2006.10.08 15:18 ]
    Вне пространства
    Нарисую на стекле
    Отблески заката.
    И растают вдалеке
    Дни - когда-то.

    Дни кому-то
    Все так ясно.
    И хоть смутно,
    Все прекрасно.
    Были страсти -
    Страшно стало.
    Красной масти
    Ох, как мало.
    Что ж козырной
    Серой картой.
    Пеной мыльной
    С пива кварты.
    И в кварталах
    Темных мыслей
    Потерялись
    Смерти смыслы.
    Стерты чувства,
    Грани слиты.
    Жизнь искусство
    Лечь под плиты.
    ------
    Одиноки
    Дни струятся,
    Как потоки.
    Не остаться б
    В расставаньях.
    Улететь бы
    Без прощанья.
    И прожить бы
    Без разлуки.
    Время странствий.
    Странны звуки
    Вне пространства…



    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   1777   1778   1779   1780   1781   1782   1783   1784   1785   ...   1829